Ben dulum bana bakılacak

Zaten sevgilim bu kafa yapisini degistirmezse devam etmeye dusunmuyorum. Ama iyi insanlar ailecek diye gordum. Teyzesinide psikolojik olarak anliyorum diye yardimci olurum dedim. Her nekadar bazen sinirlensem de..insanin niyetini anlayinca kizamiyorsun yani..belki onunkiside caresizlikten korkudandir.
Sevgilimin ilk duzgun iliskisi benim, acemi ve anlamiyor diye anlatmaya calisiyorum iliski iki kisi arasinda olur ve idare etsin ortami diye umut ettim. O anlamayinca utana sikila biraz teyzeye anlattim bu durumu..en azindan o anlar belki diye. Haddime degil karismak hayatina ama niye faydam olmasin degilmi bu aciz fikrinden cikmasi degilmi? Yani sonucta o bizi tanistirdi yegeninin mutlulugunu istemesi lazim. Benim abim mesela boyle davransa derim ona kendi iliskine bak beni bosver diye.. Teyzesinden de bunu bekledim acikcasi. O da ters tepti, istemiyor beni. Ama sanirim aile yapilari boyle ..kadini calistirmazlar aile icinde..ve teyzesinin evlenmesine sicak da bakmiyorlar ailecek. Bakis acisi farki var..buda benim soylememle degismez haklisiniz biliyorum. Kendime gore uygun biriyle olmaliyim..sevgi herseye yetmiyormus
vay anam vay parmaklarina kurban ben okumaya useniyorum sen yazmaya usenmiyorsun hem konun hem yorumlara cevabın destan niteliğinde helal olsun ne diyim
bu yoruma cevabım da ben senin yerinde olsam Amman banane Sevgilimin teyzesinden ne hali varsa görsün onla mi ugrascam sanki başka isim yok olurdu ama sen sanki birinci dereceden akrabanmiscasina kadının seni ilgilendirmeyen her şeyiyle ilgilrniyorsun çok degisiksin

vay anam vay parmaklarina kurban ben okumaya useniyorum sen yazmaya usenmiyorsun hem konun hem yorumlara cevabın destan niteliğinde helal olsun ne diyim
bu yoruma cevabım da ben senin yerinde olsam Amman banane Sevgilimin teyzesinden ne hali varsa görsün onla mi ugrascam sanki başka isim yok olurdu ama sen sanki birinci dereceden akrabanmiscasina kadının seni ilgilendirmeyen her şeyiyle ilgilrniyorsun çok degisiksin

Cunku kadin ugrasip durdu.
Dugunumuzun nerde yapilacagindan tut enistesinin yani kp adayimin bana alacaginin hediyesine kadar aldirmadi.
Bos yere bana sevgilimle foto attiriyor. Sonra ickili bir sekilde yattik kalktik ayni odada diyor.. Bende evlencem ama size ayip olmasin ilk once siz evlenin diyor.
Ben ona oglunuzu sevdim ama bunlar fazla diyorum o cvp olarak sizin ask maceralarinizi dinlemedim dinlemiyorim diyor?
Bana sevgilimin aldigi hediyeyi teyzecigine de alsana diyor. İliskimizw burnunu soktu.
Sevgilimde bana teyzem beni koruyor dedi..mutlulugumu istiyor ondan seni istemiyor dedi.
Sevgilim malum kendisi karar veremez ya benimle mutlu olup olmiyacagi...
Bende acemeligine verdim bu kafadan ciksin istedim. Cikmadi bende teyze anlasin dedim. Kadin kotu niyetli degil caresizlikten tutuncak dal aradi ondan bu sacmaliklari yapti diye dusundum..olay budur...

