ben mi abartıyorum yoksa haklı mıyım ?

esım benı sapancada 2 gece konaklamalı sıcak havuzlu bır tatıle goturdu ama tatılımız hıc romantık degıldı . hatta bungalov kotuydu hava da kotuydu yagmurluydu ama hıc romantık bısı yapmadık yanı ne bılım sarap dans muzık fln yoktu . ıkımızde daldık telefonlara snra yanımda ılk kez bısı yaptı . bacagını kaldırıp kaldırıp zart zurt o.srdu ve ohh rahatladım fln dedı . acayıp gıcık oldum . bır tatıl bu kadar b..k edılebılır .
sız ce ben mı abartıyorum yoksa bu tatıller romantık mı gecmelıydı ? not.1 yıllık evlıyız cocuk yok
Anamm zortlamanin sirasimi yaaa...
Benim eski eşimde sürekli yapardı, sonrada ohhh derdi. Bende saygın yok bana der küserdim . Galiba bütün erkekler zortluyor, bütün kadınlarda bunu saygısızca bulup küsüyor...

Yahu sonra diyorlar ki ağzın bozuk dark
Ulan diyeceğim ama,boşanmaya gidecekken bungalovda romantizm bekleyen sorumsuz bir kadınsınız. İlk eşinizden olan kocaman çocuğunuzu da size edilen küfürlere hakaretlere maruz bıraktığınız için. Kendinize acımamış olabilirsiniz hiç sorun değil. Sadece oğlunuza yazık. Şanssız evlat. Velayeti babasına verseniz de çocuk rahat etse bari
lutfen bızım kendı aıle ıslerımıze karısmayın eskı esım cocuguyla malesef kı asla ılgılenmıyor hatta aramıyor bıle oglum da benım yanımda kalmayı kendısı ıstedı rızası ıle yanımda . ıkımızde bu durumdan mutluyuz . tek sorun suankı esımın bana yaptıkları ama onunda cozumunu bulduk oglumla evden gıdecegız

kendısının fıkrı ıdı . kafa dınleyelım bosanmadan son kez dedı hepsı bu lınc gırısımı neden kı sımdı anlamıyorum
Neyi anlamıyorsunuz? Size o… k…. Başkalarıyla yatıyorsun diyen adamı oğlunuz duyuyor heyy? Farkında değil misiniz bunları duymak o çocuğa nasıl zarar veriyor? Verin çocuğu babasına da bari o kurtulsun.

Arkadaşım sizde hiç akıl yok mu? Size o… diyen adamla nasıl tatile çıkarsınız yahu aklım almıyor gerçekten.

esım benı sapancada 2 gece konaklamalı sıcak havuzlu bır tatıle goturdu ama tatılımız hıc romantık degıldı . hatta bungalov kotuydu hava da kotuydu yagmurluydu ama hıc romantık bısı yapmadık yanı ne bılım sarap dans muzık fln yoktu . ıkımızde daldık telefonlara snra yanımda ılk kez bısı yaptı . bacagını kaldırıp kaldırıp zart zurt o.srdu ve ohh rahatladım fln dedı . acayıp gıcık oldum . bır tatıl bu kadar b..k edılebılır .
sız ce ben mı abartıyorum yoksa bu tatıller romantık mı gecmelıydı ? not.1 yıllık evlıyız cocuk yok
Ormanın içinde fabrika ayarlarına dönmüş resmen. Adam ayi olduğunu hatirlamiss🤣🤣🤣

lutfen bızım kendı aıle ıslerımıze karısmayın eskı esım cocuguyla malesef kı asla ılgılenmıyor hatta aramıyor bıle oglum da benım yanımda kalmayı kendısı ıstedı rızası ıle yanımda . ıkımızde bu durumdan mutluyuz . tek sorun suankı esımın bana yaptıkları ama onunda cozumunu bulduk oglumla evden gıdecegız
Valla buraya yazarsanız aha karışırım.
Karıştım bile.
Oğlunuz annesine hakaret edilen,küfredilen yerde mutlu falan değil. Sadece siz kendinizi kandırıyorsunuz.

Aile işinize karışmayalım istiyorsanız da açmayın konu. Akıl istemiyorsanız burda kimse mecbur değil sizin osuran kocanızı duymaya.

tesekkur ederım benı sureklı yok sayıp saygısızca davranıyor . tamam hepımız pırt yapıoz ama bacagımızı kaldırıp ta yapıp yellemıyoruz :KK43:
Evet kendinizi kötü hissedin diye bilerek yapıyor. Kötü hissedince de yine sizi suçlar abartiyorsun der, çok alingansin der. Psikolojide bunun adi gaslisting. İğrenç bir kocanız var.

konular gercek.
carsamba gunu 11.de davamız var .
son bır kez kafa toparlamak ıcın gıdelım dedı oyle gıttık
Yani ne beklediyirdun ki bitirdiğin ilişkinin evliliğin kafa toplaması olmaz bitmisse bitmiştir. Git kendi kafanı kendin topla niye böyle bı eşe ihtiyac duyuyorsunki

🦨💨🦨💨 Böyle adamdan ne şarabı allasen? Ya bu deveyi güdeceksin ya bu diyardan gideceksin😂 Yanlışlıkla tabii ki gaz kaçırabilir ama gerine gerine hareket yapıp gaz çıkarması artık çok gevşek duruyor. Söyleyin de bir daha böyle hareketler yapmasın.

X