Ben neden aşk yaşayamıyorum? Neden hep terkediliyorum? BUYRUN CEVABI BAYANLAR..

Konu 2016 konusuymus. Konuyu acan abla 2018 de allah tarafindan carpilmis 100 kilo olmus corbalarla zayiflamaya calismis :KK70:

Herkes linçlemiş, saldırmış ama ben yazdıklarınıza katılıyorum
Çağımızda garip bi özgüven hastalığı var, insanlar kendini dev aynasında görüyo, kimse gerçekçi değil
Bu kadar çeşitli olmasa da benzer örnekler benim çevremde de var, beni ilgilendirmiyo şişman mı, cildi sorunlu mu, bakımsız mı ama bana gelip ağlamasınlar o zaman, sızlandıklarında sinir olmuyo değilim, bana gelip dert yanma niye yine terkedildim diye, tabi kişinin yüzüne de denmiyo sen kendine bi baksana, sorunu kendinde arasana diye
Ben yapı olarak çok gerçekçi bi insanım, karşımdakini eleştirirsem kendimi daha çok eleştiririm, bu insanlardaki özgüven patlamasının nedeni ne anlamış da değilim

Konu 2016 konusuymus. Konuyu acan abla 2018 de allah tarafindan carpilmis 100 kilo olmus corbalarla zayiflamaya calismis :KK70:
Yoo buraya da yazmış zaten benim de kg sorunum var ben de şişmanım ama dengim olmayan beni aşan insanlara yürümüyorum falan diye, ben söylemek istediklerine hak verdim, bazı insanlar kadın-erkek farketmez aslında dengi olmayan insanlara niyetleniyo, olmayınca isyan ediyo, neden olmadı neyimi beğenmedi diye, kimse kendini boy aynasında görmek istemiyor herkes dev aynasına bakmakta..

Bence konu sahibi aşırı yanılıyor güzel kızlar bölümü için diyorum erkekler en çok dış görünüşe bakar öyle olmasa o kadar aptal taş gibi hatunlar lüks içinde yaşamazlardı erkekler için en ve tek önemli şey dış görünüş güzellik kim ne derse desin erkekler konusunda bu forumda en gaddar olan kişilerin başında geliyorum sanırım her türlü onlar haksız bana göre ve eşim de dahil hepsine kötü davranıyorum umrumda da değil isteyene kapı orda sadece hiç bir erkeğe ilk adımı atan olmayın size kendiliğinden yaklaşmıyorsa aklınızdan çıkarın ve evet güzelleşin bakımlı olun şu erkekleri gözünüzde büyütmeyin böyle her gördüğüm erkeğe yolda tokat ata ata yürümek istiyorum erkek kardeşime kürekle dalasım var evet çok sinirliyim

Yoo buraya da yazmış zaten benim de kg sorunum var ben de şişmanım ama dengim olmayan beni aşan insanlara yürümüyorum falan diye, ben söylemek istediklerine hak verdim, bazı insanlar kadın-erkek farketmez aslında dengi olmayan insanlara niyetleniyo, olmayınca isyan ediyo, neden olmadı neyimi beğenmedi diye, kimse kendini boy aynasında görmek istemiyor herkes dev aynasına bakmakta..
Denklik neye gore kime gore peki? Mesela esimle evlendigimde o s giyiyordu ben xl. Simdi ben m giyiyorum o xl. Ee bosayayim o zaman ben bu adami. Veya ac birakayim. Benim enistem bildigi. Toparlak bi adamdir. 130 kg civari. Halamda 1.10 boy 40 kg bisey. Ama 40 yillik evliliklerind3 daha ses yukseltmemisler birbirlerine.

Denklik bence kulturel olmali fiziksel veya maddi degil. Kafa uyduysa gerisi zaten degisken

Denklik neye gore kime gore peki? Mesela esimle evlendigimde o s giyiyordu ben xl. Simdi ben m giyiyorum o xl. Ee bosayayim o zaman ben bu adami. Veya ac birakayim. Benim enistem bildigi. Toparlak bi adamdir. 130 kg civari. Halamda 1.10 boy 40 kg bisey. Ama 40 yillik evliliklerind3 daha ses yukseltmemisler birbirlerine.

Denklik bence kulturel olmali fiziksel veya maddi degil. Kafa uyduysa gerisi zaten degisken
Kesinlikle katılıyorum, karşılıklı elektrik alır insanlar, anlaşır, sever o çok ayrı, benim kastettiğim bu değil, güzel güzelle zayıf zayıfla beraber olmalı değil olay

sorun kişilerin kendine bakmadan bi kaç gömlek üstün insanlara yürümesi ama karşılık bulamayınca isyan etmesi, sızlanması, yakınması, e olmadı karşı taraf beğenmedi, neyimi beğenmiyo neyimi istemiyo demesin 100 kg bi insan mesela, şartlarını iyileştirmeye odaklansın, kendi için kendine yatırım yapsın, kg sorunu varsa zayıflasın, cilt sorunu varsa tedavi olsun vs diyorum ben, saçma bi özgüvenle ben süperim neyimi beğenmiyo bu erkekler diye ağlamasın..
konu sahibi birini anlatmış mesela karşı cinsle shoplu fotolarını paylaşmış, yüzyüze görüşünce o kişi beğenmemiş, vazgeçmiş, sonra karşısındakini shoplu fotolarla yanıltan bu bayan isyan ediyor neden vazgeçti diye, neden olduğu ortada değil mi?

X