Ben mi abartıyorum yoksa bunlar mı düsüncesiz

Masallardiyarii

Masallar da gerçek olacak 🙏🏻🐣
Kayıtlı Üye
7 Mayıs 2021
1.319
1.577
Konu sahibi size çok üzüldüm anneniz nasıl sizi bu halde bırakabilir kafam asla basmıyor doğum yapıp nasıl tek kalacaksınız elbet bir insan ister yanında bu kişi görümce mi olmalı gözümün önünde canlı örnek gördüm hastane de tuvalet ihtiyacı dahil tek yapamazsınız gorumceniz ile nasıl rahat ediceksiniz ben çok çekinirdim utanirdim doğrusu çok üzüldüm inanın Allah yardımcınız olsun. Doğumdan sonra da ister hastalık olsun olmasın ben bir sürü insanın eve dolusmasina asla kafam basmıyor ne gerek var Allah aşkına mikroba açık bir yavru ve siz varsınız eşiniz ne kadar da rahat maşallah kendi anası dışında kimseyi gözü görmüyor son zamanlarınızın içine etmiş o heyecanı yaşamak varken uğraştıniz şeylere bak sırf bunun yüzünden bile bir ömür burnundan getirirdim ben
 

zsnn

Guru
Kayıtlı Üye
25 Kasım 2009
3.367
2.159
Beni dusunen yokki herkes kendi derdinde
sizde kendinizi düşünmüyorsunuz ki. bu muameleye izin veren aslında sizsiniz.herşeye bahaneniz var. çok çekiniyorsunuz bence biraz sağlam durun yoksa ilerde çok yıpranırsınız sütünüz falan kesilir bu streslerle
 

giggles

Shady's back.🥴
Kayıtlı Üye
30 Mayıs 2020
11.242
43.217
is yapmak istedigi felan yok gorumcenin. konu sahibinin kocası oyle zannediyor. baksaniza oğlu hasta yataginda ziplarken balkonda keyif yapıyormuş.

Gorumce onceden o evde hizmet gormustur yine geliyorki hizmet gorsun.

esimin ailesinde de boyle dusuncesiz tipler varda ordan biliyorum.
Aynı şeyi söylüyoruz aslında
Ben de kimsenin kalkıp da iki evde iş yapmayı kabul edeceğini düşünmüyorum
Konu sahibinin bahsettiği profildeki kayınvalide ve görümce gayet keyfine düşkün insanlar

Konu sahibine sen onlara hizmet etme deyince ben etmezsem ikisi de evde tüm işi yapacak sonra hiç gitmeyecekler dedi
Bana pek inandırıcı gelmedi işte bu durum
 

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 16-12-2021

Hamileliğimin 38. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 16 gün kaldı.

Bir haffta içinde bebeğinizin ayaklarının uzunluğu, az bir miktarda uyluğundan daha uzun olacaktır. Kendi uyluğunuza baktığınızda ayaklarınızdan ne kadar büyük olduğunu görebilirsiniz. Bu değişik oranlar doğumdan sonra değişecektir. Artan pelvik baskı doğumun erken belirtilerinden bir diğeridir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2950 gr. - Yaklaşık boyu : 49.8 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

begumdemir2020

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Aralık 2019
704
2.164
40
Merhabalar,
Geceden beri düsünmekten uyuyamadim hic. Eşimin annesi memleketten geldi ve suan bizde kalıyor. Ama bulundugumuz ilde evi var. Kendi evinde bosanan kiziyla beraber yasiyorlar , torunuyla gecinemedigi icin suan evine gitmiyor. Once evli olan kizinda kaldı. Dun cat diye habersiz bize geldi ellerinde bi torba. Bunu nereye koyayim dedi gorumcem bende bebek hediyesi sandim. O neyki abla dedim annem size kalacak onun esyasi dedi şok oldum. Karnim burnumda hamileyim dogurdum doguracam. Ne birine hizmet edecek ne de kafami kaldiracak halim yok. Annesi olmasa yine yemek yapilip edilecek ama o olunca baska oluyor. Yatamiom kalkamiom baska odaya gidip yatsan küserler. Kayinvalide gelince evli olan gorumcede bizden cikmiyor. Aksam esim geldi. Gitme bizden kışında kal diyor. Insan bu kadin dogum yapacak cocuga mi baksin anneme hizmet mi etsin diye hic mi dusunmez ben anlamadim. Annesine de bakacak insan lazim. Eve dolusacaklar gorumce gelir esimin teyzeleri gelir, zaten virus yok gibi yasiyorlar. Hormonlardan ben mi cok takıp buyutuyorum anlamadim.
Cok haklisiniz.
Belli ki esiniz düşüncesiz ve bu durumu normal karşılıyor.
Hizmet edip kendinizi paralayip kötü olacağınıza baştan tavrinizi koyup kötü olun bence.
 

loveinnovember

Üye
Kayıtlı Üye
12 Ağustos 2021
584
647
Hiçç takmayın. Doğum yaklaşmış prenses moduna girin hizmet etmeyin uzatın ayakları yapamam deyin.