Belli pozisyonlarda acı hissi

Özellikle yumurtlama dönemleri de bazı pozisyonlarda yumurtalıklarımda gaz sancısına benzer ağrı oluyor inanılmaz derecede.Kendimi kasıyorumdur belki dedim ama alakasi yok rahatlamış oldugum durumlarda da o his var orgazma dair bir sorun yok kassam orgazm olamazdım doktora gittim 2 dk muayne etti bilgilendirmedi kayganlastirici jel yazmis zaten kullaniyordum bosuna gittim vajinal ultrasonla bakmadı bile sizce o aci neden olabilir ve nasil geçer
Yara olmuş olabilir mi tekrar doktora görünün alttan muayene etmeden gerçek sorunu bulamaz

Dogy denen pozisyonda özellikle.Doktora da bunu söyledim biyık altından güldü ben sorunum cözülsün istemistim
Yumurtlama döneminde benim degisik bir ağrım oluyor. Sol yumurtalık ağrıyor ve totom bile sanki gaz dolu ve çıkmıyor bir gun filan böyle oluyor sonra şeffaf akıntı oluyor ertesi güne, ilişkide o zaman bi baski hisssi alıyorum.

Ayni durum aynı dönemde bende de oluyordu sanki sol yumurtaligimi elime vereceklermis gibi bi ağrı. Doktora gidince sol yumurtaligimda kist olduğunu ogrendim ve sebebini buna bağladım. Bence farklı bir doktora yine görünün

Özellikle yumurtlama dönemleri de bazı pozisyonlarda yumurtalıklarımda gaz sancısına benzer ağrı oluyor inanılmaz derecede.Kendimi kasıyorumdur belki dedim ama alakasi yok rahatlamış oldugum durumlarda da o his var orgazma dair bir sorun yok kassam orgazm olamazdım doktora gittim 2 dk muayne etti bilgilendirmedi kayganlastirici jel yazmis zaten kullaniyordum bosuna gittim vajinal ultrasonla bakmadı bile sizce o aci neden olabilir ve nasil geçer
Canım merhaba. Aynı durum bende de oluyordu özellikle dediğin pozisyonda. hatta olacak korkusuyla paniklerken daha çok hissediyordum. Tabi bunun için doktora gitmedim. Normal hamilelik istediğim için gitmiştim polikistik over olduğumu öğrendim bunla alakası var mı bilmiyorum. Ama ben olduğunu düşünüyorum. İstersen bu tarz belirtini doktora sormadan genel bir muayene iste hormon testleri ve vajinal ultrason gibi. Sonuca göre söylersin doktora problemini

ben de benzer şeyi yaşıyorum. defalarca doktora gittim, hiç bir sorunum da yok. sürekli olmuyor, hangi döngünün hangi günlerine geldiğine dikkat etmedim. ama ben belki gün içinde ayaklarım veya belim üşüyüp de karın içi gaz arttığından olabileceğini düşünmüştüm. alakası olmaya da bilir. penis boyu ile de alakalı olabilir. öncesinde ağrı olmayan pozisyonlarda ‘ısınmak’ iyi geliyor genelde

X