Bekaret...

Merhaba arkadaşlar.Öncelikle bu konuda yargılayacak arkadaşlar varsa onların yazmasına gerek yok.Çünlü benim için önemli bir konu bu.Erkek arkadaşımla bir yıldır birlikteyiz.Ve sürtünme yolu ile birlikte oluyoruz.Ben evli olan yada bu konuda bilgisi olan arkadaşlara sormak istiyorum.Sürtünme yolu ile zarın bozulma ihtimali var mıdır?Bir de bozulma esnasında nasıl bir değişim meydana gelmektedir fizyolojik olarak bilgilerinizi paylaşırsanız sevinirim.
Canım sürtünme filan sağlıklı şeyler değil kendi tercihinse bize laf düşmez ama sevgilinin gönlü olsun diye yapıyorsan hata ediyorsun. İlerde cinsel hayatını ciddi anlamda etkileyebilir. Cinsel işlev bozuklukları yaşayabilirsin gerek var mı sence? Ayrıca karşındaki erkeğe ne kadar güveniyorsun? Benim üniversiteden bi arkadaşımın başına geldi, erkek arkadaşını kırmak istemedi, senin gibiydi. Sonra küçük bir kaza olmuş. Dr Dr gezdi kızlık zarın zedelenmiş demiş doktorlar. Kız kendini yedi bitirdi gözünde yaş kalmadı. O yüzden sonucunu göze alamıyorsan sen de bu işlere asla girişme derim.

Gebe kalan da zarı (hymen ) yirtilan da kimisinde kan gelmez kimisi bir damla kimisi şakır şakır kanar... haa kan illa zardan gelecek diye biseyde yok dış bölge ( labiumlar) ozellikle ic dudaklar hassas olur orasi da tahriş ve enfeksiyonla kanar hemde ne biçim kanar dikiş atmak zorunda kalırsınız... nicesini dikmişimdir... Velhasıl kelam bekaret gitti onda hemfikiriz zara da bir uzmanin bakmasi gerek haaa bide pişik için hametan al bide ertesi gün hapı ne olur ne olmaz yoksa millet sana hapı yutturur canısı....

İnternette çoğu konu ile ilgili de bilgi var o zaman insanlar buraya yazmasın? Bunun hesabını size verecek değilim sonuçta.Ben tecrübeli arkadaşlardan yorum almak istiyorum
Buraya konu acip benim istedigin gibi yorum yapacaksiniz diye dayatamazsiniz kimse sizin emir eriniz degil
Kaldiki yorumlarda Hakaret kufur kiskirtma yok konu acipta insanlari azarlamayin artik biz anlatamiyorsak lutfen kurallari birde siz anlatin Mune Mune

Bekarete asla önem vermem ammaaaa birgün çok sevdiğin senide çok seven bir adamla evlenirsin.. O sürtünenler kocana nonnik yapmaz mı, kocanın ruhu duymaz ama sen utanmaz mısın? Bence sürtünmeyi bırak yaşamaya bak. Hıı baktın bu sevgilinle değil başkasıyla evlenecek olursun bekarete takıntısı var ise onunda çareleri vardır. Ama bi kadın için pişmanlığın utancın çaresi yok bir ömür boyu...

Yargılamaya geldim.
Neden sürtünme?
O zar bozulmasın diye de mi? Kendinize güvenmiyorsunuz çünkü ayrılacaksınız. Bundan sonraki sevgilini de bakireyim diye kandıracaksın.
Tabii canım, bakiresin, zar sağlam çünkü.

Allah akıl fikir versin. Bu yolla zar bozulur mu diye sorduğuna göre cahil bir hanım kızsın belliki.

Surtunme yoluyla birliktelik yasayan kadini da bir bu kkda gordum
Surtunmeyle zar bozulur mu bilemiyorum. Sanirim bir doktora gitseniz o sizi daha net sekilde aydinlatir. Zira kimse burada gelip de zarim soyle bozuldu boyle bozuldu,bozulurken su oldu bu oldu diye anlatacagini sanmiyorum

Her kadının fizyolojik yapısı ve bünyesi farklıdır. Bazı kadınların kızlık zarı esnektir, ancak doğumda bozulur. Bazılarının kızlık zarı ise incedir, bisiklete bindi mi bozulur, yani bu verdiğim sadece bi örnek, hiç öyle olanını görmedim ama başka yerlerde kadınların bazıları "Bisiklete bindim zarım yırtıldı...." vs vs.. şeyler yazıyor. Zar yırtılması olduğu zaman #Genital Estetik bölümünde bir çok yazı bar bununla ilgili onları okuyabilirsiniz? Ben şahsen sizi o kadar çok yargılamıyorum, bilmemeniz ayıp bişey değil, o yüzden yargılamayın arkadaşlar, ben bile daha evleneceğim güne kadar kızlık zarının çeşitlerini bilmediğimden 13 yaşımdan beri bisiklete binmiyordum.

Hayırlısı olsun.
Ama lütfen, tekrar aşık olursanız konu açın olur mu :KK25:

ahahah tabii ki açmak isterim fakat buradaki bazı arkadaşların bu konuda tepkisi fazlaca olabilir.onlara göre bir kadının hayatı boyunca en fazla 2 sevgilisi olur sanırım ben o hakkımı kaybetmiş oluyorum :KK70:

X