bel ve kasık ağrısı

mybeans

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
18 Mayıs 2007
213
7
Merhaba arkadaşlar.
32 haftalık hamileyim. Yorulduğumda, yürümekte zorlanıyorum ayaklarımı yere bastığımda belimde ağrı hissediyorum.Kasıklarım da ağrıyor. dinleninca hafifliyor ama tam geçmiyor. siz de var mı böyle bir durum.
 

cananfs

Guru
Kayıtlı Üye
9 Nisan 2007
488
2
43
ah be guzelım sorma bende de muthiş bır bel agrısı var bazen sag tarafımda bazen sol tarafımda oluyor,bırde benım dızlerım çok agırıyor,hatta son gunlerde belımın agrısı bacaklarıma vurur oldu,sanırım bu haftalardan sonra bunların olması normal,çunku bayagı agırlaştık.bırde bende karnımın alt tarafı uyuşuyor gıbı oluyor sızede oluyor mu?elleyınce falan çok sert yanı.
 

mybeans

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
18 Mayıs 2007
213
7
benim karnımın altı hem sert hem yürüyünce ağrıyor. Bebek aşağıya mı imdi acaba kafası mı baskı yapıyor bilmiyorum. Aşağı inmesi için erken değil mi. erken doğumdan korkmaya başladım ben.
 

moonday79

Guru
Kayıtlı Üye
3 Mayıs 2007
177
3
42
çok normal hayatım. Artık bebebişin büyüdü ve leğen kemiğine baskı yapıyor. Yani kafası artık aşağıya inmeye başladı. Doğuma bir kaç gün kalaya kadar bu böyle devam edecek. Panikleme herşey yolunda yani.
 

kuzeyyy

kaan'ım diğer yarımsın
Kayıtlı Üye
14 Temmuz 2006
640
6
43
benim bel ağrılarım akşam ortaya çıkıyor gündüz iş yerimde pek fazla hissetmiyorum ne zaman ki akşam işlerimi bitirdikten sonra uzandım işte o zaman tüm günün yorgunluğumudur artık ne sağımdan soluma dönerken bile zorlanıyorum neyse ki Allah'ın izni ile az kaldı