Ben de Ameliyat oldum=))

canikooom

Guru
Kayıtlı Üye
23 Kasım 2008
15
0
34
merhabaaa ben aranıza yenı katıldımm ve ılk olarak amelıyatımı paylaşayım dedım:1rolleyes:

benım burnum kemerlıydı ve ucu kocaman top gıbıydı ve dusuktu. pazartesı amelıyat oldum ve onumuzdekı pazartesıyı alcılarımın cıkması ıcın dort gozle beklıyoruum hihoyyyt şimdi alçılı hali tam istediğim gibi duruyor ama umarım alçı çıkınca hayal kırıklığına uğramam fisfisfis

geçmiş olsun canikoom hihoyyyt alçın çıkınca resimlerini bekliyoruz :hooray:Şeniz

geçmiş olsun çok zor bir ameliyat ya inş istediğin sonucu alırsın benimde 3 hafta oldu olalı baya değişio insan

canım resimlerini 4 gözle bekliyorum umarım diledğin gibi bişiy olmuştur ve eminimki olmuşturrr a.s.a.s. ay ne heycanlı kendi amelyatımı hatrladımm hihoyyytkaydirigubbakcemile3

bu heycan bana çok tanıdık gldi burnum ilk açılıdğında acaip şaşırmıştım aynaya baktım kendimi farklı biri gibi hissettimdelikafadulden

canım geçmiş olsun
hiç ağrın sızın varmı şuan için acı falan duyuyormusun

bende düşünüyorum da istanbulda nereye ve ne kadara yaptırdın? bana bi yer tavsiye edin kızlar, burnum anormal değil ama kemerli oluşunu sevmiyorum.

valla ben de yeni burnuma yeni görüntüme nasıl alışıcam bilmiyorum umarım iyi olur sonuç..

geçmiş olsun canım.
yeni burnuna alışmayı hiç dert etme bile. sanki burnun hep böyleymiş gibi hissedeceksin. güzel olana alışmak o kadar kolay oluyor ki.
ben sanki hiç eski burnum bana ait değilmiş gibi hissediyorum. eski fotolarıma baktığımda sanki birisi fotomun üzerinde oynama yapmış da burnumu o hale getirmiş gibi yadırgıyorum.
kaydirigubbakcemile5

gecmiş olsun tatlım! umarım istediğin gibi olmuştur! fotograflarını beklıyoruz!

ay kizlar tam bir hafta sonra bende insallah nihayetinde ameliyat oluyorum
heycandan bayilacak gibiyim. yillardir bunu istiyordum. nihayetinde daha güzel bi buruna kavusacam insallah. görüsmek üzere kizlar

gecen pazartesi alçım çıktı bant yapıştrldı tekrar. an itibariyle de bantları cıkarmıs bulunuyorum burnumda hala şişlik var ama şekli belli. alıştım bile valla:eek: ama bu pazartesi bant takılırken bi tarftan otekı tarafa yapıştırılınca sağ burun deliğim daha kapalı kaldı ve biraz şiş var orda o yuzden sağ burun deliğim daha küçük şu anda çok dengesiz duruyo Çok üzgünüm çoook ona bıraz moralım bozuldu. ben de tekrar bant yapıştırıcam ters taraftan belkı duzelır bır umut ..şişler inene kadar bekliyemicem:1no2: pazartesi de masaja başlicakmışız bakalım artık..ınsallah sisler cabuk gecer

bi de bisey sorucam ya bu dıkısler ne zaman erir ipler kurur da çıkar:uhm: benım sol taraftan dikiş ipleri belli oluo fisfisfis:çok üzgünüm:

X