Ben mi anormalim insanlar mi rahat

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ayrıca 2 kişi cinsellik yaşayınca kadın kullanılmış olmuyor.
Siz evlendiğinizde kocanız sizi kullanmış mı olacak? Cinsellik 2 taraf içinde ihtiyaçtır, bu dünyaya erkeğin zevkini eğlemeye gelmedik. Kendi değerinizin farkına varın.
Bakın aşın bunları, insanların günahları sevapları kendine.
Sizi ilgilendiren birşey yok.
Beğenmiyorsanız arkadaşlığınızı bitirin.
Ben hayat görüşüme uymayan insanlarla arkadaşlık yapmıyorum, yaparsam da uyuşmadığımız konularda konuşmamaya özen gösteriyorum.
Sizin doğrunuz size benim doğrum bana kalsın

Çünkü 10 yılı devirdik artik kardes gibi olduk her seylerini taaa ortaokuldan beri biliyorum onları onlardan iyi biliyorum onlarda beni tabi .

Çocuktunuz şimdi büyüdünüz ve herkesin karakteri farklı şekillendi.
Onlar başka siz başka. Uymuyorsa çıkın gruptan kim kimle sevişmiş günahmış harammış derdiniz kalmaz böylece.

arkadaşın gerçekten sevildiğini düşünüyodur ama çocuk ona kötü davranan bir tipse uyarılır elbette. ama reşit olmuş insanların cinsel yaşamı hakkında maalesef yorum yapmak gibi bir hakkınız yok. bu arada sohbetleri okumak sizi rahatsız ediyosa çıkın gruptan. benim de sizin gibi bir çok müslüman olduğunu iddia eden bir arkadaşım vardı. grupta lezbiyen var diye yeni grup açmıştı dönem dönem sevgililerim oluyor diye eğlenilcek kızsın diye saçmalamıştı. ben bu davranışları yüzünden bi güzel paylamıştım onu. siz de bunları hakediyosunuz

Çocuktunuz şimdi büyüdünüz ve herkesin karakteri farklı şekillendi.
Onlar başka siz başka. Uymuyorsa çıkın gruptan kim kimle sevişmiş günahmış harammış derdiniz kalmaz böylece.
Hayır yani ona bakarsan o kadar çok şey yapıyoruz cinselliğe gelene kadar kimse günahsız değil yani

Hayır yani ona bakarsan o kadar çok şey yapıyoruz cinselliğe gelene kadar kimse günahsız değil yani
Gunah kıstası yapıp artik günahları buyuk kucuk diye ölçün hatta beni iyice lincleyin tavsiye dışında yemedigim hakaret kalmadi belki ben arkadaşlarımin günaha girmesini istemiyorum onlara düzgunce anlatmak istiyorum ama yok hemen laf sokun hemen bir igneleme .neyse

arkadaşın gerçekten sevildiğini düşünüyodur ama çocuk ona kötü davranan bir tipse uyarılır elbette. ama reşit olmuş insanların cinsel yaşamı hakkında maalesef yorum yapmak gibi bir hakkınız yok. bu arada sohbetleri okumak sizi rahatsız ediyosa çıkın gruptan. benim de sizin gibi bir çok müslüman olduğunu iddia eden bir arkadaşım vardı. grupta lezbiyen var diye yeni grup açmıştı dönem dönem sevgililerim oluyor diye eğlenilcek kızsın diye saçmalamıştı. ben bu davranışları yüzünden bi güzel paylamıştım onu. siz de bunları hakediyosunuz
Aynen hakediyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X