Müzik Dersleri Ben de çok güzel dans ederim

E

EU1

Ziyaretçi
Çok güzel dans ediyorum.Özellikle oryantal.Ama bunu yaşadığım çevreden dolayı bastırmak zorunda olduğumu hissediyorum.

nihayet dansa gönül vermiş birilerini görmek ne güzel.o yönden ben şanslıyım heralde tam18 yıldır dans edyorum pek çok kurumda hem dansçı olarak hem eğitmen olarakgörev yaptım eşimde benim gibi bir dansçı.hem bu yolla pek çok yer görüp pekçok insan tanıma fırsatı buldum.dans çok güzel bir uğraş fakat kilo vermek isteyenlere duyrulur sizi formda tuta ancak kilo verdirmez.çok sıkı bir diyet yapmıyorsanız.

evet bende çok iyi dans ederim.pop tarzı şarkılarda dansım çok başarılıdır.benim gibi eski bi arkadaşım daa var.ikimiz bi başladık mı yorulmak nedir bilmeyiz valla! çevrede de hep biliniriz,herkes beyenir.bazı cd'ler filan var düğünlerden falan işte.onları her izleyen hep beyenirler valla! dans çok güzel birşey.antika arkadaşımın da söylediği gibi dans kilo verdirmiyo ama gerçekten formunu korumak isteyenler için güzel ve eylenceli bir yöntem!!

doğruyu söylemek gerekirse bende az mücadele etmedim.sırf konservatuarda okuyabilmek için yetenek sınavlarına enştemlerin yardımlarıyla kaçıpta girdim malum bursada daha bu yıl açıldı bizim bölümümüz.ama kız çocuğu dışarda okumaz kafası daha sonra başka yollar buldum halk eğitimler aracılığıyla aldığım bir belgeyle hocalığa başladım ama yetersiz geldi belediye konservatuarına girdim eşimin desteğiyle şimdi üçüncü sınıftayım.benim tek bir avantajım vardı.Türk halk danslarıyla ilgileniyor olmam.daha az dikkat çekiyor daha az tepki alıyor.fakat iç yüzünde hepsi dans yeri geliyor tek soyunma odasını paylaşıyoruz,yeri geliyor kalçadan bileğe kadar açık kostümler giyiyoruz.ancak size çok ilginç bir şey söyliyeyim hepimiz evliyiz ve hepimiz eşlerimizle beraber bu işi yapıyoruz kimimizin çocuklar bile bizim aramızda bu değişilmez bi duygu

unuttuğum bişey daha insan kendini bildikten sonra nerde olduğunun önemi yok.ömrümceğin zehir aldığı çiçekten arının bal aldığını unutmayın.

unuttuğum bişey daha insan kendini bildikten sonra nerde olduğunun önemi yok.ömrümceğin zehir aldığı çiçekten arının bal aldığını unutmayın.
çok doğru söylemişsin arkadaşım!
seni tebrik ederim.
istediğin zaman olamasada şimdi eşinin desteği ile birşeyler yapabilmişsin.güzelde şeyler yapmışa benziyosun.
çok tebrik ederim.
birde bana konservatuar sınavlarını anlatabilir misin??
çok torpil dönüyo bu özel yetenek sınavlarında diyolar.acaba doğrumu??
kendi öğretmenlerim bile torpil yapıldığını söylediler.
kuşku duydum bende.
acaba doğru mu ki???:sm_confused:

malesefki doğru güzelim.her yeri suçlamak istemem ama yetenek sınavlarında ya çok iyi olucaksın yada sağlam torpile dayanıcaksın.heleki dans ta sporda dayanıklıysan yetiyor,müzikte kulağın iyi ve sesin iyiyse yetiyor.ama dansta ikisindede iyi olmak zorundasın.yine de denemeden kaçmaktansa denemek en güzeli

saol teşekkürler.erkek arkadaşımda gircekti oda maalesef ki torpil olduğunu öğrenince vazgeçmiş.aslında oda çok yetenikli ama o bile çekinmiş duyunca.
ben tiyatro açısından sormuştum.dansım iyidir ama o kadar da iyi olduğunu söyliyemem.tiyatro için girmek isterdim aslında ama...

sizi korkutmak değildi niyetim hem anladığım kadarıyla sen ne istediğini bilen ve kendine güvenen bi insansın hemen pes etme dene olmadı bi daha olmadı bi daha taki istediğine kavuşana kadar. bak ben ilk usta öğreticilik belgemi 4. sınavda aldım.yiğenim ege mezunu oda iki yıl denedi.en yakın aile dostumuz hacettepe için 5 yılını harcadı.bir abimiz devlet sanatçısı olabilmek için günde 16 saatten 12 yılını verdi sonuç yüreğin ister bedeninde ona hizmet ederse olmaz diye birşey yoktur.bak ben şimdide bağlama çalmaya çalışıyorum iki yıl oldu belki ama artık kendime yetiyorum bethovenin çok sevdiğim bi sözü vardır seninde aklında bulunsun ''bana neler yapabileceğimi gösterecek birine ihtiyacım var.'' sadece böyle kişilere yer ver hayatında ama unutma asıl destek ve doğrular her zaman ailenden gelir.

hakkımda ki düşüncelerin ve de yardımın için çok teşekkür ederim cnm bnm !!

bende dansı çok severim; (yabancı pop, hiphop ) hatta iyi olduğumuda düşünürüm , eskiden ben ve bir kız arkadaşım daha bi yerlerde çıkardık tanıdığımızın bir clubu vardı orada çalışır ve bazen orada dans ederdik, yarışmalarada girdik 2 bayan olarak birinciliklerimizde oldu hayatım danstı ama gel görki ne zaman ciddi bir beraberliğe başladım o zaman işte benim için dans bitti malesefki, birine karşı sorumluluğunuz başladığında öle kafanıza göre gece dışarı çıkıp bi yerlerde dans etmeye vicdanınız el vermiyor bi kere. Bende bazen evde ve bazende krize girdiğimde söylüyorum ona beni clube götür gümbür gümbür müzikte dans etmek istiyorum diyorum , sağolsun yanımda olduğu sürece hiç bişiyimi eksik etmiyo, yeri gelmişken söliyim dimi kızlar :)))
Aşkım seni çok sefiyorum :asigim:

bende latin amerikan dansları ve flamenko derslerine sonunda başladım. hemde italyan bir hocayla. muhteşem bir duyguymuş herkese tavsiye ederim arkadaşlar. yıllardır yapmak isteyip ertelediğim bir şeydi sonunda başladım şimdide niye bu kadar erteledim zaman kaybettim diye üzülüyorum. hihoyyyt

dans vazgeçilmezimdir..her fırsatta müziği açtığım gibi başlarım her telden.. :KK66:
dans ederken kendimi daha özgür ve mutlu hissediyorum..
bir yılan gibi süzülüyorum melodilerin içinde..
spor ve müzik ve dans= gençlik iksiri,terapi :KK66:

flamenkoyla latin zor olmuyo mu :) ikiside ayrı duruşu gerektiriyo..

Ben de gayet iyi oryantel ve acaip iyi roman oynarım.Hani oynarken tüm gözler üzerinizde oluyor ya çok güzel bir duygukaydirigubbakcemile3

X