Ben de sumo gürescisiyim

Kendisine bugün ayrilmanin en mantikli cözüm oldugunu söyledim. Bana o olaydan beri neden soguk davrandigimi soruyor sürekli. Ben de artik sana eskisi gibi davranamam, icim sogudu sana karsi diye cevap verdim. Birlikte yasadigimiz icin biraz zor olucak ama sanirim en iyisi bu.
Zor olur tabi ama boşanmaktan daha zor olmaz öyle düşün. Cinsel soğukluk şimdi varsa evlilikte daha da açılır o ara kırılan, üzülen yine sen olursun

Ya konu başlığınızı görünce sinirlerim bozuldu birden.. Çünkü o bahsettiğiniz diğer sumo güreşçisi de benim 😂😂Sumo güreşçisinin halinden başka bir sumo güreşçisi anlar diyerekten geldim🤦

Yaşadığınız şeyin tarifi mümkün değil sizi çok iyi anlıyorum ama sizin sevgiliniz benim öküz kocamdan daha da bi öküzlük yapmış gibi geldi. Yahu bu adam sizi zaten bu halinizle beğenip bu ilişkiye başlamadı mı?? Neden şimdi böyle yapıyor sizce?? Acaba cinsel bir problemi varda klasik kabul edememe durumu ve karşıdakini suçlama mı yapıyor yoksa size karşı azalan duyguları sebebiyle mi?? Bana da eşim bir şuursuzluk yapıp bu cümleyi kullandı her ne kadar kabul etmesemde şaka yaptım deyip gönlümü almaya çalıştı en azından sıvamadı. Şuan ayrı bi teselli buldum.. Sizinki gibi bana artık seni seksi bulmuyorum, ilişki yaşarken saçını görünce soğuyorum, ilişki istemiyorum bu yüzden falan filan demiş olsa herhalde ben bu sefer komaya falan girerdim😶 yani en baştan söylenecek şeyler değil bunlar ama bu kadarı da çok acayip fazla..

Sizin yerinizde ben olsam ne yapardım onu söyleyeyim.. Direk bu adamı başımdan def ederdim. Sonra kendim için yaşardım. Saçınıza da kilonuza da yapılacak şeyler var ama böyle şuursuz bir ayı için neler yapılabilir bir fikrim yok. Kendi tipine bakmadan ettiği laflara bak..

senin konunu gördügümde bi an „ben hangi ara buraya konu actim“ diye sok oldum...yemin ederim ne tesadüf ayni lafi duymamiz. Sizin durumunuz daha farkli tabi, hamilesiniz. Inan hamile olsam bu kadar zoruma gitmezdi cünkü kilolarin gidecegini, beni farkli tanidigini filan düsünüp kendimi teselli ederdim. Ama kendisi beni böyle tanidi ve ben böyleyken iliskiye basladik. Hatta ben istemiyordum, pesimden cok kostu. Madem görüntüsünü begendigi insanin pesinden kossaydi. Günlerder moralim yok, onunla asla konusmak istemiyorum. Bugün yarim agiz özür diledi, beni sevdigini söyledi. Ona sevgisine gram inanmadigimi söyledim. Seven insan böyle yapmaz.

siz en başta saçlarımı bende beğenmiyorum dediğiniz için size saç önerileri gelmiş, sevgiliniz beğenmediği için değil
şimdi de uğraşamam diyorsunuz o biraz çelişkili olmuş.
sevgilinize gelirsek bence artık sevgiliniz olmasın zaten, bu kadar kırıcı bir şekilde konuşabiliyorsa üzgünüm ki artık sevmiyordur

Merhaba hanimlar,

buraya ara ara girip konulari okurum…tesadüfün böylesi ki bugün ayni sey yasadigim bir konu acildi. Daha dogrusu birazcik farkli ama benim sevgilim de bana „sumo gürescilerine benziyorsun o sacla“ dedi.