Dugunumuzun nerde yapilacagindan tut enistesinin yani kp adayimin bana alacaginin hediyesine kadar aldirmadi.
Bos yere bana sevgilimle foto attiriyor. Sonra ickili bir sekilde yattik kalktik ayni odada diyor.. Bende evlencem ama size ayip olmasin ilk once siz evlenin diyor.
Ben ona oglunuzu sevdim ama bunlar fazla diyorum o cvp olarak sizin ask maceralarinizi dinlemedim dinlemiyorim diyor?
Bana sevgilimin aldigi hediyeyi teyzecigine de alsana diyor. İliskimizw burnunu soktu.
Sevgilimde bana teyzem beni koruyor dedi..mutlulugumu istiyor ondan seni istemiyor dedi.
Bende acemeligine verdim bu kafadan ciksin istedim. Cikmadi bende teyze anlasin dedim. Kadin kotu niyetli degil caresizlikten tutuncak dal aradi ondan bu sacmaliklari yapti diye dusundum..olay budur...[/QUO

teyzenin tüm bu yaptıklarını sevgilin mi anlatıyor sana yok yanında oluyorsa neden bu kadar sık bir araya geliyorsun teyzeyle daha önce de yazmıştım yaşlarınız kaç sen ve sevgilinin sadece sorularıma yanıt vermen kafi canım uzun uzun yazmana gerek yok çünkü gerçekten anlamıyorum yazdıklarını üzülüyorum o kadar uğraşıp yazdığına

Artik nekadar dolduysam makineli tufek gibiyim:KK70:
İkimiz 24 yasindayiz..utanc verici degilmi :)
Hem sevgilim anlatiyor hem benim yanimda veya birebir teyzesi soyluyor bana.
Sik bir araya gelmek istemezdim ama sevgilime ilk zamanlar mesafeli olalim dedigimde olmak istemedi. Bakarsin teyzemle kanka bile olursunuz dedi..
Gorusmemizin nedeniyde benim teyzesini yanlis anlamam mis..onun iyi niyetli oldugunu gorustukce anlarmisim vs..

Ay bilmiyorum da çok garip bir ilişkileri var, teyze teyze değil sanki sevgilinizin eski manitası. Evlenince daha beter olur, zaten evlendikten bir süre sonra aşktan ziyade sevgi ve saygının önemi kalıyor. Böyle bir ailede de sevgilinize saygınız bir süre sonra bitecek belli ki. "İçkili bir şekilde sevgilinle aynı odada yattık kalktık" diyen teyzenin ya akli dengesi yerinde değildir ya da sapkın düşüncelere sahiptir. Sevgilinizin teyzesinde bir sorun görmemesini işin içine katmıyorum bile, hatta teyzesine hak veriyor. Yani bu kadar net yaftalamak istemiyorum ama durumu çok da sağlıklı bulmuyorum. Bu sizin hayatınız şunu bunu yapın diyemem ama ben olsaydım böyle bir aileyle hayatımı geçirmek istemezdim.

Artik nekadar dolduysam makineli tufek gibiyim:KK70:
İkimiz 24 yasindayiz..utanc verici degilmi :)
Hem sevgilim anlatiyor hem benim yanimda veya birebir teyzesi soyluyor bana.
Sik bir araya gelmek istemezdim ama sevgilime ilk zamanlar mesafeli olalim dedigimde olmak istemedi. Bakarsin teyzemle kanka bile olursunuz dedi..
Gorusmemizin nedeniyde benim teyzesini yanlis anlamam mis..onun iyi niyetli oldugunu gorustukce anlarmisim vs..
gerçekten sevgilin de normal değil ne yalan söyleyim ifrit olarak okumuştum ilk önce konunu ancak yorum yapmadan gecemedim bence gerçekten bir an önce ayrıl senin şu yaşında teyzeyle yengeyle vs ugrasmaman lazım ikili iliskine bakman lazım
haa ben de senle aynı yastayim evliyim ve gerçekten seninki kadar ne yengeyle ne teyzeyle görüşüyoruz esiminkini bile kast etmiyorum bak kendi yengemi teyzemi bu kadar görmüyorum sohbet etmiyorum yeminle
kurtul sunlardan gençliğini harcatiyorsun bu sacmaliklarla

Canım çok karışık olmuş
En iyisi ben gündüz gözüyle okuyayım
Umarim halledersin sorununu

Eski konularimi bilenler bilir. Bu sevgilimin dul teyze vakasindan gına geldi bana artik.

