Ben Napıcam Diye Avaz Avaz Haykırasım Var

Of bu abilerin kuzenlerin arkadaşları hiç çekilmiyor he. Kuzenimin nişanında birisi görmüş beğenmiş beni gidiyor kuzenime soruyor, arkadaş falan sanıyor beni herhalde kuzenim de diyor ki o benim dayımın kızı çocuk da demesin mi kuzenin olduğunu bilmiyordum gel kafama sık. Tam böyle olmasa da bu ayarda bir seyler yasanıyor dkdkdkdkd. Hala ara ara anlatır güleriz. Oluyor ya böyle durumlar. Çok da üstüne düşmeyin.
Ben kaçtıkça abim beni ona itti 2 kez ya :olamaz: Hiç sevgilim olmamıştı 20’ye kadar ben o yaşların verdiği heyecana bağlıyorum ama yinede üzerimde tuhaf bi rahatsızlık var...

Hayır yaş farkı çok değil
Hala daha tam iyileşemedim 2 yıllık ilişkimden..Bazen radyoda bir şarkı çalıyor canım acıyor sonrasında hemen toparlasamda hala iyileşemedim.Sağlıksız olur.Zaten abim var arada çok kızar.Yengem anlatmıştı düğününe gelen bekar arkadaşlarından 1-2’si sormuş beni çok kızmış senin bacın yok mu muhabbeti yapmış (yengemin tabiri).Hatta yengem “Tanıdık birinin olması daha iyi olmaz mı” demiş “Benim arkadaş çevremden olamaz istemiyorum” demiş... 🙄

X