BEN NİCE1985.OĞLUM BİR ŞEY KULLANIYOR.YIKILDIM.

Size elli bin kere mahvettiniz cocuklari dedik. Kocam da kocam diye gozunuz cocuk mocuk gormedi. Simdi umarim ciddiye alirsiniz cocuklarinizin psikolojisini nasıl etkilediğinizi.

Oglunuza nasil yaklasmaniz gerektigini de profesyonel bir yardim alarak ogrenmeniz en iyisi olur
Ay cok özür dilerim. Mutluluk1982'yle karistirdim nickinizi ve konularinizi.

Onceki mesajimi dikkate almayin lutfen, kirdiysam da kusura bakmayin :KK43:

Bu kadar tepki gostermenize gerek yok,bosuna yormussunuz parmaklarinizi..
Sigarayi ama da gördü,sagir da duydu,fakat tv programlarinda adi anilmiyor bile,o zararli malum madde deniyor,neden?
Biraz arastirin da yazin.
Ki emeginiz bosa gitmesin.
Evet narkotikten degilim,binlerce kez şükür ki aci aci tanismak zorunda da kalmadim,Allahta tanistirmasin.
Eger bu forumda nasil "g....ekali p.....nk" olarak yaziliyorsa bazi cumleler,acikca yazilamiyorsa, siz de bunlari acikca yazamazsiniz.
Konu sahibine de ozelden sorabilirsiniz bunlari,acikca destan dokturmeden!..
Parmaklarımı boşuna yorduğunu düşünsem yorum yapmazdım. Ben açıkça yazdım. Çünkü buna benzer konularda konu sahipleri açıkça isimlerine kadar yazıyor.Eğer yanlış yaptıysam site yönetimi tarafından uyarılırım . Şayet uyarılmıyorsam burada bana emir kipi ile konuşamazsınız. İster destan döktürürüm , ister özelden yazarım. Bu sadece konu sahibini ve site yönetimini ilgilendirir. Ben yorumumda herhangi bir şeye özendirmedim kimseyi. İyi geceler.

üzücü durum. tez zamanda düzelir umarım. evlat olunca yılmadan mücadele edileceği aşikar. neyse ki dönemsel olabilme ihtimali de vardır hep. en kötüye yormadan psikolojik yardım alın.

Merhaba öncelikle.Bende 19 yaşındayım.Oğlunuz şuanda bir ergenlik dönemin de ve kendi kişiliğini bulmaya çalışıyor.Ben bu ergenlige cok erken girdim.14 yasimdayken uyusturucu ile tanıştım 17 me 1 ay kala cezaevine girdim.Suan çıkalı 2 sene olcak şubat 4 de.Rabbim kimseye göstermesin.Kotü çevreden kaynaklı hepsi.Çok fazla sıkmayın ve üstüne gitmeyin.Alın karşınıza tamam ayrı evde ayaklarının üstünde durmak istiyorsun büyüdün artık tamam ama ben aradigim zaman ac seni merak ediyorum diyin.Ama bunu güzel dille belli edin.Dışarıdaki hayatı görünce gelir zaten.Ve askerlikten sonra aklı başına gelir abla.Benim ailem çok sıktı ve bunlar oldu ben ne kadar kullansam da gezsemde okuluma giderdim sağlık meslek öğrencisiydim.Ama herseyde bir hayır vardır.Siz gene takipte olun ve sıkmayın güvendiğinizi belli edin ki çok büyük bir sorununda direk yanınıza gelip anlatsın

Ayy abla Allah sabır versin lütfen güçlü ol en azından oğlun sağ. Sakın bırakma onu peşine düş bi terapiste götür yada polise şikayet et o ortamdan kurtar lütfen oğlunu bırakma

Çok özür diliyorum ama sadece merak cevap vermek istemezseniz anlarım .Allah güzel günler göstersin size bundan sonra da inşallah.Ama 14 yaşında bir insan sadece çocuk gibi geliyor bana .Uyuşturucu kullanmaya teşvik eden şey neydi.Aidiyet mi yoksa boşluk mu karşı çıkma durumumu mu ?Gerçekten çok merak ediyorum bu kişilere gerçekten ulaşılması lazım diye düşünüyorum.Allah yardımcınız olsun .

Aşırı tepki gösterip kapılarını kapatmak onu onlara iter. Sakin kalmaya çalışıp doğru iletişim kanalını yakalamanız lazım. Seni anlıyorum msjını verip onu yanınızda kalmaya ikna etmelisiniz.

