Gebeliğe Hazırlık Bel ağrısı ve karın ağrısı hamilelik belirtisi mi?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ama olmayadabiri. Heveslenmek istemiyorum. Belki

test bozuktur🧐 belki çok kaldı. Geçen ay almıştım 2 tane birini kullandım birinide bugün yaptım silik çıktı ama bilmiyorum 🤷‍♀️
İlk 5 dk da çıkan sonuçları doğru kabul ediyorlar genelde. Ne kadar sürede çıktı sizin

Merhaba arkadaşlar 10 Ocak yani dün regl günmdü ancak hastalanmadım. Yaklaşık 4-5 gündür bi karın ağrısı yaşıyorum. Bu gece de bel ağrısı yüzünden uyuyamadım sürekli bir o tarafa bir bu tarafa dönüp durdum . Gecikmemin 1. Günü henüz hastalanmadım. Akıntı falan da yok birde göğüslerim ağrıyor ama bu bende her adet öncesi muhakkak olur. Ancak bel ağrısı ve karın ağrısı hiç yaşamazdım. Yalnızca hastalandıktan sonra 1 gün karnım ağrırdı. Hamile olabilir miyim?
Merhaba şuan bende aynısını yaşıyorum benimde 1 gün gecikti ama kasıklarım ağrıyor test yaptinizmi

Merhaba arkadaşlar 10 Ocak yani dün regl günmdü ancak hastalanmadım. Yaklaşık 4-5 gündür bi karın ağrısı yaşıyorum. Bu gece de bel ağrısı yüzünden uyuyamadım sürekli bir o tarafa bir bu tarafa dönüp durdum . Gecikmemin 1. Günü henüz hastalanmadım. Akıntı falan da yok birde göğüslerim ağrıyor ama bu bende her adet öncesi muhakkak olur. Ancak bel ağrısı ve karın ağrısı hiç yaşamazdım. Yalnızca hastalandıktan sonra 1 gün karnım ağrırdı. Hamile olabilir miyim?
Sonucunuz ne oldu acaba

Ya ben geçen ayda gebelik geçirdim ama kimyasalla sonuçlandı o yüzden vücudumun gösterdiği belirtileri az çok biliyorum. Kasık ağrım çok çok fazla 1 haftadır hiç geçmedi. Ama beklemek de çok yoruyo insani tabi😅 sizde belirtiler ne
Merhaba kimyasalla sonuclandı demissiniz ne demek o

Merhaba kimyasalla sonuclandı demissiniz ne demek o
Canm gebe kalıyosun döllenme gerceklesiyo hatta testlerde falan pozitif cikiyo ama bı embriyo oluşmadan vücuttan kanama yoluyla atiliyo. Yani bir nevi düşük gibi bişey. Ama çocuk olusmuyo oluşmadan vücuttan atiliyo. Vücut sağlıksız bir gebeliğin oluşumunu engelliyomus sanırım

Merhaba
Yeni üyeyim yazınızı okuyunca merak ettim sonucunuz ne oldu acaba?
Benim adetime 7 gün var ama 2-3 gündür adet olacakmış gibi kasık ağrım var ve bugün tüm gün belim ağrıdı hamileliğe bağlamak istemiyorum ama düşünmeden de duramıyorum.

X