Ben ne yapacağım :(

Öncelikle çok geçmiş olsun ,okb.için ilaç tedavini bırakma.Daha hayatının başındasın,yaşadıkların ağır olabilir ancak herkesin başına gelebilecek şeyler.
Temiz değilim düşüncesini bırak lütfen,kimseye zarar vermemişsin ki kendinden başka ...
Senin geçmişin seni ilgilendirir ,adı üstünde geçmiş bitmiş ,eski sözlünün her fırsatta seni acıyan yerinden vurması onu pislik yapar , seni değil...
Canım... aile sevgisinin olmaması seni yanlış insanlara itmesine sebep olmuş ,lakin sen okulunu bitir .Sonra herşey geride kalacak ,
İyi bir mesleğin olsun ,ev tut . Eski sözlüne asla geri dönme...
Sevgi eksikliğini bir erkekte arama ,şu durumda hazır değilsin .Hala kendin ile kavga edip ,hesaplaşıyorsun .Unutma sen değerlisin ,hatalar biz insanlar için .
Benden sana naçizane bir tavsiye...Ne olursa olsun geçmiş yaşadıklarını kimseye anlatma .Kimsenin haddi değil kimseyi yargılamak ,zira sen kendine ver hesabını ,kimseye değil.

Son düzenleme:
Herkes geçmişinde hatalar yapar bunu kendine yük etme. Bence otur ve yaptığın hataları ve sana yapılanları bie kağıda yaz. Sonra onu bir güzel parcalara ayır. Bence temelinde bağımlılık var yaşadığın iliskinin ve bu da özgüven eksikliğinin olduğunu düşünmeme sebep oldu. Ilk once bunu duzeltmelisin. Internette bunun çokça yol ve yöntemi var. Kendini değersiz hissetme, düşünsene bu dunya da teksin ve duygun düşüncen fiziksel görünüşün kaderin bakış acin2 bile insanlardan tamamen farkli. Sen özelsin ilk önce bunu benimse bence sorun kendiliğinden çözülecektir.. Çünkü sorun kendini değersiz ve yetersiz hissetmede..
Kendine bir alan bul orada kendini yetistir
Bir hobi edin spora git mesela
Hergün olumlamalar dinle
Geçmişin öfkesini sindir ve gelecege bak
Kendine arkadaslar edin
Hattını görünüşünü ve hatta gittiğin yollari bile değiştir
Şunu da unutma peygamberleri bile Allah Kuran da uyarmıştır hatalar yaptıklarına dair. Hatasız insan olmaz. Ve biz yaptığımız hatalarla ilerleyebiliz..
Ne kadar güzel konusmussun duygulandım resmen haklısın kardeşim derdimden uyuyamiyorum artık hissiz biri oldum donuk donuk etrafa bakmak çok acı birsey:KK43:

Ne kadar güzel konusmussun duygulandım resmen haklısın kardeşim derdimden uyuyamiyorum artık hissiz biri oldum donuk donuk etrafa bakmak çok acı birsey:KK43:
Tahmin edebiliyorum seni. Inanirmisin ben de bu evrelerden geçtim. Herkesin derdi farkli tabiki. Ama en iyi ilac insanın kendisi çünkü bir başkası sana yardım ettiğinde kendini ona bağlıyorsun ve seni yaraladığı zaman daha kötü olup hayattan soguyorsun. Dert Allah'tan çözüm de senin mücadelenle yine Allah'tan. Herşey güzel olacak çünkü özün güzel..

Tahmin edebiliyorum seni. Inanirmisin ben de bu evrelerden geçtim. Herkesin derdi farkli tabiki. Ama en iyi ilac insanın kendisi çünkü bir başkası sana yardım ettiğinde kendini ona bağlıyorsun ve seni yaraladığı zaman daha kötü olup hayattan soguyorsun. Dert Allah'tan çözüm de senin mücadelenle yine Allah'tan. Herşey güzel olacak çünkü özün güzel..
Allah razı olsun kardeşim sağolasın :KK43:

Gordum kardeşim bana beni değerli hissetirmediler hiçbir zaman su an bile gözlerim dolu dolu ve ben değer nedir hep şu şekil gördüm kasikla verip kepceyle aldılar benden
Kendine kendini değerli hissettirecek olan sensin. Zaten Günün birinde yapayalnız kalacağız öyle düşün. Yada senden daha kötü şartlar altında doğup büyüyen insanlar var. Ve bazılarının oldukça başarılı yaşam öyküleri. Herkes tırnaklarıyla biryerlere gelme çabasında. Tatlım kendini sev. Huyunu sev. Önce buradan başla... Kendine değer ver önce... Daha çok gençsin. Önünde uzun yıllar var. Pırıl pırıl tertemiz sayfalar... Hiç kimse için, üzülmeye hayatını karartmaya değmez inan... bu bir sınav... Sen yine kıl namazını, huzur bulacaksın, dua et kendini , özünü orada bulacaksın. İnan... Hayat çok güzel ve herşeyiyle yaşamaya değer, sevgiyle ve sağlıkla...

X