Ben neden böyleyim

Hayalperest5

Hayalperestim , bulutlardayım , uçuyorum
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
5 Şubat 2016
2.357
1.428
36
ne olur kızmayın bana . Lütfen rica EDIYORUM . Otuzuma girmeme beş ay kaldı ve benim aklımda neden daha gec evlenmedim neden 27 de evlendim . Cocuk gene olurdu eş gene olurdu ama İnan'ın isteyerek evlendım sevdim . Ben başarılı bir öğrenciydim lisede ama sayısal ı bıraktığım İÇİN ailem falan hep yazık ettin kendıne korktun dediler vs yıllarca ama . Ünide bırakamadım okulu cesaret edemedim şimdi cok pişmanım yollarım yıllarım geçti diye :KK43: okumak istiyorum hem kendım İÇİN hem ailem görsün diye . Çocuklarınıza meslek konusunda baskı yapmayın . Eşinin işi ile ilgili baskı yapmayın adam çalışkansa vs yeterli olmalı sunu okudu bunu okudu diye kucumsemeyn

ne olur kızmayın bana . Lütfen rica EDIYORUM . Otuzuma girmeme beş ay kaldı ve benim aklımda neden daha gec evlenmedim neden 27 de evlendim . Cocuk gene olurdu eş gene olurdu ama İnan'ın isteyerek evlendım sevdim . Ben başarılı bir öğrenciydim lisede ama sayısal ı bıraktığım İÇİN ailem falan hep yazık ettin kendıne korktun dediler vs yıllarca ama . Ünide bırakamadım okulu cesaret edemedim şimdi cok pişmanım yollarım yıllarım geçti diye :KK43: okumak istiyorum hem kendım İÇİN hem ailem görsün diye . Çocuklarınıza meslek konusunda baskı yapmayın . Eşinin işi ile ilgili baskı yapmayın adam çalışkansa vs yeterli olmalı sunu okudu bunu okudu diye kucumsemeyn
Buraya yazacağınıza destek almayı deneseniz. Neden böyle olduğunuzu ben de merak ediyorum. Yalnız da değilimdir sanırım.

şu otuz yasi niye bu kadar takıntı yaptınız anlayamıyorum.profilinize görünce direk otuz yasindan sonra evlense herseyin mükemmel olacağını düşünen üye diye geliyor aklima..
okumak istiyorsanız yine okuyun.surekli 30 yasa endeksli yaşadığınız için mutsuzsunuz.içinizde biseyler yarim kalmiş eksik olmuş tamam.ama bunlari simdide telafi edebilirsiniz en azından deneyebilirsiniz.sizlanarak bir yere varılmaz ki..

Üniversite okumadınız mı, yoksa istediğiniz bölümü mü okumadınız?

Bir ben hakim değilim sanırım sizin konulara.

Anlayamadım :/

Boşanamaz. Sonra elalem ne der!
Kaç kere dedik boşanmam dedi kaç kere yardım edelim dedik bir gıdım ileri gitmedi. Hala aynı konuları açıp duruyor. Eşimi sevdim evlendim demişsin ama yalan. Nefret ediyorsun adamdan nefret öldüreceksin onu nerdeyse!

Boşanamaz. Sonra elalem ne der!
Kaç kere dedik boşanmam dedi kaç kere yardım edelim dedik bir gıdım ileri gitmedi. Hala aynı konuları açıp duruyor. Eşimi sevdim evlendim demişsin ama yalan. Nefret ediyorsun adamdan nefret öldüreceksin onu nerdeyse!
Takmis 30 yaş a.
Adama da yazik dusunsene esimizin boyle dusundugunu.adam bilse evli kalmak istemez belki de.
Biz bıktık adam ne cekiyordur acaba

Takmis 30 yaş a.
Adama da yazik dusunsene esimizin boyle dusundugunu.adam bilse evli kalmak istemez belki de.
Biz bıktık adam ne cekiyordur acaba
Allah bilir ne çekiyordur ya valla adama acıyorum. Gerçi adam da az değil de hani karısı bu kadar takıntılıyken insan gene acıyor...

Allah bilir ne çekiyordur ya valla adama acıyorum. Gerçi adam da az değil de hani karısı bu kadar takıntılıyken insan gene acıyor...
Adam da mi sıkıntılıymis onu bilmiyodum simdi bakarim.
Ama yinede evlilikten bu kadar pisman biri bosansin cok sinir bozucu :confused:

Sa diye konu başlığı görünce yine hayalperest bi pişmanlık konusu daha açmış diyorum

30 yaş dediğin bir kadının en güzel yaşıdır eşine çok üzülüyorum ben buraya geç evlenseydim yazacağına eşinin karşısına geçip ben boşanmak istiyorum demek çok mu zor Allah aşkına ya

yaş 30 iş bitmiş
okuyamadıysan şimdi oku (konu biraz karışıktı okudun mu okumadın mı anlamadım )
27inde evlenmişsin ne çok erken ne çok geç
bence evlilikle alakası yok başarısızlık duygunun
eşini sevmiyosun o da belli
toplum baskısı elalem ne düşünürlere çok takılmışsın şimdi de ah vah ediyosan 2 yıl sonra da şimdiye ah vah ediceksin
yapacaksan bişi yap yapmıcaksan da sürekli ah şöyle yapsaydım keşke böyle olsaydım deme

Sanki 30'dan sonra evlenseydin mutluluğunun, isteklerinin, emellerinin olacağını sana garanti etmişler gibi davranıyorsun, düşünüyorsun.

En kısa süre de bir psikiyatriste gitmelisin. Gerçekten ruh sağlığın kötü bir durumda. Bu 30 yaşında evlenme isteğin takıntı haline gelmiş ve anlaşıldığı üzere yorumlarında, açtığın konularında daima bunu dile getirdiğine göre bu düşüncelerin geçici bir şey değil. Daha da kötüye gidiyor ruh halin..

Lütfen hiç zaman kaybetmeden o bulduğun psikiyatristten randevu alıp tedavin için gerekli şeyleri yapmaya bak.

Ertelersen tedavini Allah korusun bu düşüncelerin daha da saplantılı bir hale dönüşebilir. Ondan sonra daha da zor olabilir iyileşmen..

Eşini, evladını düşün kendini düşünmüyorsan. Hemen tedavini olmaya bak derim.

Allah bu sıkıntıdan en hayırlı ve kısa sürede seni kurtarsın inşaAllah..

Allah yardımcın olsun.

X