İlk once bana x yani sevgilimle ictik ictik ayni odada uyandik diyor sonra ben bunu kendi yengeme yani o teyzenin arkadasina anlatilinca ben oyle birsey duymadim yanlis dusunuyorsun diye bana sanki teyzesiyle yigeni (sevgilim) arasinda birsey varmis gibi dusunmusum yaftasini yapistiriyor sonra uzerimde kaliyor. Teyzeye gidip yetistiriyor kadinda bana sen mezhepsiz misin nasil dusunursun bunu diyor. Hala ustume kaldi resmen.
Birincisi sadece bu cumleyi sorguladim. Ki bu cumle sorgulanacak bir cumle. İkincisi mezhepsiz degilim cunku cocuklugumda yeri geldi kuzenlerimle ayni odada uyuduk boyle buyudum.
Kuzenlerim abi kardes abla vs gibidir ve bizim orda bilmem kacinci kusaga kadar akraba evlilikleri yoktur. Babamin teyzesinin torunlarina anca kuzen derim kuzenlerimde kardes abi olarak birinci derece olarak sayarim. Ucuncusu evet yeri gelir teyzesiyle ayni odada uyur uyanirlar ailecek bilmem ne ama kimse kalkip da bunu dillendirmez..boyle yattik soyle uyandik diye.

Sonra birde bu teyzenin istesem bana para gonderirler sevgilim ve ailesi icin ben dulum diye cumleleri var. Uzerinde hala basa basa duruyor. İnkar da etmiyor. Banada soyledi.
Evet yardimci olunur. Dul olmak da kolay degildir Allah kimsenin basina vermesin. Benim ailede de yardimci oluruz akrabalarimiza..hem annem hem babamdan da bunu gordum ben zaten.
Ama bir akrabamdan duysam mecbur bana bakacak diye sogurum o insandan ve niyetini sorgularim haliyle.
Sevgilim ve ailesi bu teyzeye psikolojisi bozuk gozuyle bakiyorlar.

Ama yengeme baktigimda gordugum degisim inanilmaz. Kendisini camdan atmak istiyormus psikolojisi bozukmus bunalmis bunun lafini yapti birkere.
Sonradan aklima sevgilimin anlattigi sey geldi. Teyzesi birgun cok morali bozukmus esinin vefatindan sonra kendisini camdan atmaya yeltenmis zor tutmuslar.

Ondan sonra yengem birgun annem babam ile otururken "enistemden istesem bana para verir ki demis" benim babam icin..enistesi oluyor cunku..babama yağ cekmis annemi kotulemis bu kadin sana tatli dilli davransa sen boyle olmassin ki eniste demis vs..
Komik olanda bu teyze de enistemden istesem para yollarlar cumlesini kuran bir insan. Yani sevgilimij babasi icin. Onun enistesi oluyor.
Ondan sonra bu yenge benim ve annemim trye gelecegi vakit ( yurtdisinda yasiyoruz) israrla ilk once annemden sonra benden evimizin anahtarini istedi. Temizlik yapacakmis biz gelince rahat edelim diye. Annem kabul etmedi. Sonra bu sevgilimle beni tanistiracagi vakit beni trye cagirdiginda evin anahtarini da getir dedi evi temizleriz dedi. Yani annemden sonra bana israr etti bu konuda.
Baska zaman icerisinde de sevgilimin teyzeleri ve o tanistiran teyzede dahil bana oturmaya geldiklerinde oda bu evin anahtari yokmu diye sakayla karisik birseyler dedi.

Ha bu arada teyzesi ve yengem bizi sevgilimle tanistirdi. Ve arkadaslar.