Saclarim 5 senedir cok azaldi. Zaten cok ince telli saclarim, hicbir zaman gür saca sahip olmadi. 2012 senesinde kötü bi evlilik yapip, depresyona girince iyice döküldüler ve bi daha düzelmediler. Bu süre icinde yapmadigim, denemedigim ürün kalmadi. Affedersiniz g*tüme igne bile yedim, sarimsakli kurlar, bilmem ne sampuanlar ama yok yok,olmuyor, bi türlü saclarim düzelmedi.

Saclarimi genelde kücük bir topuz haline getiririm cünkü uclari biseye benzemiyor at kuyrugu yapinca…yani bi parmak kalinliginda sac sallaniyor kafamdan. Ben de o yüzden ufak top haline getiriyorum.

Sevgilimle cinsel iliskimiz cok azaldi, ki önceden haftada 2 iken ayda anca 1 kez birlikte oluyoruz o da benim zorlamamla. Sevgilimi cok seviyorum ve cok arzuluyorum. Kendisi 114 kg, göbekli bisey ama inanilmaz cekici geliyor gözüme cünkü deli gibi asigim ona.

Ben ise tanistigimizdan beri kiloluydum, saclarim da o zaman bu haldeydi. Kendisi bana hic bisey demedi bu süre zarfinda, sadece ara da bi „saclarini acsana“ dediginde ben „hoslanmiyorum acik sactan“ dedim. Ikimiz de kilolu oldugumuzdan rahatsiziz ama beraber yemek yapmak, yeni tarifler denemek cok hosumuza gidiyor, o yüzden pek kasmadik bu zamana kadar cünkü böyle de mutluyduk. Ta ki bu cinsel sorunu baslayana kadar.

Kendisine defalarca sordum neden azaldigini, onu cok özledigimi ve arzuladigimi söyledim. Hicbir sey demedi, sorun yok dedi. Ama hic düzelmedi durum.

Gecen gün artik canima tak etti….bu noktaya gelmemin sebebi ise…ondan önceki aksam onun özel bölgesine dokunmam oldu, kendisi beni itti. Sabah ise kendisine böyle iliski istemedigimi, benim bir kadin oldugumu ve isteklerimin oldugunu, beni cinsel anlamda mutlu etmesi gerektigini söyledim.

Birden döküldü, özel bölgesine egildigimde saclarim görünüyormus, sumo gürescilerine benziyormusum sacimla, istegi kalmiyormus. Kiloluymusum, seksi degilmisim, kendime bakmiyormusum, seksi giyinmem gerekiyormus. Neden sadece is giderken makyaj yapiyormusun, onun icinde hazirlanmam gerekiyormus.

Ben de üzüntüden aglamaya basladim. Önceki aksam cünkü güzelce hazirlanip yanina gitmistim, cok tatli bi elbise vardi üstüme, makyaj’da yapmistim, yine de beni itti. Bunu örnek verdigimde bana cevap veremedi, sadece saclarimin kötü oldugunu söyledi.

Saclarim hakkinda yapabilecegim bisey yok. Ben de saclarimi begenmiyorum ama sumo gürescisi benzetmesi canimi cok ama cok yakti. Denemedigim sey kalmadi, napayim, düzelmiyor, saclarim biseye benzemiyor. Napayim yani saclarim güzel degil diye, öleyim mi?

Kilo hakkinda sonuna kadar hakli ki ikimizde saldik, daha cok dikkat etmemiz gerekiyor. Ama sacim hakkinda ne yapabilirim ki? Makyaj konusu ise….ben makyajsiz da güzel olduguma inaniyorum cünkü cogu kez makyaj yaptigimda cevrem bana makyajin beni bi tik güzel gösterdigini bu yüzden gerek kalmadigini, dogal daha hos oldugumu söyler. Ama beyefendi seksi sevgili istiyormus, yeterince seksi degilmisim.

Ben de git o zaman kendine manken bul, ama o manken senin bu halini kabul eder mi bilmiyorum dedim.

Cok kirildim arkadaslar. Kendi haline bakmayip beni neye benzettigine bakin….tras olmadiginda, sacini kesmediginde monchichi ayilarina benziyor, gelmis bana sumo gürecisi diyor. Kib en onun o haline bile bayiliyorum cünkü seviyorum.

Ama sanirim o beni sevmiyor.

