Ben çok mu boş bir insanım sizce?

kate_34

Nirvana
Kayıtlı Üye
22 Ocak 2009
4.666
892
Arkadaşlar çok kırgınım şuanda eltime.Neden böyle yapıyor benimle alıp veremediği nedir

anlamadım bir türlü anlayanada aşkolsun yani.Nasıl nereden başlıyacağımı

bilmiyorum.Eltilerim hepsi benden uzakta oturuyorlar.Ben bugün cuma diye cep telefonu

hattım aynı olan bir eltimi aradım meğer diğer eltimde oradaymış.Diğer diyorum çünkü o

bir okulda hizmetlilik yapıyor.Öğle arasında gelmiş bunlara telefonda konuştuğum eltimde

onunda aynı hattan aldığını söyledi bende bilmiyordum dedim bilseydim onu da arardım

dedim.Hemde baya bir olmuş alalı.Ama o da tam o sırada ne desin ''ben okadar meşgul

bir kadınım ki telefon numarası bile veremiyorum'' dedi.Gülerek söyledi hemde oradaki

herkeste güldü.Ama ben çok kırıldım bu sözüne çünkü benim kalbimi kırdı.Eğer birilerini

arayıp hal hatır sormak boş bir işse o zaman kimseyi arayıp sormamak gerekiyor. senağlama

bence kötü bir anlamda söylememiş
tabiki akrabalarını sevdiklerini aramak boş bir iş değil
bence siz alınagnalık yapmışsınız
takmayın kafanıza
sanırım hassas bir döneminizdesiniz

bence de kötü anlamda söylememiş, senin alıngan gününe denk gelmiş sadece, hayatta üzülecek o kadar çok şey var ki, bence boşuna sıkıyosun canını

hiç de takmayın kafanıza...
bundan sonra siz de aramayın,bakalım
kimin aklına gelecek ve sizi arayacak...
insanlar art niyetli olduğu sürece,
yapılanları art niyetle karşılarlar...
bırakın ,boşverin bence...
soduklarında da cevabınızı verirsiniz...
sevgiler...

amaan boşver ne için söylemişse söylemiş,bende çok meşgulsündür die aramadım zaten deseydinis,hayatta okadar şey varki bunları takmayın kafanısa..

sıkma canını canım ..belki öğle demek istememiştir..
eğer seni kırmak için söğlediyse bu onun ayıbıdır senin değil...

bence kötü bir anlamda söylememiş
tabiki akrabalarını sevdiklerini aramak boş bir iş değil
bence siz alınagnalık yapmışsınız
takmayın kafanıza
sanırım hassas bir döneminizdesiniz

evet benim böyle hassas dönemlerimin olduğu doğru şuandada öyle bir durumdayım.inşallah sizin dediğiniz gibidir iyi niyetle düşünmeye çalışıyorum bu konuda.

bende alıngalık dönemindesin
bunda kırılcak bişey yok ki
takılmış sadece
alınganlık yapman manasız geldii bana :1closedeyes:

hiç kimseyi hele eltileri hiç takmayın kafanıza...
insanlar artık çok dandun, kimse samimi değil...
üstüne kafanızı yorup, gününüzü zehir etmeyin.. e bir de bundan sonra hiç aramayın, kendilerini..
madem okadar meşgul gezmekte ne işi var hanfendinin...

''ben okadar meşgul

bir kadınım ki telefon numarası bile veremiyorum'

bu laftan ben kotu bır anlam cıkaramadım

hiç de takmayın kafanıza...
bundan sonra siz de aramayın,bakalım
kimin aklına gelecek ve sizi arayacak...
insanlar art niyetli olduğu sürece,
yapılanları art niyetle karşılarlar...

bırakın ,boşverin bence...
soduklarında da cevabınızı verirsiniz...
sevgiler...

Çok doğru bir noktaya değinmişsin canım.Sanırım ben iyi niyetimin kurbanı oldum.

''ben okadar meşgul

bir kadınım ki telefon numarası bile veremiyorum'

bu laftan ben kotu bır anlam cıkaramadım

insanların uslüp tarzı çok önemlidir bir kişiye bir kızarak ''bana yardım eder misin?'' de birde nazik bir şekilde ''bana yardım eder misin?'' de bakalım nasıl tepki alıyorsun?

Bence de kötü anlamda söylememiştir ama varsayalım ki öyle söylemiş;

Niçin canınızı sıkıyorsunuz ki ??

Siz kendinizi bilmiyor musunuz ?

Özgüven sorunu bence bu;

Çalışan insanlara karşı kendinizi pasif gördüğünüz için kırılmışsınız gibi geliyor bana.

Sizin yaptığınız boş birşey değil,

ış arasında ve sanal, tanışmadığımız halde burada sohbet ediyoruz; Bu bizi mutlu ediyor... Keyif alıyoruz... Bunun boş olduğunu söyleyebilir miyiz ?

ınsanın haz aldığı hiçbir şey boş değildir ...

insanların uslüp tarzı çok önemlidir bir kişiye bir kızarak ''bana yardım eder misin?'' de birde nazik bir şekilde ''bana yardım eder misin?'' de bakalım nasıl tepki alıyorsun?

sızın eltınızı tanımıyorum etmıyorum ben sadece anlattıgınız kadarıyla yorum yapabılırım a.s.

hiç kimseyi hele eltileri hiç takmayın kafanıza...
insanlar artık çok dandun, kimse samimi değil...
üstüne kafanızı yorup, gününüzü zehir etmeyin.. e bir de bundan sonra hiç aramayın, kendilerini..
madem okadar meşgul gezmekte ne işi var hanfendinin...

Sağol canım. a.s.

bazı laf olur bazen cevap veremediğin için sinir olursun alıyorum sizi. eltinizinki biraz gereksiz olmuş. düşündüğünüze bile değmez böyle insanları görmezlikten gelmek en güzeli bana kalırsa.

Bence de kötü anlamda söylememiştir ama varsayalım ki öyle söylemiş;

Niçin canınızı sıkıyorsunuz ki ??

Siz kendinizi bilmiyor musunuz ?

Özgüven sorunu bence bu;

Çalışan insanlara karşı kendinizi pasif gördüğünüz için kırılmışsınız gibi geliyor bana.

Sizin yaptığınız boş birşey değil,

İş arasında ve sanal, tanışmadığımız halde burada sohbet ediyoruz; Bu bizi mutlu ediyor... Keyif alıyoruz... Bunun boş olduğunu söyleyebilir miyiz ?

İnsanın haz aldığı hiçbir şey boş değildir ...

Sağol canım yorumun için.Özgüvenle alakası yok canım bebeğim olduğu için çalışamadım şimdiye kadar.Okula başlayınca çalışmaya başlıcam inşallah.Kpss ye hazırlanıyorum.

X