Belirtilerim doğru mu sizce bayanlarrrr!!!!!!

Belirti kiminde oluyor kiminde olmuyor. Mide bulantısı psikolojik mi acaba hani gebelik istediğiniz için. Umarım hamilesinizdir Allah hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin. Birkaç gün bekleyip evde idrar testi yapin. İnşallah vardir.

Seninde çok varmış daha canım inşallah hamilesindirr😍
Başta sana ve isteyen herkese versin Rabbim. Ben heyecan nasıl beklicem onu düşünüyorjm aca
Belirti kiminde oluyor kiminde olmuyor. Mide bulantısı psikolojik mi acaba hani gebelik istediğiniz için. Umarım hamilesinizdir Allah hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin. Birkaç gün bekleyip evde idrar testi yapin. İnşallah vardir.
normalde stres yapan biri değilim olursa olur olmazsa daha yaşım küçük Allah istediği saman verir diye düşünüyorum ama oladabilir yani tek belirti bulantı da değil ama bakalım inşallaj

Başta sana ve isteyen herkese versin Rabbim. Ben heyecan nasıl beklicem onu düşünüyorjm aca

normalde stres yapan biri değilim olursa olur olmazsa daha yaşım küçük Allah istediği saman verir diye düşünüyorum ama oladabilir yani tek belirti bulantı da değil ama bakalım inşallaj
Allah'ım gönlünüze göre versin inşallah 🤲🏻

Kızlarr 9 yıldır evliyim ve hiç hamile kalmadım bu ay hiç yaşamadığım belirtileri yaşadım(dr 2 ilaç verdi onları kullanıyorum yumurta kalitesi arttıkmak için) sizinle paylaşmak istedim . Adet 8 gün kala kasık ağrısı ve hafif midem bulantılarım oldu ara ara .sonra sırt ağrılarım çok oldu ve şuan adetime 4 gün kaldı idrarımda değişik bi koku var ve midem bulanıyor hafif hafif sizce gebelik varmı bilgisi olan lütfen yardımcı olsun🥺????
İdrariniz sadece idrar yolu enfeksiyonu ndan kokar

Merhaba kendimden biliyorum düşündüklerim aksine ilk yumurta takibinde hamile kaldım. Korkuları olan pco olupta adet düzensizliği yüzünden hamile kalamayacağını düşünenler için yazıyorum. Herşey boş rabbim ol dediyse olur biz tedbir aldık takdir allahtan çok şükür uğraştırmadı. 1 senedir evliyim eşimle korunmuyoruz düğünden önce doğum kontrol hapını bıraktım olursa olsun düşüncesindeydim ama erken deyip erteliyordum 1 sene sonunda denemeye karar verdik ve ilk önce eşimin sperm testine sonra benim kadın doğuma gözükmeme karar verdik herşey profesyonelce ilerlesin istedik eşimin değeri düşük çıktı sağolsun bir akrabamız macun hazırlattı yükselmesi kalite için onun da çok etkisi olduğunu düşünüyorum kuzenim 8 yıllık evli ve çocuğu olmuyordu eşinde ve kendisinde bir sıkıntı yoktu ama tam tüp bebek aşamasındaydı o sıra hamile kaldı bende onun gittiği doktora gittim herşeyi sordum anlattım alttan ultrasonla baktı ve kist doluydu yumurtalığım ilaç kullandık söktürücü adet olunca gittim adetim bitince gittim falan çok uzattım ama yumurta takibim başladı 2,3 günde bir gidiyordum yumurtaya bakıldı en son tam istediğimiz mm ulaşınca çatlatma iğnesi yaptım evde kendim kan veremeyen ben evde iğnemi kendim yaptım :) ee sonrası 2 gün doktorun verdiği tarih saatde ilişki oldu ve şuan hamileyim ilk denemede bu kadar hızlı sonuç aldığımıza hala inanamıyorum benim sürecim bu şekildeydi rabbim isteyen herkese nasip etsin kucağını boş bırakmasın ve hiç bir zaman umudunuzu kaybetmeyin :)