Ha sonra sevgilimle tanistigim ilk zamanlar teyzesine ev alma konusu cikmisti yani bana anlatmisti.
Benimde hosuma gitmemisti. Bu ilk once beni ilgilendirmez cunku yeni tanismisiz ve ailecek kime ev alacaklari beni baglamaz. Hos, gerci ilk once sevgilim ben aliyorum dediydi simdi hesabina para yatirmaya gidiyorum derdi sonradan ailecek alacaklarini ogrendim.
Yengeme de anlatmistim bunu hos gerci o ilk once anneme nlatmis bunu..yenge de bana tabiki alacaklar ama kirayi odiyecek demisti ama ustune x teyzeye yollasalar ya 200-300 tl diye ici cikarcasina sesini yukselterek sanki insanlar mecburmus gibi ve onun haddineymis gibi bir cikis yapti.
Benim o sirada ona anlatirken bunu kafamda olusan dusunce bu cocuk niye bana bunu anlatiyor du. Sonucta yeni tanistik evlilik uzerine gorusuluyor hattaolursa bir kac ay icinde evlenilir derken teyzesine ev almaktan bahsediyor. (Baska bir gun de teyzesi kahkaha atarak sevgilimi durterek versene teyzecigine 200-300 tlcik dedi. )

Simdi bunlar tesaduf mi?
Sevgilime diyorum hep bukadar tesaduf olamaz ve ayni agizdan konusmalar ancak bu konular uzerinden konusmus olmalarini gosterir diye..sizce oyle degil mi?

Neyse ozet gecmeye calisayim. Yengeyi bu aile gorusmesinde tanistirmasinda istemedi ailem cunku bu garip konusmalar hosumuza gitmedi. Ondan sonra yenge bize dusman kesildi bizi kendisi tanistirdigi aileye kotuledi iftiralar dedikodular etti arkamizdan. Cocugun ailesi vazgecmis benden ama Teyze de demis inanmayin seytanlik pesinde cocuklar devam gorussun. E biz devam ettik gorusmeye ama teyze hala o yengeyle alakasini kesmedi. Hatta geliyor bana anlatiyor hakkinda yedi saat boyunca dedikodunu yapti diye.

Neyse son olarak bu ikisinin ayni agizdan konusmalari yuzunden teyzeden de hoslasmamaya baslamistim. Ve teyzenin bu muhtac dulum kafasindan cikmasini isterdim banada kaynanalik yapmamasini. Cunku daha farkli konularda var. Yani sevgilim bana aldigi hediyeyi oda istedi gibi seyler.. Vs
Ayrica benim haddime degil tabiki. Ama kadinin bu dulum erkege muhtacim (kendisi diyor bunu) kafasindan cikmasini istedim. İlk olarak kadin kadina yardim amacli ikinciside eli ayagi tutan kadinin bize ayak bagi olmamasi icin. Guzellikle yapmak istedim ama ters tepti.
Simdi durum karisik. Uzatmak da istemiyorum sorusu olan olursa cvp seklinde devam ederim.

Benim sorunum sevgilimin denge bulamamasiyken ve teyzem teyzem diye beni bunaltirken araya bu yenge sacmaliklari cikti.
Bu yenge ve teyze neyin pesinde sizce?
En son sevgilimle ayrilma noktasina geldik ama birbirimizi seviyoruz.
Teyzede cok gaddar biri. lim ask bitti kafasindan sacma sapan seyler yaziyor. Seni istemiyorum diyor.
En son sevgilime demisler chooselove senden rahatsiz oluyor rahatsiz ediyormussun onu. Sonra tartisiyoruz banada laf geliyor o benden rahatsiz oldugu? Ben resmen gucendim sonra bir duyuyorum onada aynisi soylenmis.Bu kadinlar bir olmus bizimle ugrasiyor ayrilmamizi mi istiyorlar nedir anlamiyorum artik..