Olaydan beri asla icimden konusmak, sicak davranmak gelmiyor. Gözlerine dahi bakamiyorum, her baktigimda benden igrendigini düsünüyorum, beni icten yorumladigina, beni cirkin bulduguna inaniyorum. Icimde ona karsi bütün hislerim yok olmus gibi, nötr bi haldeyim. Inanin baska birini bulup gitse, güle güle derim. Inanilmaz sekilde kirildim ya, icim parcalandi, kalbim resmen kirildi. Ne zamandir benim hakkimda böyle düsünüyormus.

Iliskimiz halbuki bu konu disinda cok iyi. Ben mi abartiyorum siz söyleyin.
Bence seks esnasında daha çekici olsun istiyordur hani filmlerde kadınlar saçlarını savuruyor ya öyle. Siz de sürekli topuz yapmayın insan aynı şeyi görmekten sıkılır yani. Arada değişiklik olsun diye peruk filan takabilirsiniz, saç ekimi yaptırabilirsiniz , kaynak vs bu alternatifleri değerlendiriniz mi?

Bu arada sevgiliniz beğensin diye yapın demiyorum kendinizi daha iyi hissedersiniz saçlar kadının en büyük aksesuaridir derler. Sevgilinizin yaptığı çok çirkin birşey, sizden daha bakımlı olmanızı istiyorsa bile daha güzel ve iltifat ederek ifade edebilirdi terbiyesizlik etmiş. Benim iki bebeğim var saçım gür ama sürekli bir topuzun içinde hapsolmuş durumda akşam olunca yattigim yeri bilmiyorum. Eşim benimle böyle konuşsa aynı yatakta bile yatmak istemem

Bu dalkavuk herif için bu kadar yazdın !? Çünkü ona çok aşıksın!

Ciks "zaman kaybı, israfı" ne dersen...

belki inanmak zor geliyor ama inan ben kendimi cok seviyorum, dünya güzeli degilim, manken gibi vücuda sahip degilim ama kendimi cok seviyorum. O yüzden degismem diyorum cünkü ben kendimi oldugum gibi cok seviyorum ve bu sekil mutluyum, hicbir insan icin degismeye hazir degilim.
O yüzden mi saç dökülmeniz için denemediğiniz yol kalmamış? Üstte bir başka üye de yazmış çelişkili ifadeleriniz var, sessizce okuyordum konuyu ama yazmadan edemedim.

Kendinizi bu kadar seviyor olsanız adamın eleştirileri yüzünden oturup ağlamazdiniz veya saçınızı beğenmediğiniz için sürekli topuz yaptığınızı yazmıştiniz, saçlarınızı seyrek haliyle de çok beğeniyor olsaydınız, gizlemek için sürekli topuz yapmaz, arada bir salardiniz. Demek ki bu sizin için de bir problem ve burada insanların sizin kendinizi iyi hissetmeniz için sundukları çözüm onerilerini "ben kendimi böyle seviyorum" diyerek elinizin tersiyle itmeniz mantıksız.

Kendinize bakma konusunda asla bir adım atmayacak gibisiniz zaten. Bu durumda size nasıl bir tavsiye verelim? Sevgiliniz de sizi bakımlı görmek istiyor, demek ki bu ilişki bitmeli bu durumda. Hakkınızda hayırlısı olsun.

Son düzenleme:
Merhaba hanimlar,

buraya ara ara girip konulari okurum…tesadüfün böylesi ki bugün ayni sey yasadigim bir konu acildi. Daha dogrusu birazcik farkli ama benim sevgilim de bana „sumo gürescilerine benziyorsun o sacla“ dedi.

Saclarim 5 senedir cok azaldi. Zaten cok ince telli saclarim, hicbir zaman gür saca sahip olmadi. 2012 senesinde kötü bi evlilik yapip, depresyona girince iyice döküldüler ve bi daha düzelmediler. Bu süre icinde yapmadigim, denemedigim ürün kalmadi. Affedersiniz g*tüme igne bile yedim, sarimsakli kurlar, bilmem ne sampuanlar ama yok yok,olmuyor, bi türlü saclarim düzelmedi.