Ben 4 gün kala kan testinde öğrenmiştim ama neredeyse hiç belirtim yoktu. Sadece geceleri çok ateş basıyor gibiydi, uykumdan uyandiriyordu. Öğrendikten sonraki birkaç gün içerisinde de idrarimda yoğun bir koku vardi sonra geçti. İsterseniz birkac gün kala test verin, başka türlü ogrenemezsiniz
Benim bat 2 gün var gece çok sıcaklıklarım arada adet sancısı gibi sancım var ama bakalım umarım güzel haber alırım

Kızlarr 9 yıldır evliyim ve hiç hamile kalmadım bu ay hiç yaşamadığım belirtileri yaşadım(dr 2 ilaç verdi onları kullanıyorum yumurta kalitesi arttıkmak için) sizinle paylaşmak istedim . Adet 8 gün kala kasık ağrısı ve hafif midem bulantılarım oldu ara ara .sonra sırt ağrılarım çok oldu ve şuan adetime 4 gün kaldı idrarımda değişik bi koku var ve midem bulanıyor hafif hafif sizce gebelik varmı bilgisi olan lütfen yardımcı olsun🥺????
İnşallah olur ama test yapın bence de netlesecekdir, nasıl olsa öğreneceksiniz rabbim nasip etsin inşallah bende istiyorum eğer olmasaa tup bebek süreci baslicak 🥺 dua edelim birbirimize

Bende seninle aynı durumdayım maalesef daha 10 gün var adete ama acayip mide bulantısı ve ağrı çekiyorum boğazım delindi sanki sürekli acıkıyorum ama mide bulantısı mahvediyoe günün her saatinde mide bulantısı ve yanması hissediyorum benim birlikteliğim 4 5 gün önce oldu aslında ama acaba kaldım mı diye şüpheleniyorum
bu belirtiniz psikolojik bence bu kadar kısa sürede mümkün degill

Bende hiç görmedim cift cizgi, umarim görürüz umarim gebeyizdir insallah sizde gebesinizdir

bu belirtiniz psikolojik bence bu kadar kısa sürede mümkün degill
Psikolojik olarak bu kadar ağrı olması bana biraz saçma geliyor stres yapmıyorum olursam olursam olmazsam zaten yaşım genç bir çok kişide aynı şeyi yaşamış sanırım burada yanlış bir hareket yapıp düşürmek istemiyorum sadece

Psikolojik olarak bu kadar ağrı olması bana biraz saçma geliyor stres yapmıyorum olursam olursam olmazsam zaten yaşım genç bir çok kişide aynı şeyi yaşamış sanırım burada yanlış bir hareket yapıp düşürmek istemiyorum sadece
gidip kan testi yaptırın bence kanda bile 8 gün sonra yükselen bir deger sizi bu kadar etkilemesi imkansız

Merhaba kendimden biliyorum düşündüklerim aksine ilk yumurta takibinde hamile kaldım. Korkuları olan pco olupta adet düzensizliği yüzünden hamile kalamayacağını düşünenler için yazıyorum. Herşey boş rabbim ol dediyse olur biz tedbir aldık takdir allahtan çok şükür uğraştırmadı. 1 senedir evliyim eşimle korunmuyoruz düğünden önce doğum kontrol hapını bıraktım olursa olsun düşüncesindeydim ama erken deyip erteliyordum 1 sene sonunda denemeye karar verdik ve ilk önce eşimin sperm testine sonra benim kadın doğuma gözükmeme karar verdik herşey profesyonelce ilerlesin istedik eşimin değeri düşük çıktı sağolsun bir akrabamız macun hazırlattı yükselmesi kalite için onun da çok etkisi olduğunu düşünüyorum kuzenim 8 yıllık evli ve çocuğu olmuyordu eşinde ve kendisinde bir sıkıntı yoktu ama tam tüp bebek aşamasındaydı o sıra hamile kaldı bende onun gittiği doktora gittim herşeyi sordum anlattım alttan ultrasonla baktı ve kist doluydu yumurtalığım ilaç kullandık söktürücü adet olunca gittim adetim bitince gittim falan çok uzattım ama yumurta takibim başladı 2,3 günde bir gidiyordum yumurtaya bakıldı en son tam istediğimiz mm ulaşınca çatlatma iğnesi yaptım evde kendim kan veremeyen ben evde iğnemi kendim yaptım :) ee sonrası 2 gün doktorun verdiği tarih saatde ilişki oldu ve şuan hamileyim ilk denemede bu kadar hızlı sonuç aldığımıza hala inanamıyorum benim sürecim bu şekildeydi rabbim isteyen herkese nasip etsin kucağını boş bırakmasın ve hiç bir zaman umudunuzu kaybetmeyin :)
Merhaba bende pcos var, korkuyorum bebeğim olmayacak diye. Bu ay ilk deneyişim. Ovulasyon testi denedim , bakalım ama teste bile güvenemiyorum. Hangi doktora gittiniz acaba , hangi şehirdesiniz. Çom mutlu oluyorum böyle şeyler okuyunca . Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin

