ben mi abartıyorum yoksa haklı mıyım ?

yanı evet bız kadınlar cok romantıgız galıba . ben mı cok sey beklıyorum acaba dıye kendımı sorguluyorum cunku keyıf almıyorum ben romantıklık olmalı bırazda olsa yanı haksız mıyım ?
beklemekte haklısınız ama sanırım başka daha ciddi problemleriniz de var eşinizle. bunların düzeleceğini düşünüyor musunuz?

evet katılıyorum, siz de burda her gün konuları görüyorsunuz, eşiyle başbaşa yemeğe bile gitmeyen insanlar var, nerde kaldı iyi ya da kötü bir tatil planına katılmak?
o nedenle çaba varmış gibi geldi bana, ama diğer yaptıkları düşünülünce bağdaştıramadım.
ama sanırım zaten başka sorunları da var, yukarıda alıntılamışlardı.
evet sorunumuz cok carsamba gunu bosanacagız

evet katılıyorum, siz de burda her gün konuları görüyorsunuz, eşiyle başbaşa yemeğe bile gitmeyen insanlar var, nerde kaldı iyi ya da kötü bir tatil planına katılmak?
o nedenle çaba varmış gibi geldi bana, ama diğer yaptıkları düşünülünce bağdaştıramadım.
ama sanırım zaten başka sorunları da var, yukarıda alıntılamışlardı.

Buradaki konulari baz alirsan ölmüste aglayani yok evlilikler var. 😄

Halbuki bu adam evdeyken elinde şarap kadehi,üzerinde ropdöşambr size aşk şiirleri okuyordu değil mi? Bungalova gidince nesi değişecek? Avcunuzu açıp gel sıç buraya deseydiniz bari yaptığının ayılığını anlardı. Böyle kendi kendinize gıcık olunca anlamaz ki

Buradaki konulari baz alirsan ölmüste aglayani yok evlilikler var. 😄
burdaki konuları ben çok uzun yıllardır takip ediyorum, nasıl evlendim bilmiyorum burda okuduklarımdan sonra, bir ara burdaki konular dolayısı ile düzgün bir eş, evlilik, kv vs olmayacağına baya ikna olmuştum. ara ara burda yaşanan konuları o anki ilişkilerimde test ediyordum gizliden gizliye, hani böyle bir şey olsa sen nasıl davranırdın vs konulardan örnek sorular çıkarıyordum hayatımdaki insanlaraHoppa
şu ara okuduklarımdan da çocuktan sonra hayatın karardığına ikna oldum, bakalım hayırlısı.

esım benı sapancada 2 gece konaklamalı sıcak havuzlu bır tatıle goturdu ama tatılımız hıc romantık degıldı . hatta bungalov kotuydu hava da kotuydu yagmurluydu ama hıc romantık bısı yapmadık yanı ne bılım sarap dans muzık fln yoktu . ıkımızde daldık telefonlara snra yanımda ılk kez bısı yaptı . bacagını kaldırıp kaldırıp zart zurt o.srdu ve ohh rahatladım fln dedı . acayıp gıcık oldum . bır tatıl bu kadar b..k edılebılır .
sız ce ben mı abartıyorum yoksa bu tatıller romantık mı gecmelıydı ? not.1 yıllık evlıyız cocuk yok
Dolaşım sistemine sıcak su yaramış.😒😑

Siz bu romantizm olayını fazla büyütmüşsünüz kafanızda,öyle filmlerdeki gibi olmuyor işte.Eşiniz evde zart zurt yspmıyor da oraya mı saklamış kendini🙄?
Yoo filmlerden daha bile iyi oluyor, kiminle evlenip/sevgili olunacağı iyi seçilmeli sadece.

Konu sahibine gelirsek eşiniz saygısız ve çok kaba siz abartmiyorsuniz.

Yoo filmlerden daha bile iyi oluyor, kiminle evlenip/sevgili olunacağı iyi seçilmeli sadece.

Konu sahibine gelirsek eşiniz saygısız ve çok kaba siz abartmiyorsuniz.
tesekkur ederım benı sureklı yok sayıp saygısızca davranıyor . tamam hepımız pırt yapıoz ama bacagımızı kaldırıp ta yapıp yellemıyoruz :KK43:

Yahu sonra diyorlar ki ağzın bozuk dark
Ulan diyeceğim ama,boşanmaya gidecekken bungalovda romantizm bekleyen sorumsuz bir kadınsınız. İlk eşinizden olan kocaman çocuğunuzu da size edilen küfürlere hakaretlere maruz bıraktığınız için. Kendinize acımamış olabilirsiniz hiç sorun değil. Sadece oğlunuza yazık. Şanssız evlat. Velayeti babasına verseniz de çocuk rahat etse bari

Yahu sonra diyorlar ki ağzın bozuk dark
Ulan diyeceğim ama,boşanmaya gidecekken bungalovda romantizm bekleyen sorumsuz bir kadınsınız. İlk eşinizden olan kocaman çocuğunuzu da size edilen küfürlere hakaretlere maruz bıraktığınız için. Kendinize acımamış olabilirsiniz hiç sorun değil. Sadece oğlunuza yazık. Şanssız evlat.
kendısının fıkrı ıdı . kafa dınleyelım bosanmadan son kez dedı hepsı bu lınc gırısımı neden kı sımdı anlamıyorum

X