Saclarimi genelde kücük bir topuz haline getiririm cünkü uclari biseye benzemiyor at kuyrugu yapinca…yani bi parmak kalinliginda sac sallaniyor kafamdan. Ben de o yüzden ufak top haline getiriyorum.

Sevgilimle cinsel iliskimiz cok azaldi, ki önceden haftada 2 iken ayda anca 1 kez birlikte oluyoruz o da benim zorlamamla. Sevgilimi cok seviyorum ve cok arzuluyorum. Kendisi 114 kg, göbekli bisey ama inanilmaz cekici geliyor gözüme cünkü deli gibi asigim ona.

Ben ise tanistigimizdan beri kiloluydum, saclarim da o zaman bu haldeydi. Kendisi bana hic bisey demedi bu süre zarfinda, sadece ara da bi „saclarini acsana“ dediginde ben „hoslanmiyorum acik sactan“ dedim. Ikimiz de kilolu oldugumuzdan rahatsiziz ama beraber yemek yapmak, yeni tarifler denemek cok hosumuza gidiyor, o yüzden pek kasmadik bu zamana kadar cünkü böyle de mutluyduk. Ta ki bu cinsel sorunu baslayana kadar.

Kendisine defalarca sordum neden azaldigini, onu cok özledigimi ve arzuladigimi söyledim. Hicbir sey demedi, sorun yok dedi. Ama hic düzelmedi durum.

Gecen gün artik canima tak etti….bu noktaya gelmemin sebebi ise…ondan önceki aksam onun özel bölgesine dokunmam oldu, kendisi beni itti. Sabah ise kendisine böyle iliski istemedigimi, benim bir kadin oldugumu ve isteklerimin oldugunu, beni cinsel anlamda mutlu etmesi gerektigini söyledim.

Birden döküldü, özel bölgesine egildigimde saclarim görünüyormus, sumo gürescilerine benziyormusum sacimla, istegi kalmiyormus. Kiloluymusum, seksi degilmisim, kendime bakmiyormusum, seksi giyinmem gerekiyormus. Neden sadece is giderken makyaj yapiyormusun, onun icinde hazirlanmam gerekiyormus.

Ben de üzüntüden aglamaya basladim. Önceki aksam cünkü güzelce hazirlanip yanina gitmistim, cok tatli bi elbise vardi üstüme, makyaj’da yapmistim, yine de beni itti. Bunu örnek verdigimde bana cevap veremedi, sadece saclarimin kötü oldugunu söyledi.

Saclarim hakkinda yapabilecegim bisey yok. Ben de saclarimi begenmiyorum ama sumo gürescisi benzetmesi canimi cok ama cok yakti. Denemedigim sey kalmadi, napayim, düzelmiyor, saclarim biseye benzemiyor. Napayim yani saclarim güzel degil diye, öleyim mi?

Kilo hakkinda sonuna kadar hakli ki ikimizde saldik, daha cok dikkat etmemiz gerekiyor. Ama sacim hakkinda ne yapabilirim ki? Makyaj konusu ise….ben makyajsiz da güzel olduguma inaniyorum cünkü cogu kez makyaj yaptigimda cevrem bana makyajin beni bi tik güzel gösterdigini bu yüzden gerek kalmadigini, dogal daha hos oldugumu söyler. Ama beyefendi seksi sevgili istiyormus, yeterince seksi degilmisim.

Ben de git o zaman kendine manken bul, ama o manken senin bu halini kabul eder mi bilmiyorum dedim.

Cok kirildim arkadaslar. Kendi haline bakmayip beni neye benzettigine bakin….tras olmadiginda, sacini kesmediginde monchichi ayilarina benziyor, gelmis bana sumo gürecisi diyor. Kib en onun o haline bile bayiliyorum cünkü seviyorum.

Olaydan beri asla icimden konusmak, sicak davranmak gelmiyor. Gözlerine dahi bakamiyorum, her baktigimda benden igrendigini düsünüyorum, beni icten yorumladigina, beni cirkin bulduguna inaniyorum. Icimde ona karsi bütün hislerim yok olmus gibi, nötr bi haldeyim. Inanin baska birini bulup gitse, güle güle derim. Inanilmaz sekilde kirildim ya, icim parcalandi, kalbim resmen kirildi. Ne zamandir benim hakkimda böyle düsünüyormus.

