Ben neden böyleyim

Hayalperest5

Hayalperestim , bulutlardayım , uçuyorum
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
5 Şubat 2016
2.357
1.425
33
ne olur kızmayın bana . Lütfen rica EDIYORUM . Otuzuma girmeme beş ay kaldı ve benim aklımda neden daha gec evlenmedim neden 27 de evlendim . Cocuk gene olurdu eş gene olurdu ama İnan'ın isteyerek evlendım sevdim . Ben başarılı bir öğrenciydim lisede ama sayısal ı bıraktığım İÇİN ailem falan hep yazık ettin kendıne korktun dediler vs yıllarca ama . Ünide bırakamadım okulu cesaret edemedim şimdi cok pişmanım yollarım yıllarım geçti diye :KK43: okumak istiyorum hem kendım İÇİN hem ailem görsün diye . Çocuklarınıza meslek konusunda baskı yapmayın . Eşinin işi ile ilgili baskı yapmayın adam çalışkansa vs yeterli olmalı sunu okudu bunu okudu diye kucumsemeyn

Fil Bo Riva

Egoma sponsor ol.
Kayıtlı Üye
30 Nisan 2014
2.473
8.767
ne olur kızmayın bana . Lütfen rica EDIYORUM . Otuzuma girmeme beş ay kaldı ve benim aklımda neden daha gec evlenmedim neden 27 de evlendim . Cocuk gene olurdu eş gene olurdu ama İnan'ın isteyerek evlendım sevdim . Ben başarılı bir öğrenciydim lisede ama sayısal ı bıraktığım İÇİN ailem falan hep yazık ettin kendıne korktun dediler vs yıllarca ama . Ünide bırakamadım okulu cesaret edemedim şimdi cok pişmanım yollarım yıllarım geçti diye :KK43: okumak istiyorum hem kendım İÇİN hem ailem görsün diye . Çocuklarınıza meslek konusunda baskı yapmayın . Eşinin işi ile ilgili baskı yapmayın adam çalışkansa vs yeterli olmalı sunu okudu bunu okudu diye kucumsemeyn
Buraya yazacağınıza destek almayı deneseniz. Neden böyle olduğunuzu ben de merak ediyorum. Yalnız da değilimdir sanırım.

cayimin sekeri

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
30 Aralık 2016
2.951
10.947
şu otuz yasi niye bu kadar takıntı yaptınız anlayamıyorum.profilinize görünce direk otuz yasindan sonra evlense herseyin mükemmel olacağını düşünen üye diye geliyor aklima..
okumak istiyorsanız yine okuyun.surekli 30 yasa endeksli yaşadığınız için mutsuzsunuz.içinizde biseyler yarim kalmiş eksik olmuş tamam.ama bunlari simdide telafi edebilirsiniz en azından deneyebilirsiniz.sizlanarak bir yere varılmaz ki..

zezella

ay bak tahsin geliyorlar soldan soldan.
Kayıtlı Üye
6 Kasım 2014
2.909
7.917
30 yaş eşiği diye bir kavram kazandırdınız literatüre. Ne hikmeti varmış bu otuzun yahu.:işsiz:

Obsesyon yapmışsınız iyice, psikoloğa gidin.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 439 gün geçti.

guneykarimkure

Cevizin o kekremsi tadı ve keçilerin sempatik...
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
22 Eylül 2014
5.141
7.656
Üniversite okumadınız mı, yoksa istediğiniz bölümü mü okumadınız?

Bir ben hakim değilim sanırım sizin konulara.

Anlayamadım :/

KaraTurna

bir varmış bir yokmuş!!!
Pro Üye
31 Ocak 2013
8.615
29.751
30lu yaşlar candır, güzeldir. En kadınsı en olgun en güzel hissedilen yaşlardır :dondurma:

Not: üniversite biter bitmez 23 ümde evlendim.

Helenra

I'm worse at what I do best.
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
16 Haziran 2016
5.970
37.997
Boşanamaz. Sonra elalem ne der!
Kaç kere dedik boşanmam dedi kaç kere yardım edelim dedik bir gıdım ileri gitmedi. Hala aynı konuları açıp duruyor. Eşimi sevdim evlendim demişsin ama yalan. Nefret ediyorsun adamdan nefret öldüreceksin onu nerdeyse!

Azra910

Junior Meg
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
23 Eylül 2016
8.085
26.119
Boşanamaz. Sonra elalem ne der!
Kaç kere dedik boşanmam dedi kaç kere yardım edelim dedik bir gıdım ileri gitmedi. Hala aynı konuları açıp duruyor. Eşimi sevdim evlendim demişsin ama yalan. Nefret ediyorsun adamdan nefret öldüreceksin onu nerdeyse!
Takmis 30 yaş a.
Adama da yazik dusunsene esimizin boyle dusundugunu.adam bilse evli kalmak istemez belki de.
Biz bıktık adam ne cekiyordur acaba

Helenra

I'm worse at what I do best.
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
16 Haziran 2016
5.970
37.997
Takmis 30 yaş a.
Adama da yazik dusunsene esimizin boyle dusundugunu.adam bilse evli kalmak istemez belki de.
Biz bıktık adam ne cekiyordur acaba
Allah bilir ne çekiyordur ya valla adama acıyorum. Gerçi adam da az değil de hani karısı bu kadar takıntılıyken insan gene acıyor...

Azra910

Junior Meg
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
23 Eylül 2016
8.085
26.119
Allah bilir ne çekiyordur ya valla adama acıyorum. Gerçi adam da az değil de hani karısı bu kadar takıntılıyken insan gene acıyor...
Adam da mi sıkıntılıymis onu bilmiyodum simdi bakarim.
Ama yinede evlilikten bu kadar pisman biri bosansin cok sinir bozucu :confused: