Bel soğukluğu

Vallahi bilmiyorum ısrarla soruyorum yok o o değil diyor annesi yanından geçti bir de annesinin yanında söylüyor anlamadım yani aklımı ermedi oraya diyorum yok yani bunu internetten okuyup ben öğrendim yani
Görev sırasında hasta oldu dimi? Görev yaptığı yer nasıl bir yer? Merkezi bir yerde mi? Aldatabileceği bir ortam var mı?

O zamanlar beraber değildik biz 8 aydır beraberiz biz
Hmm o zaman aldatma sayılmaz. Ama neden kimseyle birlikte olmadım diye yalan söylüyor ki? Ne gerek var? Söyle tedavisini adam akıllı olsun. İlerde sana falan bulaşmasın bi de. Bak bu sağlık şakaya gelmez Allah korusun bana falanda bulaştırırsın,beni de yakarsın. Bana dürüst ol falan de.

Şu an mesela en son askeri kontrol için gitmişti ve ameliyat için idrar tetkikinde idrar temizdi.
Bak şu an tekrar baktım merak edip. İdrar testinde çıkıyormuş bel soğukluğu. İdrar testleri temiz diyorsun. Demek ki yok. Ama benim hala kafamın almadığı neden ortaya bir bel soğukluğu lafı çıktı?

Bilmediğinden mi diyor? Yoksa bi haltlar yedi de o yüzden mi şüphelendi? O sırada Afrin'deydi diyorsun. Görev sırasında,Afrin gibi bir yerde öyle bir şey yapabilir gibimede gelmiyor ama. Bilemedim vala.

Hmm o zaman aldatma sayılmaz. Ama neden kimseyle birlikte olmadım diye yalan söylüyor ki? Ne gerek var? Söyle tedavisini adam akıllı olsun. İlerde sana falan bulaşmasın bi de. Bak bu sağlık şakaya gelmez Allah korusun bana falanda bulaştırırsın,beni de yakarsın. Bana dürüst ol falan de.
3 defa sordum ne işim olur dedi dedim söyle ona göre konuşalım dedim en son ki idrar testi 2 ay önce ve temizdi

Bak şu an tekrar baktım merak edip. İdrar testinde çıkıyormuş bel soğukluğu. İdrar testleri temiz diyorsun. Demek ki yok. Ama benim hala kafamın almadığı neden ortaya bir bel soğukluğu lafı çıktı?

Bilmediğinden mi diyor? Yoksa bi haltlar yedi de o yüzden mi şüphelendi? O sırada Afrin'deydi diyorsun. Görev sırasında,Afrin gibi bir yerde öyle bir şey yapabilir gibimede gelmiyor ama. Bilemedim vala.
Aynen neden ortaya bel soğukluğu çıktı mesela bilmeden mi diyor ne yapıyor anlamadım

Afrin'de olsa öyle birşey yapma fırsatı bulamaz. En azından bir kadınla. Diğer türlüsünü bilemem. Afrin deyip başka bir yere gitmiş olmasın

Konuşurken diyor ki bel soğukluğu falan dedi ama kendisine defalarca sordum emin misin sadece cinsel yolla bulaşıyor bu o bana hayır görevdeyken rahatsızlandım hatta kötü oldum gittim iğne falan oldum dedi yani ya kendisi tam bilmiyor hastalığın ne olduğunu çünkü aradım kaç kez sordum ailesi vs de biliyor ne hastalıklarının olduğunu yoksa bu şekilde gerçekten ayrılacağım kendisinden
Bacım sen bel soğukluğunu yanlış anlamış olabilir misin? Benim eşimde askerde karstayken aşırı üşümektsn vücudunu kasardı vücudu tutulurdu. Belinden ayaklarından soğuk girerdi turulurdu. Bundan bahsediyor olabilir mi arkadaşınız acaba?!

Konu karın ağrısından açıldı dedim karnım ağrıdı soğuktan o da soğukta kalma ben çok kaldım soğukta ıslakta görevde belimden kaptım şifayı karnım ağrıdı vs dedi bel soğukluğu oluyor dedi bende oldum dedi doktora gittim ilaç kullandım iğne oldum dedi doktor teşhis koydu demedi bende sordum o sadece cinsel ilişki sonrası olur dedim yok canım baktım çok araştırdım değilmiş diyor dedim öyle ama yok diyor değil

Adam belki gercekten belinden soguk yedi, usuttu, doktorun soyledigini de anlamadi, kendisini ifade edememis. Kuyuya taşı atmis, hic birimiz cikaramayiz.

Bacım sen bel soğukluğunu yanlış anlamış olabilir misin? Benim eşimde askerde karstayken aşırı üşümektsn vücudunu kasardı vücudu tutulurdu. Belinden ayaklarından soğuk girerdi turulurdu. Bundan bahsediyor olabilir mi arkadaşınız acaba?!
Bence kendini ifade edemedi o dönem arkadaşlarının çoğu üşütmüş dün arkadaşımın sevgilisi de söylemiş arkadaşına aynı dönem beraberdik hatta bende ameliyata kadar gittim demiş arkadaşıma kendini ifade edemedi diye de düşündüm tam anlatamadı mı kendini dedim bi an ama yine de güven olmaz erkeklere

Afrin'de olsa öyle birşey yapma fırsatı bulamaz. En azından bir kadınla. Diğer türlüsünü bilemem. Afrin deyip başka bir yere gitmiş olmasın
Yok o dönemler bir arkadaşı ile beraberdiler 5 yıldır aynı yerlerde görev yaptılar resimleri vs vardı tabi o zamanlar ben onun hayatında yoktum

Bence kendini ifade edemedi o dönem arkadaşlarının çoğu üşütmüş dün arkadaşımın sevgilisi de söylemiş arkadaşına aynı dönem beraberdik hatta bende ameliyata kadar gittim demiş arkadaşıma kendini ifade edemedi diye de düşündüm tam anlatamadı mı kendini dedim bi an ama yine de güven olmaz erkeklere
Güvenme zaten

E nabızda istenmeyen hastalıklar gizlenebiliyor. Görmemenin sebebi bu olabilir.
Ayrıca yüzde yüz biriyle beraber oldu. Yoksa durup dururken böyle bir şeyden şüphelenmez bile

Var mı gelişme konu sahibi? Sevgilin ne zaman test verdi? Bel soğukluğu belirtileri ( yanlış hatırlıyor olabilirim ) 4 ila 14 günde çıkıyordu sanki. Belirtiler çıktıktan sonra test yaptırdığına göre, 2 ay once yaptırdı gibi birşey yazmışsın sanırım, bu adam 2 buçuk ay once seni aldatmış muhtemel ki rahatsızlanınca aklına direkt bel soğukluğu gelmiş. Çok tecrübeli ! arkadaşları demiştir sen böyle oldun diye, o da size söylemiştir. Şimdi üşüttüm vs sıyrılmaya çalışıyor zira sadece cinsellikle bulaşır.

X