Abartmıyorsunuz
Karşınızdaki sizin için zayıflıyor mu?
Hayır
Eleştirme hakkına sahip değil

Merhaba hanimlar,

Ben sok. 114 kilo haliyle bunları nasıl diyor sevgiliniz bu haddi siz verdiğiniz için diyor. Benim eşim yüz kiloya yaklastigim zamanlarda bile tek kelime diyemedi. Ki kendisi baya uzun boylu ve fit. Ama diyemezdi kapı orda diyeceğimi bildiği için. Siz bu yüzü vermişsiniz. Bu ne terbiyesizliktir ne hadsizliktir. Bu adamla beraber olmaya devam ederseniz kendinizi değersiz aşağılık görmeye devam ederseniz. Buna layiksaniz buyrun devam edin .aksi takdirde lütfen silkelenin kendinize gelin böyle hadsiz terbiyesiz kişilerle hayatınızı ziyan etmeyin

Kendini sevmen çok güzel ama sağlık için vermek lazım sorunlarım var diyete odaklanamam demişsin
Asıl kilo vermeye başlayıncasorunlarına daha çok odaklanır halledebilirsin enerjin yükselir
Ben 60 kiloydum bir zamanlar kendimden memnunum diye diye 149 a çıktım biraz da memnun olmamak lazım
Sevgiline gelince anlattığına göre iyi bi adammış acaba kendisinde cinsel isteksizlik mi oluştu başka nedenlerden
Şahsen ben cinsel olarak arzulanıp da ilişkinin diğer tarafında insanca davranılmamasını ağır buluyorum
Sen sana değer verdiğini de söylemişsin asıl öyle erkeği bulmak zor
Bence söylediği çok ağır ama erkekler kadının saçına dokunmaktan hoşlanır aç gitsin saçlarını az ya da çok
Bir de sen ayrılmak istiyorum deyince ne dedi ki merak ettim doğrusu
Umarım aşabilirsiniz sorunlrınızı

Bu adam O adam degil demekki.
Yani o hayalinizdeki adam..
Olamaz da bu ayilikla.
114 kg gobekli adam kalkmis sana mi sumo diyor?
Tokat gibi yapistirsaydin cevabi sen de.
Senin gobeginin altindakini ararken yoruluyorum bende masallah gocuk altinda fosil aramak gibi deseydin.
Densize bak!

Hahahahhaayyyyy sabah sabah sesli güldüm

Kac gündür bana ona karsi soguk oldugumu söylüyor, ben de ona cok derinden yara aldigimi, cok üzüldügümü söyledim. Bi kere bile öküzlük ettim, özür dilerim demedi. Ha dese bile hicbir sey eskisi gibi olamaz. Az önce yine sordu neden soguk oldugumu, ben de tekrarladim, benim soguk olmami kabullenemiyorsan o zaman ayrilik bizim icin en iyi karar olucaktir diye.

2 kere sormus neden soguksun diye..demedin mi sumo güreşçisinde sıcaklık arama diye? Anlamıyor mu yani o lafın etkili oldugunu??

Merak ettim
1) haftada 2 kere olurken, saçın gür müydü, eğildiğinde aynı şekilde değil miydi?
2) haftada 2 kere olurken kilon daha mı azdı?
3) sen demedin mi sumo güreşcisi partnerim olarak sen sexi oldugunu mu sanıyorsun diye??
Hayır bu adam sana nasıl sexi geliyor 114 kiloyla anlayamıyorum, bi kere kilo arttıkca erkeklerin vucudu kadınsı bi şekil almaya başlıyor yani yağlardan dolayı

Ayrıca kilolarının sebebi biraz da bu adamla beraber yemek yediğin için....Adam 114 kiloyla oturup serbestce yemiş, sen de ona uymuşsundur her akşam, değişik tarifler vs demişsin.