Veya mesela sevgilim bu yenge yuzunden teyzesine kusmustu ben ara konus dedim tatliya baglansin dedim. Sonra sevgilim tmm aradim halletim sorun kalmadi dedi sende ara veya yaz dedi..bende msj attim ama kadin bana ters tepti hicbirsey duzeltmemisti sevgilim. Sonra teyzesiyle bu konuyu actim. Oda dedi tmm iste x sana yalan atmis ben seni istemiyordum ki dedi. Sevgilime soyleyince bunu oda ben niye yalan atiyim manyakmiyim ozaman sana diyeyim yaz konus diye dedi...

Yorumlarinizi merak ediyorum..sevgilime de okutacagim sanirim. Cunku en son resmen bana onlarin laflariyla saldirdi agir kelimeler etmisti. Simdide sen safsin onlarla konusma sen kurtaramazsin kendini bu isten diyor..
Teyze,yenge kimgillerden :) uşak kimin tarafinda ?içim geçti okurken :) dallastan hallice :KK70:

Tek yapmaniz gereken o yengeyle de teyzeyle de irtibati kesin. Merhaba merhaba maksimum o da. Yoksa size cok zarar verir bu iki dengesiz. Araniz bu tipler için bozulmasın. Kötü şeyler yazasim var ama banlanmak istemiyorum. Nisanlin bunları nasıl göremiyor yahu. Objektif baksın biraz.

Eski konularimi bilenler bilir. Bu sevgilimin dul teyze vakasindan gına geldi bana artik.

İlk once bana x yani sevgilimle ictik ictik ayni odada uyandik diyor sonra ben bunu kendi yengeme yani o teyzenin arkadasina anlatilinca ben oyle birsey duymadim yanlis dusunuyorsun diye bana sanki teyzesiyle yigeni (sevgilim) arasinda birsey varmis gibi dusunmusum yaftasini yapistiriyor sonra uzerimde kaliyor. Teyzeye gidip yetistiriyor kadinda bana sen mezhepsiz misin nasil dusunursun bunu diyor. Hala ustume kaldi resmen.
Birincisi sadece bu cumleyi sorguladim. Ki bu cumle sorgulanacak bir cumle. İkincisi mezhepsiz degilim cunku cocuklugumda yeri geldi kuzenlerimle ayni odada uyuduk boyle buyudum.
Kuzenlerim abi kardes abla vs gibidir ve bizim orda bilmem kacinci kusaga kadar akraba evlilikleri yoktur. Babamin teyzesinin torunlarina anca kuzen derim kuzenlerimde kardes abi olarak birinci derece olarak sayarim. Ucuncusu evet yeri gelir teyzesiyle ayni odada uyur uyanirlar ailecek bilmem ne ama kimse kalkip da bunu dillendirmez..boyle yattik soyle uyandik diye.

Sonra birde bu teyzenin istesem bana para gonderirler sevgilim ve ailesi icin ben dulum diye cumleleri var. Uzerinde hala basa basa duruyor. İnkar da etmiyor. Banada soyledi.
Evet yardimci olunur. Dul olmak da kolay degildir Allah kimsenin basina vermesin. Benim ailede de yardimci oluruz akrabalarimiza..hem annem hem babamdan da bunu gordum ben zaten.
Ama bir akrabamdan duysam mecbur bana bakacak diye sogurum o insandan ve niyetini sorgularim haliyle.
Sevgilim ve ailesi bu teyzeye psikolojisi bozuk gozuyle bakiyorlar.

Ama yengeme baktigimda gordugum degisim inanilmaz. Kendisini camdan atmak istiyormus psikolojisi bozukmus bunalmis bunun lafini yapti birkere.
Sonradan aklima sevgilimin anlattigi sey geldi. Teyzesi birgun cok morali bozukmus esinin vefatindan sonra kendisini camdan atmaya yeltenmis zor tutmuslar.

