Ben aldirma!!!

Kajmery34

Arrivederci KK❤️
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
14 Nisan 2012
11.496
21.246
Kizlar merhaba ben gecen sene buradaki yazilari okuyup ben aldirmistim. Subat ayi gibi kesme yontemi ile 2 tane benimi aldirdim. Cok kolay bir opersayon tek can yakan kismi igne ama gerisinde hic aci hissetmedim. Aldirmak isteyipte tereddutte kalanlar icin yazdim bunu:) Ayrica ben bunu devlet hastanesinde yaptrdigm iicin hic bir ucret odemedim:)

Kizlar merhaba ben gecen sene buradaki yazilari okuyup ben aldirmistim. Subat ayi gibi kesme yontemi ile 2 tane benimi aldirdim. Cok kolay bir opersayon tek can yakan kismi igne ama gerisinde hic aci hissetmedim. Aldirmak isteyipte tereddutte kalanlar icin yazdim bunu:) Ayrica ben bunu devlet hastanesinde yaptrdigm iicin hic bir ucret odemedim:)

canım geçmiş olsun nerde ve kime aldırığını yazarmısın.şu an iz varmı acaba

Çok basit bi işlem, ameliyat bile diyemiycem, işte öğlen arası yaptırdım, 2 dakika, yüzünüzde ise mutlaka estetikli yaptırun paraya kıyın derim.

canım merhaba, ben aldırmayı merak ediyorum.

benim yüzümde derimle bütünleşik ben var küçük küçük. bunları alabiliyorlar mı seninki nasıl birşeydi?

kızlar benımkı yapısıktı bıraz buyktu ama ben kadıkoyde bir devlet hastanesınde aldırdım.

Merhaba forumda yeniyim..ilgili konuyu bulmam zamanımı aldı bıraz farklı bır yere yazmak istemediğimden. Bende yıllar sonra burnumdaki benımden kurtulmuş bulunmaktayım. Üzeri damarlı bir bendi korktuğum için hemen alabilirim diyen doktorlardan uzaklamıştım hemen :) ama sizinde bahsettıgnız gibi korkulacak hıc birşey yokmuş. Botox iğnesiyle yapılan bır kaç minik acıdan başka bırşey hıssetmedım. Dikiş atıldı şu an üzerinde minik bant var. Doktorum Hakan gence'ye benı rahatlatıp moral verdiği için teşekkür edıyorum:)

canım merhaba, ben aldırmayı merak ediyorum.

benim yüzümde derimle bütünleşik ben var küçük küçük. bunları alabiliyorlar mı seninki nasıl birşeydi?

ensemde ve sırtımda küçük siyah et beni vardı aldırdım, çok basit. onlarla yaşamaya gerek yok ama yüzündeyse iyi bir doktora gitmeni öneririm.

Merhaba forumda yeniyim..ilgili konuyu bulmam zamanımı aldı bıraz farklı bır yere yazmak istemediğimden. Bende yıllar sonra burnumdaki benımden kurtulmuş bulunmaktayım. Üzeri damarlı bir bendi korktuğum için hemen alabilirim diyen doktorlardan uzaklamıştım hemen :) ama sizinde bahsettıgnız gibi korkulacak hıc birşey yokmuş. Botox iğnesiyle yapılan bır kaç minik acıdan başka bırşey hıssetmedım. Dikiş atıldı şu an üzerinde minik bant var. Doktorum Hakan gence'ye benı rahatlatıp moral verdiği için teşekkür edıyorum:)

sevgili aynaayne ben de hakan genceye ben aldırmak istiyorum bana biraz bilgi verir misin cerrahi yöntemle mi aldı iz kaldı mı ya da oluşan o izin geçmesi ne kadar zaman alıyor, umarım görürsün ve yazarsın:)

2 gün önce Konya'da özel bi hastanede benimi aldırdım. Tam burnumun ucundaydı ve beni çok rahatsız ediyordu. Cildiye bölümüne gittim ve 5-10 dakikalık bi işlemle aldılar. Şuan iz var. Doktor geçeceğini söyledi. İşlem yapılırken uyuşturuyolar,sadece uyuştururken acıyor ve sonra bi şey hissetmiyosunuz. Eğer aldırmayı düşünüyosanız aldırmanızı öneriyorum. Kesinlikle korkulacak bi şey yok. Gelişmeleri paylaşacağım.

2 gün önce Konya'da özel bi hastanede benimi aldırdım. Tam burnumun ucundaydı ve beni çok rahatsız ediyordu. Cildiye bölümüne gittim ve 5-10 dakikalık bi işlemle aldılar. Şuan iz var. Doktor geçeceğini söyledi. İşlem yapılırken uyuşturuyolar,sadece uyuştururken acıyor ve sonra bi şey hissetmiyosunuz. Eğer aldırmayı düşünüyosanız aldırmanızı öneriyorum. Kesinlikle korkulacak bi şey yok. Gelişmeleri paylaşacağım.

Canım bende aldırmayı düşünüyorum hatta bayada kararlıyım fakat özel bir hastanede yaptırdığını yazmışsın merak ettim de ne kadar ücret alıyorlar bende özel bir poliklinikte yaptırmayı düşünüyorum ne kadara patlar bana merak içerisindeyim :44:

Canım bende aldırmayı düşünüyorum hatta bayada kararlıyım fakat özel bir hastanede yaptırdığını yazmışsın merak ettim de ne kadar ücret alıyorlar bende özel bir poliklinikte yaptırmayı düşünüyorum ne kadara patlar bana merak içerisindeyim :44:

Muayene ücreti aldılar 30 lira. 2 gün sonra da benimi aldırdım onun içinde 50 lira verdim.

geçmiş olsun. şuan peki ne durumdasınız. iz çok belirgin mi. benimde burnumda var. et beni değil ama. iz kalacak diye hep erteliyorum.

benimde aldırmam gereken kocaman benim varr:KK43:
ama korkuorum. kanser riski falan diolar ya..:KK50::KK50:

canım bnmde yüzümde vrdı aynısını bana da dedıler kanser rıskı falan. doktor bana açıkladı kanser olması mumkun degıl falan neyse ben gecen carsamba aldrdım bu carsamba dıkısler alınıcak. botox ıgnesıyle yapılan lkocak anestezının ağrısı dışında başka bı agrı cekmıyorsun. bende cok korktum hatta korkudan olecektım.. o derece. ama korktugumö gıbı olmadı :) hatta doktor ız bıle kalımycak dedı

bekliyorum canım. çok kararsızım . ben de aldırmak istiyorum. ama işte iz meselesi korkutuyor beni. burun ameliyatı da oldum o yüzden her haliyle burun görüntüm iyi olsun istedim :)

Dikislerim bgun alindii ama hafif yara var ustunde doktor gene kapatti bantla 3 gun sora ac dedi. Actigimda resim koyucam. :) ama sunu soylim benm yuzumdeydi ben aynaya bakinca tuhaf oldum. 24 yildir alismisim onla yasamaya olmayinca tuhaf oldum haha:) bu arada patoloji de temiz cikti. Doktorun verdigi ilac sayesinde iz de kalmiycak benden rahati yok. Hicc dsume derm. İz kalsa bile benden daha kotu goruntusu olmaz emin ol.

X