Ben mi anormalim insanlar mi rahat

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
arkadaşın gerçekten sevildiğini düşünüyodur ama çocuk ona kötü davranan bir tipse uyarılır elbette. ama reşit olmuş insanların cinsel yaşamı hakkında maalesef yorum yapmak gibi bir hakkınız yok. bu arada sohbetleri okumak sizi rahatsız ediyosa çıkın gruptan. benim de sizin gibi bir çok müslüman olduğunu iddia eden bir arkadaşım vardı. grupta lezbiyen var diye yeni grup açmıştı dönem dönem sevgililerim oluyor diye eğlenilcek kızsın diye saçmalamıştı. ben bu davranışları yüzünden bi güzel paylamıştım onu. siz de bunları hakediyosunuz
eğlenilecek kızla evlenilecek kız aynı kişidir, eğlenemeyecekleri birliktelikleri neden evliliğe dönüştürsünler saçma bir ayrım.
Buarada bende kocamla eğlenmek isterim, o yüzden bende eğlenilecek bir kızım. :KK70:

Belli ki frekanslariniz bayagi farkli ve bu arkadas grubunuzdan uzaklasabilirsiniz.

Oral falan... Bunlari nasil birbirinize anlatabiliyorsunuz ki? 🙄
Bende basindan bunu anlatmaya çalışıyorum ama neyse siliyorum uygulamayı megerse insanın arkadaşını düzgünce uyarmasi gunaha girmesini istememesi sucmus . buradan nasil onlara guzelce anlatacagimi sorarken iyice linclendim. Aman napalim demek yobazim yapacak vbir sey yok

Gunah kıstası yapıp artik günahları buyuk kucuk diye ölçün hatta beni iyice lincleyin tavsiye dışında yemedigim hakaret kalmadi belki ben arkadaşlarımin günaha girmesini istemiyorum onlara düzgunce anlatmak istiyorum ama yok hemen laf sokun hemen bir igneleme .neyse
Sana göre günah olan bana göre başkasına göre günah değildir belki benim inancım farklıdır görüşüm farklıdır günahsa hesabı Tanrı'ya yahu sana ne tavsiye veriyoruz işte bu Yobazlık diyoruz karışma diyoruz daha ne diyelim oldu olacak arkadaşlarının çayına çorbasına şap kat da sevişmelerini engelle :halay:

Gunah kıstası yapıp artik günahları buyuk kucuk diye ölçün hatta beni iyice lincleyin tavsiye dışında yemedigim hakaret kalmadi belki ben arkadaşlarımin günaha girmesini istemiyorum onlara düzgunce anlatmak istiyorum ama yok hemen laf sokun hemen bir igneleme .neyse
Kusura bakmayın ama kimsenin günahi sevabı kimseyi ilgilendirmez madem bir şey diyceksiniz bilginiz olsun hani günahların üstünü örtün olayını bilmiyor olabilirsiniz şimdi öğrendiniz.

Sana göre günah olan bana göre başkasına göre günah değildir belki benim inancım farklıdır görüşüm farklıdır günahsa hesabı Tanrı'ya yahu sana ne tavsiye veriyoruz işte bu Yobazlık diyoruz karışma diyoruz daha ne diyelim oldu olacak arkadaşlarının çayına çorbasına şap kat da sevişmelerini engelle :halay:
Himmmmm peki

Sana gore gunah olan mi aynen abla aynen daha ne söylediğinin farkında degilsin bende gelmis bunlara fikir soruyorum😁😁

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X