Et Yemekleri Belen Tava- Emek Sıvıyağ Sponsorluğunda

doğrudur ama dediğim gibi iç yağ kuyruk yağından çok farklı. dikkat edersen zaten lezzet olarak da daha ağırdır.
bizim burada bir dönerci zinciri var. adamlar meşhur ve et döneri çok ucuza satıyor. dükkanın içi dolu bir görsen... aklımıza acaba ette mi bir sorun var geldi. ama sonunda başka bir dönerciden öğrendik. adamlar et döneri iç yağla hazırlıyorlarmış. iç yağ pişerken az eksilirmiş. dolayısıyla tartıda miktar az düşüyor yağdan dolayı. midede de sorun olmasın diye ayran satışı yok yanında. sadece kola var. kola asidik, yağı hazmettiriyor diye.
Bu dediğin imkansız hayvancılık yapan biri olarak söylüyorum kuyruk 1 ise iç yağ 5 e satılır o yüzden dürüm yada dönerciler kuyruk alır bir koyundan cinse bağlı merinosa 5 kilo altı kuyruk çıkmaz bazen 10 kilo bile olur kuyruk ama iç yağ bir yada iki kilo olur

Canım askokuskom, almisimin bal anası çok teşekkür ederim, sensiz buralar öksüz 🥺 aramıza dön 🥺 cancaziimmm🤩😍🥰🍒🍒🍒🍒😘 iyi ki varsın bal💜🥳🤩😍🥰🍒🍒🍒🫶🫶😘
Yaaaaa demee gııı öyleee gözler yaş içinde yazıyon bağaa dayanamamm ki ben 🥲🥲 buayki etler bana uymadı😂 agustosa başlarım tatilim bitiyor ozaman 🤭🤭 sende iyiki varsin bal yanaklımmmm❤️❤️❤️

Özellikle tırnak pide aldım ve Özellikle sizin için bandım canım periskom 🤣🤣🥳🥳 samandıra yaptım sizin için, hersey sizler için 🤣🤣🤣🍒🍒🍒🍒🤩🥰😍 çok lezzetli bir yemek olmuş, yapın yiyin yedirin canım periskosubali🤩🥰😍🍒🍒🍒🍒💜😘
Bizler için yemiş deget boğazımdan geçmeyen hiçbir lokmaya kanmam ben:KK30:
O belen buraya gelecek :mapus:

X