Ben olsam bundan ayrılır sıkı bi diyete girerdim

Aklıma eski sevgilim geldi bir gece seviştikten sonra televizyon seyrediyorduk Ayşegül aldinç çıktı kuş beyniyle bana hakaret etmeye çalıştı güya
Ben Ayşegül aldinçe benziyormuşumçok güzel değilmişim
Bunu söyleyen hıyarda135 kğ hala baba parasıyla geçinen biriydi
O an hiç bozmadım ama ertesi gün tel numaramı bile değiştirdim aylarca peşimden koştu
Ayrıca o kadında çok beğendiğimi belirterek bozmuştur onu
Yani özet olarak başarısız ve tipsiz erkekler siz ne kadar kıymet verirseniz verin siz ne kadar güzel olursanız olun bir bahane buluyor
Bu arada konu sahibi bu adamı en kısa zamanda terk edin derim.

İkimizde yağlı yağlı düşünemedim 🤢
Artik sana doymuş gibi istemiyor belli.
Bu saatten sonra açma telefonu ortadan kaybol bi yere mi gitcek kendi gitsin bakalım dönüp yalvarmiyormu

senin konunu gördügümde bi an „ben hangi ara buraya konu actim“ diye sok oldum...yemin ederim ne tesadüf ayni lafi duymamiz. Sizin durumunuz daha farkli tabi, hamilesiniz. Inan hamile olsam bu kadar zoruma gitmezdi cünkü kilolarin gidecegini, beni farkli tanidigini filan düsünüp kendimi teselli ederdim. Ama kendisi beni böyle tanidi ve ben böyleyken iliskiye basladik. Hatta ben istemiyordum, pesimden cok kostu. Madem görüntüsünü begendigi insanin pesinden kossaydi. Günlerder moralim yok, onunla asla konusmak istemiyorum. Bugün yarim agiz özür diledi, beni sevdigini söyledi. Ona sevgisine gram inanmadigimi söyledim. Seven insan böyle yapmaz.
Çok haklısınız.. O yüzden bence çok da zorlamaya gerek yok.. Yaptığı normal birşey değil çünkü. Sorunu her ne ise onu da alsın gitsin boşverin..

Merhaba hanimlar,

Öncelikle bu öküzlüğün senin dış görünüşünle alakası yok ben her zaman çok zayıftım aileden gelen bir durum genetik yani 47 kiloyu geçtiğim pek olmadı saçlarım da seyrekti hep ama kellik derecesinde değil yine 3 parmak kalınlığında oluyordu ve hep uzundu belime kadar aşırı bakım neler neler pek işe yaramadı ama yine saçım var bir dönem mikro kaynak yaptırdım aşırı mutluydum çok süper hissettiriyor tavsiye ederim işyerinde bir arkadaşımda sizin gibiydi saç yönünden oda ne zamandır düşünüyordu geçen ay yaptırdı mükemmel oldu şimdiye kadar niye durmuşum diye hayıflanıyor kız .Sevgilinize gelince bence tekmeyi basın konuyu okuyunca sinir oldum kendi eski nişanlım geldi aklıma kendi fiziksel özelliklerimi yazmamın nedeni de bu kendimi beğenirim güzel bir kadın olduğumunda farkındayım özgüvenim hep yüksektir eski nişanlım 1.90 boy 125 kilo ayının tekiydi yakışıklıda değildi sevimliydi diyeyim beni aşırı beğenirdi fakat onunda özgüveni yükseldi bu kız bana bakıyorsa herkes bakar gibi bir havaya girdi kendini beğendi biz başka sebeplerden ayrıldık fakat benden sonra kimse yüzüne bakmadı havası anında söndü yani bunlar böyle bir cins kıymet bilmeyen kendilerini bir halt sanan ama buna biz neden oluyoruz diyosunuz ya o bana dünya yakışıklısı geliyor benim için de öyleydi hep iyi niyetimizden sanki başka erkek yokmuş gibi değmeyen birine kendimizi harcatıyoruz şimdi evliyim ve iyi ki ondan ayrılmışım eşimle tanışmışım diyorum lütfen bu kısır döngüden kendinizi kurtarın değer vermeyene değer vermeyin artık .

X