Ben mi abartıyorum yoksa bunlar mı düsüncesiz

Ben de onu anlamadım zaten
Uyuyamadım diye ev değiştiren kadının keyfine düşkün olması lazım
Evde ev işi yapmaktan hoşlanmaması lazım
Şahsen ben birinin evine yerleşecek olsam en az iş yapacağım evi seçerdim
Görümce gelir yapar diyor
Ama kim 2 evde ayrı ayrı iş yapmak ister?
Tek konu sahibinin görümcesi sanırım 🤷‍♀️

is yapmak istedigi felan yok gorumcenin. konu sahibinin kocası oyle zannediyor. baksaniza oğlu hasta yataginda ziplarken balkonda keyif yapıyormuş.

Gorumce onceden o evde hizmet gormustur yine geliyorki hizmet gorsun.

esimin ailesinde de boyle dusuncesiz tipler varda ordan biliyorum.

Calisan bebekli bir kadin olan bana cat kapi gelip hizmet bekliyorlardı. birde evim daginiksa dedikodu yapiyorlardi evi dağinik diye ki bunlar esimin anne babasi degil teyzeleri dusunun.

Bir sefer geldiklerinde hizmet felan etmedim cocugum hasta butun gun calistim evim daginik kaldi diye bunlara dert yandim (söylediklerimin hepsi dogruydu) kestiler ayaklarini. hos yine laf vurmaya calsitilar sende calisiyorsun diye gelemiyoruz sana diye ama umrumda degil ama ben esimden guc aldim. esim bana hak veriyordu. yani oyle beni esime sikayet edemediler vaveyla bizim cat kapı gelmemizi istemiyor diye.

sanırım anestezi öksürtüyor o öksürük bende de oldu resmen krıze gırdım elımle dıkıs yerımı tutarak öksürdüm :KK70:
öksürüğü tutamıyordum gıcık gıbıydı nefes aldıkca bıle derınden gelıyordu o bende 3 hafta surdu cok enteresandır doktorum korse gıyın veya sıkı tayt gıyın demıstı onu gıydıkten sonra hafıfledı öksururken sarsmadı bılseydım daha once gıyerdım demıstım hatta :KK70: aynı durumu yasayan olursa bu anektot burada dursun

ikinci sezeryanda bende oksuruk ve ayak sismesi yasadim. o oksuruk vucudun odem tutmasindan oluyor. tum vucudu odem tutuyor odemi akcigerlerde tuttugu icin oksuruk oluyor. korse ve tayt odeminizi atmanizi saglamistir. vucuttan ödem azalinca oksurugunuzde hafiflemistir.

is yapmak istedigi felan yok gorumcenin. konu sahibinin kocası oyle zannediyor. baksaniza oğlu hasta yataginda ziplarken balkonda keyif yapıyormuş.

Calisan bebekli bir kadin olan bana cat kapi gelip hizmet bekliyorlardı. birde evim daginiksa dedikodu yapiyorlardi evi dağinik diye ki bunlar esimin anne babasi degil teyzeleri dusunun.

Bir sefer geldiklerinde hizmet felan etmedim cocugum hasta butun gun calistim evim daginik kaldi diye bunlara dert yandim (söylediklerimin hepsi dogruydu) kestiler ayaklarini. hos yine laf vurmaya calsitilar sende calisiyorsun diye gelemiyoruz sana diye ama umrumda degil ama ben esimden guc aldim. esim bana hak veriyordu. yani oyle beni esime sikayet edemediler vaveyla bizim cat kapı gelmemizi istemiyor diye.
Aa seviyesizlere bak ! İyi yapmışsınız

Bu konudan anladığım kesinlikle eş ailesi gelecek siz o yüzden bu durumu kabul edin.
Çünkü onların gelmemesi eşi ile kavga etmesine sebeb olacak.
Hamile hamile degmez.
O yüzden odanızda takilin.
Havalar iyi olsaydı dışarıda yürüyüş yapın derdim.
Yani biraz köşe kapmaca oynayın.

Konu sahibi size çok üzüldüm anneniz nasıl sizi bu halde bırakabilir kafam asla basmıyor doğum yapıp nasıl tek kalacaksınız elbet bir insan ister yanında bu kişi görümce mi olmalı gözümün önünde canlı örnek gördüm hastane de tuvalet ihtiyacı dahil tek yapamazsınız gorumceniz ile nasıl rahat ediceksiniz ben çok çekinirdim utanirdim doğrusu çok üzüldüm inanın Allah yardımcınız olsun. Doğumdan sonra da ister hastalık olsun olmasın ben bir sürü insanın eve dolusmasina asla kafam basmıyor ne gerek var Allah aşkına mikroba açık bir yavru ve siz varsınız eşiniz ne kadar da rahat maşallah kendi anası dışında kimseyi gözü görmüyor son zamanlarınızın içine etmiş o heyecanı yaşamak varken uğraştıniz şeylere bak sırf bunun yüzünden bile bir ömür burnundan getirirdim ben

Beni dusunen yokki herkes kendi derdinde
sizde kendinizi düşünmüyorsunuz ki. bu muameleye izin veren aslında sizsiniz.herşeye bahaneniz var. çok çekiniyorsunuz bence biraz sağlam durun yoksa ilerde çok yıpranırsınız sütünüz falan kesilir bu streslerle

Aynı şeyi söylüyoruz aslında
Ben de kimsenin kalkıp da iki evde iş yapmayı kabul edeceğini düşünmüyorum
Konu sahibinin bahsettiği profildeki kayınvalide ve görümce gayet keyfine düşkün insanlar

Konu sahibine sen onlara hizmet etme deyince ben etmezsem ikisi de evde tüm işi yapacak sonra hiç gitmeyecekler dedi
Bana pek inandırıcı gelmedi işte bu durum

Merhabalar,
Geceden beri düsünmekten uyuyamadim hic. Eşimin annesi memleketten geldi ve suan bizde kalıyor. Ama bulundugumuz ilde evi var. Kendi evinde bosanan kiziyla beraber yasiyorlar , torunuyla gecinemedigi icin suan evine gitmiyor. Once evli olan kizinda kaldı. Dun cat diye habersiz bize geldi ellerinde bi torba. Bunu nereye koyayim dedi gorumcem bende bebek hediyesi sandim. O neyki abla dedim annem size kalacak onun esyasi dedi şok oldum. Karnim burnumda hamileyim dogurdum doguracam. Ne birine hizmet edecek ne de kafami kaldiracak halim yok. Annesi olmasa yine yemek yapilip edilecek ama o olunca baska oluyor. Yatamiom kalkamiom baska odaya gidip yatsan küserler. Kayinvalide gelince evli olan gorumcede bizden cikmiyor. Aksam esim geldi. Gitme bizden kışında kal diyor. Insan bu kadin dogum yapacak cocuga mi baksin anneme hizmet mi etsin diye hic mi dusunmez ben anlamadim. Annesine de bakacak insan lazim. Eve dolusacaklar gorumce gelir esimin teyzeleri gelir, zaten virus yok gibi yasiyorlar. Hormonlardan ben mi cok takıp buyutuyorum anlamadim.
Cok haklisiniz.
Belli ki esiniz düşüncesiz ve bu durumu normal karşılıyor.
Hizmet edip kendinizi paralayip kötü olacağınıza baştan tavrinizi koyup kötü olun bence.

X