Merhaba bende pcos var, korkuyorum bebeğim olmayacak diye. Bu ay ilk deneyişim. Ovulasyon testi denedim , bakalım ama teste bile güvenemiyorum. Hangi doktora gittiniz acaba , hangi şehirdesiniz. Çom mutlu oluyorum böyle şeyler okuyunca . Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin
Asla stres kötü düşünmeyin bende senelerce acaba olmayacak mı diyordum, çok sakin kafayla başladım tedaviye çok şükür ilk seferde yanıt verdi maddi durumu olan herkesin özel bir kliniğe gitmesinde fayda var evde ben test yapıp gününü ayarlayıp boş heveslere kapılmak istemedim tabi ovulasyon testi var ama yumurtam hepsi kistliydi büyüyen çatlamıyordu kistleşiyordu belli olgunluğa ulaşsada sağlıklı değilse kaliteli değilse döllenme gerçekleşmez doktor herşeyi detaylı görüyor ilaçla yumurtayı geliştiriyor kaliteli hale getiriyor ultrasyonla kontrol ediyor yumurta sayısı çatlayıp çatlamadığını açıkcası çok memnun kaldığım bir klinik özel ilgi gösteriliyor istanbulda yaşıyorum klinik torkam e5in içinde aliye hanım isim vermek doğru olmayabilir belki ama fayda gördüğüm için herkese yardımcı olmak isterim çok tatlı bir bayan her şeyi sorup rahatlıkla paylaşabileceğiniz bilgi edinebileceğiniz bir doktor :)

Benimde adete 5 gun kala doktora gittim kontrole pco var bende ama doktor hicbir sorun olmadigini soyledi progestron dusuk dedi ama 3 gundur sol kasikta agri var ara ara kasiliyor otururken falan ozellikle ve mide bulantimda var adete 3 gun var bekliycem ama progestronun dusuk olmasi kafami karistirdi normalde adetin 3.gunu bakilir hormon testine bu doktor 21.gun bakti bilmiyorum hayal kirikliginada ugramak istemiyorum 😔

Kızlarr 9 yıldır evliyim ve hiç hamile kalmadım bu ay hiç yaşamadığım belirtileri yaşadım(dr 2 ilaç verdi onları kullanıyorum yumurta kalitesi arttıkmak için) sizinle paylaşmak istedim . Adet 8 gün kala kasık ağrısı ve hafif midem bulantılarım oldu ara ara .sonra sırt ağrılarım çok oldu ve şuan adetime 4 gün kaldı idrarımda değişik bi koku var ve midem bulanıyor hafif hafif sizce gebelik varmı bilgisi olan lütfen yardımcı olsun🥺?test yaptınız mı sonuç ne

Herkese iyi akşamlar bir şey sormak istiyorum benim gibi olup hamile kalan varmı benim adetime dört gün var ve ben adetime bir hafta kala sürekli bel karın ağrısı çekerim yani ben anlarım adet olacagimi bu ay hiç adetime karşı bir belirti yok bu ay yumurtlama gününe denk getirdik sadece sağ kasıkta krap batma sık idrara çıkma ve biraz göğüs sizlamasi oluyor üç gün önce yani adetime yedi sekiz gün varken test yaptım negatif çıktı sizce benim gibi olan varmı sonuçları ne oldu merak ettim adetime yarından sonra dört gün var

X