Ben aldırma ile ilgili çok acil yazdım edermisiniz..?

sadece onun fotosunu gördüğüm için özellikle ona soroyorum ama başkaları da cevaplayabilir.cerrahi alarak ben aldırdıktan sonra kalan iz kjapatıcıyla fondotenle kapatılabilir mi?

bende devlet hastanesinde aldırcam ama annemin maaşından para keserler diye korkuyorum.ssk lı. bi bilginz var mı

arkadaşlar benlerinizi hiç lazerle keserek aldırmayın çünkü iz kalıyor kütahyada bi aktar bi formül bulmuş bitkisel benlerin üstüne ilaç sürüyor 3 gün içinde kuruyup düşüyor ve iz falanda kalmıyo eşim aldırdı haftaya bende gidicem süper bi buluş hemde uygun bi maliyete yapıyor bu işi

Selam kızlar,

2 gün önce yüzümdeki 3 tane beni aldırdım. Cuma dikişleri aldırcam çok merak ediyorum bende sonucu umarım çok iz kalmaz..:18:

Ben küçükken aldırmıştım et beni, tabi o zamanlar tıp bu kadar ileri olmadığı için 2 cm'lik bir yara izi kaldı orda. Keşke bekleme şansım olsaymış.

mrb arkadaşlar
5 gün önce bursa devlet hastanesinde çenemdeki benimi aldırdım.Yaklaşık buğday tanesi büyüklüğündeydi.3 dikiş atıldı.Bugün dikişlerimi aldırdım.Fakat izi çok kötü gözüküyor.Xeragel aldım bugün.Umarım faydası olur.İzlerim geçmez diye çok korkuyorum:KK43:(

merhaba iz kaldımı acaba bende bursa devlet hastanesinde ben aldırmayı düşünüyorum ne kadar ücret ödediniz ve hangi doktora aldırdınız tabi plastik cerrahamı? lütfen yardımcı olun :KK43:((

ben de ben aldırmak istiyorum.hepsi küçük ama bazıları et beni ve kıl çıkıyor üstünden.İstanbul'da aldıracağım bildiğiniz iyi bir doktor varsa lütfen acil söyleyin haftaya gitmeyi düşünüyorum.bir de lazerle aldırmak daha mı iyi?

kızlar benim de açık kahverengi bi benim var aldırmak istediğim kabarık diil..büyüklükolarakda susam tanesinin yarısı kadar falan..hangi yöntem daha ii sonuç veriyo ve daha sğlıklı.. bi fikir verirseniz sevinirim bir de maliyaeti nedir..:KK76:sevgiler:KK16:

biz randevu almistik dün gittik arkdsmla devlet hastanesine kazima yontemyle alirim dedi doktor..lazer yokmus, sorduk tip fakultesinde warmidir diye hayir ordada yok dedi..genc bir doktordu neden aldirmak istiyorsun her bayanda bi tane ben olmali dedi laf aramizda sistem cokmus dun sohbet ettik bizde:KK1:kapıda bi yigin hasta:KK1:

biz randevu almistik dün gittik arkdsmla devlet hastanesine kazima yontemyle alirim dedi doktor..lazer yokmus, sorduk tip fakultesinde warmidir diye hayir ordada yok dedi..genc bir doktordu neden aldirmak istiyorsun her bayanda bi tane ben olmali dedi laf aramizda sistem cokmus dun sohbet ettik bizde:KK1:kapıda bi yigin hasta:KK1:

hahaaaahaaa,bir ben nelere sebep olmuş:KK1:canım özel de nasıl acaba?ben burun ameliyatı oldum salı kontrolümvar gidince bi soriim bakiimm doktoruma:44:

ya arkadaşlar hiç lazerle ben aldıran yok mu aranizda istanbulda? maliyeti nedir? uygulama tek seansta mi bitiyor yardımcı olun ya ?

halen hastane arıyışındayım kızlar et benlerini aldıranlar dikişleri kaç gün sonra aldırdılar 1 hafta içinde dikişler alınıyomu
bide benim benler et değil deri üstünde leke benler ankarada hanği hastanede, özelde yada devlet hastanesinde benlerini aldıranlar lütfen bana yardımcı olsunlar..

ben 1 ay önce aldırdım benlerimi istanbulda özel bir hastanede 3 tanesini 350 tl verdim.ilk önce cildiye doktoruna gittim o nay verince plastik cerrahına gittim. alınması zorunlu olmayan isteğe bağlıolarak alındığı için sigorta karşılamadı özelde sigortam da dahil. lazerle değil dikişle aldırdım. lezarin renk açtığını çıkık benlerin dikiş ile alınacağını söyledi doktorum. 1 haftada dikişler alındı. çok kötü durmuyor dikişli hali çok dikkatli bakmayanlar anlamadı dikiş olup olmadığını. ameliyat sırasında hiç bir acı duymadım sadece uyuşturma yapıldığında vurulan iğneler acıttı biraz yani korkulacak hiç bir şey yok. yarım saatte 3 tane ben alındı. dikişler alındıktan sonra ve hala sadece kızarıklık var onlarda zamanla rengi açılacakmış. mıhakkak iz kalıcak dedi ama belli bile olmaz dedi doktorum tabi cildede bağlıymış. kapatıcı sürdüğümde hiç bir bellilik yok. doktorun dediği şu ben iz kalacak mı dediğimde tabi ki sonuçta bıçak girecek ama o yüzündeki benlerde bir iz ve kalacak iz kesinlikle ondan kötü olmayacak dedi.
ben çok memnunum aynaya her baktığımda yüzümde gülümseme oluşuyor.

ben 1 ay önce aldırdım benlerimi istanbulda özel bir hastanede 3 tanesini 350 tl verdim.ilk önce cildiye doktoruna gittim o nay verince plastik cerrahına gittim. alınması zorunlu olmayan isteğe bağlıolarak alındığı için sigorta karşılamadı özelde sigortam da dahil. lazerle değil dikişle aldırdım. lezarin renk açtığını çıkık benlerin dikiş ile alınacağını söyledi doktorum. 1 haftada dikişler alındı. çok kötü durmuyor dikişli hali çok dikkatli bakmayanlar anlamadı dikiş olup olmadığını. ameliyat sırasında hiç bir acı duymadım sadece uyuşturma yapıldığında vurulan iğneler acıttı biraz yani korkulacak hiç bir şey yok. yarım saatte 3 tane ben alındı. dikişler alındıktan sonra ve hala sadece kızarıklık var onlarda zamanla rengi açılacakmış. mıhakkak iz kalıcak dedi ama belli bile olmaz dedi doktorum tabi cildede bağlıymış. kapatıcı sürdüğümde hiç bir bellilik yok. doktorun dediği şu ben iz kalacak mı dediğimde tabi ki sonuçta bıçak girecek ama o yüzündeki benlerde bir iz ve kalacak iz kesinlikle ondan kötü olmayacak dedi.
ben çok memnunum aynaya her baktığımda yüzümde gülümseme oluşuyor.

Peki 1 ay içinde o kızarıklığın renginde bir açılma oldu mu? Yoksa hala ilk dikişler alındığı gibi mi duruyor? Bir de diğer merak ettiğim konu, doktor için çok kapsamlı bir araştırma yaptınız mı yoksa herhangi bir doktora mı gidip aldırdınız?

Kızlar ben de aldıracağım 2 tane. İstanbul'da yaşıyorum. Normal devlet hastanesine mi gideyim, eğitim ve araştırmaya mı yoksa özele mi ? Hangisi daha tecrübeli olur fikirlerinizi alabilir miyim :44:

X