Merhaba öncelikle.Bende 19 yaşındayım.Oğlunuz şuanda bir ergenlik dönemin de ve kendi kişiliğini bulmaya çalışıyor.Ben bu ergenlige cok erken girdim.14 yasimdayken uyusturucu ile tanıştım 17 me 1 ay kala cezaevine girdim.Suan çıkalı 2 sene olcak şubat 4 de.Rabbim kimseye göstermesin.Kotü çevreden kaynaklı hepsi.Çok fazla sıkmayın ve üstüne gitmeyin.Alın karşınıza tamam ayrı evde ayaklarının üstünde durmak istiyorsun büyüdün artık tamam ama ben aradigim zaman ac seni merak ediyorum diyin.Ama bunu güzel dille belli edin.Dışarıdaki hayatı görünce gelir zaten.Ve askerlikten sonra aklı başına gelir abla.Benim ailem çok sıktı ve bunlar oldu ben ne kadar kullansam da gezsemde okuluma giderdim sağlık meslek öğrencisiydim.Ama herseyde bir hayır vardır.Siz gene takipte olun ve sıkmayın güvendiğinizi belli edin ki çok büyük bir sorununda direk yanınıza gelip anlatsın
Cnm bnm teşekkür ederim.oğlum sanki yıllardır bizi görmemiş gibi. Bunu nsl anltrm bilmyrm. Babası ve benim yaptıklarımı gördü.. Yıkıldık ve ona sarıldık. Ne olrsa olsun yanındayız... Sen yoksan bizde yokuz dedik. İnan el bebek gül bebek bakıyorum ona. Bu şimdi değil hep öyleydi. Geçen arkdşm diyor ki Bn ilk defa evladına bu kdr bağlı birini gördüm.evt evladını seveni gördüm ama senin kdrını hiç görmedim dedi. O günden sonra çok iyiyiz. Babası ehliyet kursuna yazdırdı. Bir iş bkyr... Ve tüm arkdşları yanında. Ztn itiraf etmiş yılbaşı akşm dan beri bu durumdaymış.bn doğru hissetmiştim. Ve ben o gece rüya grdm ablam oğlumun eve gelmycm dediği gece.. Oysaki Bn onu babasında zannediyordum.
Rüyamda bir abiyle yürürken yolda çıplak kadın ilginç erkekler ayin yapıyor. Ve Bn yanlışlıkla kolna çrpyrm ve bni öldürmeye çalşrkn kaçıyrm. Birden oğlumun onlarla oldğnu göryrm. Bağırıyorum arkadaşlarına kurtarın... Polisi arıyorum... Zırhlı araçlar geliyor... Birden oğlm yerde... Ve bir anda üzeri de sarı bir mont ve çocukluğu. Gşdiyrm yanına oğlummm sana ne oldu yavrum diyorum.... Uyandım.... Ağla ağla aradım. Teli kapalı... Babasında znedyrm. Oysaki o pis yerlerde... Sonra ablası aradı anne kardeşimi grdm kötü bir durumda birşey mi oldu diye.... Oysaki akşm rüyamız çıktı.
Rabbim kimseyi evladıyla imtihan etmesin. Sende ablacğm bir işe kalkıştığında doğruluk ve yanlışlığını sana neler kazandırıp neler kaybetirdiğini düşün. Kötü işler hiç kazandırmamıştır bunu bil. Hayatında hep doğru kararların olsun cnm.

Cnm bnm teşekkür ederim.oğlum sanki yıllardır bizi görmemiş gibi. Bunu nsl anltrm bilmyrm. Babası ve benim yaptıklarımı gördü.. Yıkıldık ve ona sarıldık. Ne olrsa olsun yanındayız... Sen yoksan bizde yokuz dedik. İnan el bebek gül bebek bakıyorum ona. Bu şimdi değil hep öyleydi. Geçen arkdşm diyor ki Bn ilk defa evladına bu kdr bağlı birini gördüm.evt evladını seveni gördüm ama senin kdrını hiç görmedim dedi. O günden sonra çok iyiyiz. Babası ehliyet kursuna yazdırdı. Bir iş bkyr... Ve tüm arkdşları yanında. Ztn itiraf etmiş yılbaşı akşm dan beri bu durumdaymış.bn doğru hissetmiştim. Ve ben o gece rüya grdm ablam oğlumun eve gelmycm dediği gece.. Oysaki Bn onu babasında zannediyordum.
Rüyamda bir abiyle yürürken yolda çıplak kadın ilginç erkekler ayin yapıyor. Ve Bn yanlışlıkla kolna çrpyrm ve bni öldürmeye çalşrkn kaçıyrm. Birden oğlumun onlarla oldğnu göryrm. Bağırıyorum arkadaşlarına kurtarın... Polisi arıyorum... Zırhlı araçlar geliyor... Birden oğlm yerde... Ve bir anda üzeri de sarı bir mont ve çocukluğu. Gşdiyrm yanına oğlummm sana ne oldu yavrum diyorum.... Uyandım.... Ağla ağla aradım. Teli kapalı... Babasında znedyrm. Oysaki o pis yerlerde... Sonra ablası aradı anne kardeşimi grdm kötü bir durumda birşey mi oldu diye.... Oysaki akşm rüyamız çıktı.
Rabbim kimseyi evladıyla imtihan etmesin. Sende ablacğm bir işe kalkıştığında doğruluk ve yanlışlığını sana neler kazandırıp neler kaybetirdiğini düşün. Kötü işler hiç kazandırmamıştır bunu bil. Hayatında hep doğru kararların olsun cnm.
Canım çok çok geçmiş olsun.Öncelikle sen çok iyi bir annesin bunu bil istedim..Babasından ayrılmış olabilirsin ama Evlatlarını asla ihmal etmedin..Ara ara konularına denk geldim.