Ondan sonra yengem birgun annem babam ile otururken "enistemden istesem bana para verir ki demis" benim babam icin..enistesi oluyor cunku..babama yağ cekmis annemi kotulemis bu kadin sana tatli dilli davransa sen boyle olmassin ki eniste demis vs..
Komik olanda bu teyze de enistemden istesem para yollarlar cumlesini kuran bir insan. Yani sevgilimij babasi icin. Onun enistesi oluyor.
Ondan sonra bu yenge benim ve annemim trye gelecegi vakit ( yurtdisinda yasiyoruz) israrla ilk once annemden sonra benden evimizin anahtarini istedi. Temizlik yapacakmis biz gelince rahat edelim diye. Annem kabul etmedi. Sonra bu sevgilimle beni tanistiracagi vakit beni trye cagirdiginda evin anahtarini da getir dedi evi temizleriz dedi. Yani annemden sonra bana israr etti bu konuda.
Baska zaman icerisinde de sevgilimin teyzeleri ve o tanistiran teyzede dahil bana oturmaya geldiklerinde oda bu evin anahtari yokmu diye sakayla karisik birseyler dedi.

Ha bu arada teyzesi ve yengem bizi sevgilimle tanistirdi. Ve arkadaslar.

Ha sonra sevgilimle tanistigim ilk zamanlar teyzesine ev alma konusu cikmisti yani bana anlatmisti.
Benimde hosuma gitmemisti. Bu ilk once beni ilgilendirmez cunku yeni tanismisiz ve ailecek kime ev alacaklari beni baglamaz. Hos, gerci ilk once sevgilim ben aliyorum dediydi simdi hesabina para yatirmaya gidiyorum derdi sonradan ailecek alacaklarini ogrendim.
Yengeme de anlatmistim bunu hos gerci o ilk once anneme nlatmis bunu..yenge de bana tabiki alacaklar ama kirayi odiyecek demisti ama ustune x teyzeye yollasalar ya 200-300 tl diye ici cikarcasina sesini yukselterek sanki insanlar mecburmus gibi ve onun haddineymis gibi bir cikis yapti.
Benim o sirada ona anlatirken bunu kafamda olusan dusunce bu cocuk niye bana bunu anlatiyor du. Sonucta yeni tanistik evlilik uzerine gorusuluyor hattaolursa bir kac ay icinde evlenilir derken teyzesine ev almaktan bahsediyor. (Baska bir gun de teyzesi kahkaha atarak sevgilimi durterek versene teyzecigine 200-300 tlcik dedi. )

Simdi bunlar tesaduf mi?
Sevgilime diyorum hep bukadar tesaduf olamaz ve ayni agizdan konusmalar ancak bu konular uzerinden konusmus olmalarini gosterir diye..sizce oyle degil mi?

Neyse ozet gecmeye calisayim. Yengeyi bu aile gorusmesinde tanistirmasinda istemedi ailem cunku bu garip konusmalar hosumuza gitmedi. Ondan sonra yenge bize dusman kesildi bizi kendisi tanistirdigi aileye kotuledi iftiralar dedikodular etti arkamizdan. Cocugun ailesi vazgecmis benden ama Teyze de demis inanmayin seytanlik pesinde cocuklar devam gorussun. E biz devam ettik gorusmeye ama teyze hala o yengeyle alakasini kesmedi. Hatta geliyor bana anlatiyor hakkinda yedi saat boyunca dedikodunu yapti diye.

Neyse son olarak bu ikisinin ayni agizdan konusmalari yuzunden teyzeden de hoslasmamaya baslamistim. Ve teyzenin bu muhtac dulum kafasindan cikmasini isterdim banada kaynanalik yapmamasini. Cunku daha farkli konularda var. Yani sevgilim bana aldigi hediyeyi oda istedi gibi seyler.. Vs
Ayrica benim haddime degil tabiki. Ama kadinin bu dulum erkege muhtacim (kendisi diyor bunu) kafasindan cikmasini istedim. İlk olarak kadin kadina yardim amacli ikinciside eli ayagi tutan kadinin bize ayak bagi olmamasi icin. Guzellikle yapmak istedim ama ters tepti.
Simdi durum karisik. Uzatmak da istemiyorum sorusu olan olursa cvp seklinde devam ederim.

