Ben de oldum sonunda, Yardımınıza ihtiyacım var! :(

EmilieAutumn

Dutchess
Kayıtlı Üye
26 Ağustos 2009
20
0
33
5 gün önce ameliyat oldum, alçıyı tutan bantlar gevşemişti ben de geri yapıştırmadan bi bakayım dedim ve önden inanılmaz kötü gözüktu gözüme, ipince ve çok belirgin olmuş burun kemiğim
Acaba bu düzelir mi böyle bir sorun yaşayan olduysa nolur yardım edin çünkü çok kötü bir psikoloji içindeyim :KK43:
Alçı çıktıktan sonra resimlerimi gönderirim isteyene ama o zamana kadar düşüncelerinize ihtiyacım var! umarım ilgilenip cevap yazan olur..

geçmiş olsun canım burda ilk başlarda senin gibi sorun yaşayan arkadaşlar olmuş ama sonra düzelmiş.seninkide düzelir meraketme daha çok erken sıkma canını eminim psikolojiktir tatlım

düzelir merak etme canım benim benim burnumda ilk alcılar cıkdınığında sanki iki kaşımın arasına kdr cıkmış durumda idi şimdi normal duruyor şişlik kaldı sadece seni çok ama çokiii anlıyorum bende cok kötü olmuşdum maf oldum bittim diyordum ama geciyor bekle canım benim bekle banada günden güne nasıl olduüunu sole olarmı

kemik belirgin demekle neyi kastediyosun ki hayatm? kemiğin belirginliği gün geçtikçe kaybolmaz tersine şilikler indikçe kemik daha ince ve belirgin olur diye düşünüyorum doktoruna sor istersen ve alçın alınana kadar fazla kurcalama sana tavsiyem :enbuyukkk:

Yani, hani önden yüze bakıldığında burun kemiği belli olmaz da yüz bi bütün gibi gözükür ya, benimkinde resmen birbirine çok yakın 2 tane uzun çizgi gözüküyo.. daha çok erken olduğunu düşünerek kendimi teselli etmeye çalışıorum ben de ama bakalım..
Hepinize teşekkür ederim! :) umarım dediğiniz gibi geçer, şu an hepinizi kucaklamak istiyorum :1hug:

canım alçılısın daha yhaf cok erken hemen kendini kotu hiseetme ala ala du bakalım daha onunde kocaaaa 6 ay var :KK70:

bencede karamsarlığa kapılmak için çok erken henüz. Dur bakalım en azından 1-2 ay geçsin,şişlikler insin ne olacağı azçok belli olur.Şimdiden takıp üzülme

tatlim bosuna telaslaniyorsun, daha cok tazecik burnun, hem ne güzel incemis dua et kocaman degilkaydirigubbakcemile3

daha çok yenii telaş yapmaya gerek yokk bnce bir kaç ay geçsin yerine oturur merak etmee.herkes ilk başta aynı tepkileri veriyor nedensee :) ama düzelir cnm hiçç merak etmee sen.bnde biran önce olsamda böyle telaşlara bile razıyım =)

----------

tipello.net - i am not referring you, i just DO recommend it.

Tamam haklısınız çabuk karamsarlığa kapılmış olabilirim ama bu kadar da üstüme gelmeyin canım :KK70:
Napalım işte ne kadar erken olduğunu bilsem de klasik kadın endişesi işte diğer hemcinslerimden böyle şeyler duymak ve kendimi rahatlatmak için konuyu açtım zaten itiraf ediyorum! :1rolleyes:
Ama zamanınızı ayırdığınız için çok sağolunn ben daha çok yeniyim ve çok küçüğüm o yüzden bişeyler yazmanız benim için çok önemliydi :dance:

ay bide alçısını açmış yaaaa yok bole bişi kaydirigubbakcemile3
kız elleşme be alçıyı malçıyı hey allam .....

Tamam haklısınız çabuk karamsarlığa kapılmış olabilirim ama bu kadar da üstüme gelmeyin canım :KK70:
Napalım işte ne kadar erken olduğunu bilsem de klasik kadın endişesi işte diğer hemcinslerimden böyle şeyler duymak ve kendimi rahatlatmak için konuyu açtım zaten itiraf ediyorum! :1rolleyes:
Ama zamanınızı ayırdığınız için çok sağolunn ben daha çok yeniyim ve çok küçüğüm o yüzden bişeyler yazmanız benim için çok önemliydi :dance:

kaydirigubbakcemile3 rahatlayabilmişsindir umarım.
baktımda senle yaşıtmışız lülülülülülü daha çok erkenmiş ameliyat olmak için babam öyle diyo sinir oluyorum :gitme:

----------

----------

valla öss'de derecede yaptım burun uğruna yiyosa izin vermeselerdi :p
erken olduğu doğru da ben baya kafama koymuştum istiyosam ertelemenin alemi yok dedim bi de pişman olursam tükürdüğümü yalamış olcam :KK70::KK70:
neyse sen dur bakalım ben sana haber veririm hem araştırmış olursun iyice

merak etmekte çok haklısın ama daha çok erken,burnunun çok ince olması doğal yanlardan doluyor 2 aya kadar burnun belirgin bir şekil alıyor hala şişlikler olsada rahatça makyaj yaparsın yüzünü yıkarken problem etmezsin,yani normal hayatına kısmen dönmüş oluyorsun her ne kadar burun ucu tahta gibi olsada
bira sabır dicem ama sen daha çok yenisin baya baya sabır göstermen gerek :)
geçmiş olsun umarım istediğin şekle kavuşacak burnun.....

kız ALLAH canını almasın 5. gün daha:)alçı bıle burnunun ustunde.Merak etme canım elbet duselecektır.ILerkı gunlrde haklıymıssınız kızlar dıcekısn bak gör:KK66:

X