Hatta özelden konuşmuştuk sizi görmüştüm Evlatlarına pırıl pırıl bakıyorsun ..Oğlun Emeklerinin farkına varacak buna inanıyorum çünkü onu sen yetiştirdin.

Sürecin olumlu ilerliyor olması da bunu gösteriyor.İnsallah babası da elinden geleni yapar Evladının güzel günlerini görürsün..

Her şeyin başindayken İyi bir Ergen Psikoloğundan destek almanızı tavsiye ederim.Dualarım seninle olacak..

Abla şu anki nesil çok kötü durumda, benim de oğlunuz gibi dönemlerim oldu, ailem çok üzülüyordu, ancak sonradan öğrendik ki hepsinin sebebi psikolojik sorunlarımmış. Bence oğlunuzu psikiyatriye götürmelisiniz.

Kullandığı madde nedir? Umarım eroin değildir. En kötüsü ve kurtulması en zor olan o. Esrarsa şanslısınız. Kolayca temizlenir. Benim hayatta en sevdiğim insan, kardeşim bu vebaya yakalandı ve ailem üzerine düşeni hakkıyla yapmadı. Sonuç olarak kardeşim kurtulamayacağı bir noktada. Bu cümleleri yazmak bile artık normal geliyor. Hayat insanı nerelere getiriyor, nelere alıştırıyor aklım şaşıyor. Size ailemin en büyük hatasını söyleyeyim. Yalvardığım halde o ortamı terketmediler. Eğer zamanında taşınmış olsalardı herşey çok farklı olabilirdi. Oğlunuzu alıp o ortamdan uzaklaştırın, güvenli bir yere götürün. Ve yanınızdan hiç ayırmayın. Bu durumdaki çocuklar çok yalan söyler. Hiçbir dediğine inanmayın, bir dakika bile yalnız bırakmayın. Daha çok yeni. Doğru adımları atarsanız oğlunuzu kurtarabilirsiniz. Allah yardımcınız olsun.

Canım çok çok geçmiş olsun.Öncelikle sen çok iyi bir annesin bunu bil istedim..Babasından ayrılmış olabilirsin ama Evlatlarını asla ihmal etmedin..Ara ara konularına denk geldim.

Hatta özelden konuşmuştuk sizi görmüştüm Evlatlarına pırıl pırıl bakıyorsun ..Oğlun Emeklerinin farkına varacak buna inanıyorum çünkü onu sen yetiştirdin.

Sürecin olumlu ilerliyor olması da bunu gösteriyor.İnsallah babası da elinden geleni yapar Evladının güzel günlerini görürsün..

Her şeyin başindayken İyi bir Ergen Psikoloğundan destek almanızı tavsiye ederim.Dualarım seninle olacak..
Çok teşekkür ederim. İnş her şey yoluna girecek. Bn ztn olması gerektiği gibi davranıyordum.o yesin o giysin o mutlu olsun... İşe gitmeden cevizin kırıyorum sabahın köründe, domatesin doğuyorum. İnanın halen hazır süt içirmiyorum. Marketten asla yumurta almıyorum. İş yerimin oradan köylü teyzlr getiriyor ona alyrm. Sevgi desen ilgi desen ztn hat safhada. Geçen arkadaşının annesi diyorki oğlum x arkadaşının annesi gibi bni sevmiyorsun... Yani bnm oğluma olan sevgimi söylüyor. Abla seni x e hiç bağırırken görmedim... Bnm dünyam evlatlarım. Rabbim bu bir dönüştü diyelim inş. Onda da hiç görmediğim bir davranış var. Naif, sevgi dolu... Belkide bir musibet bnm yavrum kendine getrcek.

Defalarca kez okudum ama hiç bişey anlamadım. Türkçem biraz zayıf doğru ama buradaki kelimelerde net , fakat aradaki bağlantıyı kuramadım 🙄

Ya kıyamam
Başlık anlaşılır geldi bana ama içerik çok zor
Ben bunu yıkılan bir annenin telaşına bağlıyorum
Umarım oğlu doğruyı görür

Defalarca kez okudum ama hiç bişey anlamadım. Türkçem biraz zayıf doğru ama buradaki kelimelerde net , fakat aradaki bağlantıyı kuramadım 🙄
Cnm Bn genelde konularıma burdaki nickimle yani nice1985 i kullanarak yazıyorum. Diğer knlrımıda öyle açyrmki benim konularımı takip edenler direk görsün diye. Haklısınız.

Cnm Bn genelde konularıma burdaki nickimle yani nice1985 i kullanarak yazıyorum. Diğer knlrımıda öyle açyrmki benim konularımı takip edenler direk görsün diye. Haklısınız.
Demek ki ondan anlayamamışım. Kusura bakmayın, ben önce başlığı sonra konuyu okuyorum. Ama başlığı bir türlü anlayamayınca kafam karıştı 🤪

X