Benim sorunum sevgilimin denge bulamamasiyken ve teyzem teyzem diye beni bunaltirken araya bu yenge sacmaliklari cikti.
Bu yenge ve teyze neyin pesinde sizce?
En son sevgilimle ayrilma noktasina geldik ama birbirimizi seviyoruz.
Teyzede cok gaddar biri. lim ask bitti kafasindan sacma sapan seyler yaziyor. Seni istemiyorum diyor.
En son sevgilime demisler chooselove senden rahatsiz oluyor rahatsiz ediyormussun onu. Sonra tartisiyoruz banada laf geliyor o benden rahatsiz oldugu? Ben resmen gucendim sonra bir duyuyorum onada aynisi soylenmis.Bu kadinlar bir olmus bizimle ugrasiyor ayrilmamizi mi istiyorlar nedir anlamiyorum artik..

Veya mesela sevgilim bu yenge yuzunden teyzesine kusmustu ben ara konus dedim tatliya baglansin dedim. Sonra sevgilim tmm aradim halletim sorun kalmadi dedi sende ara veya yaz dedi..bende msj attim ama kadin bana ters tepti hicbirsey duzeltmemisti sevgilim. Sonra teyzesiyle bu konuyu actim. Oda dedi tmm iste x sana yalan atmis ben seni istemiyordum ki dedi. Sevgilime soyleyince bunu oda ben niye yalan atiyim manyakmiyim ozaman sana diyeyim yaz konus diye dedi...

Yorumlarinizi merak ediyorum..sevgilime de okutacagim sanirim. Cunku en son resmen bana onlarin laflariyla saldirdi agir kelimeler etmisti. Simdide sen safsin onlarla konusma sen kurtaramazsin kendini bu isten diyor..
Yazmadan geçemeyeceğim; anlatımınız berbat. 1/10 unu ancak okuyabildim. O dedi bu dedi şu dedi. Çok karmaşık kurgulanmış...Sevgilinizin teyzesi normal değil bu bir. Yengeniz hiç normal değil bu iki. 3 ve en önemlisi, sizin ilişkinizde teyze yengenin ne işi var? Keskel alaka? İkisini de ait oldukları yere bırakın muhatap olmayın, kendi keyfinize mutluluğunuz bakin

Bende acemeligine verdim bu kafadan ciksin istedim. Cikmadi bende teyze anlasin dedim. Kadin kotu niyetli degil caresizlikten tutuncak dal aradi ondan bu sacmaliklari yapti diye dusundum..olay budur...
Canım ima ettiğin şey çok ağır bir itham. Sevgiline direkt sordun mu teyzen içkiliydik aynı odada yattık kalktık diyo bu ne manaya geliyor çok garip diye. Eğer böyle bir şeyden şüpheleniyosan bir dakika durma derim çok çok ters ne ahlaka sığar ne örfe ne adete. Kendini kurtarırsın eğer gerçekten böyle bir şey varsa

O zaten onu uyarmistir. Ama sevgilim bana yengemin laflarini tasidikca cildirma durumuna gelip yengeye mesajlar attim.
Sonra yenge de kalkip mesajlarimi teyzeye gosterdi. Bak hakliyim iste kotu bu kiz felan filan manasinda :KK70:
Simdi iste hakli duruma dustu. Kuzene de okutmus oda bana kizdi. Ben kotu oldum anliyacaginiz...
Sevgilim de ayri bi garip yani o kadinin laflarini tasiyip durdu bana. Coo agir seyler anlatti. Sonra birde kalkmis hakli cikiyor yengen sandim arada diyor.. Yahu insanin asabini boz sonra neden bu kiz boyle denilir mi yahu? Ben sevgilime teyze konusunu aciyorum o bana yengen yengej diyor laf tasiyor.

Daha once mesela foto konusu vardi ilk tanistigimiz vakitler teyzesi ona foto attirdi gelinimiz gorsun diye..ikisi kumsalda uzanmos bikinili vs..bende dedim ne gerek var simdi buna banane diye.. Sonra hoslanmadigimi anlayip sevgilim bana babam bizi boyle gorse oldurur demisti..uc ay sonra ortaya cikiyor ki yalanmis..korkudan oyle demis aile yapisi hosuma gitmedigini dusundugu icin oyle yalan atmis. Pardon da boyle yalan mi olur allah askina? :KK53:
Tövbe estağfurullah hiç normal değil bikini yan yana uzanmak falan.o teyze hasta diyeyim ben sana canım. Allah muhafaza kendini atese atmaa

su adamdan ayrıl . ilerdede basına gelir bu konular . evlendiktwn sonrada devam eder sammimiyet belki biraz azalır . hele adamlar evlendikten sonra hödükşesiyor. el kızı için teyzemden vazgecmem diyebilir

Yarabbim ne kadar karışık anlatmışsınız! Tek anladığım sevgilinizin teyzesi dul, diyor ki bana bakmak zorundasınız. Bir de yenge ve enişte var para istenen sanırım. Her neyse. Çok sorunlu bir aileye gelin gideceksiniz anlaşılan. Ayrıca o teyzenin dul maaşı vardır, milletten niye yardım bekliyor ki? Bu aileyle perşembenin gelişi çarşambadan belli. Hayırlısı olsun hakkınızda.

Yarabbim ne kadar karışık anlatmışsınız! Tek anladığım sevgilinizin teyzesi dul, diyor ki bana bakmak zorundasınız. Bir de yenge ve enişte var para istenen sanırım. Her neyse. Çok sorunlu bir aileye gelin gideceksiniz anlaşılan. Ayrıca o teyzenin dul maaşı vardır, milletten niye yardım bekliyor ki? Bu aileyle perşembenin gelişi çarşambadan belli. Hayırlısı olsun hakkınızda.

Yani ben dulum bana bakilacak diyor kendine bunu hak goruyor bana gelincede sevgilimin babasi ev alacagim dugunuzu yapacagim diyince sana ev sozu vermedik zaten simdiki evleri sevgiline kalacak ilerde diyor.
Ben ev beklentisinde bile degildim kirada otururum bile dedim. Ama kadin kendisini benimle mi kiyasliyor gaza mi geldi anlamadim bu curreti. Herkes akrabasina yardimci olur ama bir akrabam kalkip dese tabi bakilacak bana benim hosuma gitmez bu laf. Bir yandan da diyor banane sizden ekmegimi suyumu yigenim vermiyor. Oteki yandan ben dulum tabiki bakacaklar diyor?

Hicbirsey anlamadim vallahi ben bu isten..

Sevgilimin de basireti mi baglanmis nedir. Yengeme mesaj atmistim sonra mesaji teyzeye gostermis teyzede bana hakaret tarzinda mesaj atti.. Kapa ceneni vs dedi son kez uyariyorum dedi..sevgilim ise bak oda seni uyarmis yengene anlatma hicbirsey yazma dedi bana:KK53: kadin orda agzima mikti sevgilim seni uyarmis diyor bana pes yani..

Veya teyzesi o yattik kalktik cumlesini anlatti dedi ki bizde oyle seyler olmaz ben enisteme bile mayomu sallarim bu nasil diye:KK31:
Benim icin enisteme mayomu sallarim ve ickili ayni odada uyandik cumleleri arasinda bir fark yok..ikiside sacmalik..aile iliskilerini farkli da anlatabilir bana. Sevgilime ayri bi vakitte sordugumda oda yok oyle birsey dedi..o sadece sana biz ailecek rahatiz aramizda pislik olmaz manasina getirmis dedi. Ama pardon da bunu binbirturlu soyleme sekli var degilmi yahu? Bu kadin mesela ailemin yaninda oyle konusacagini hic dusunmem. Nerde kimimle nasil konusacagini bilen biri..bana karsi anlatim sekli cok cirkinc

Son düzenleme:
X