Ben onu çok sevdim

-Rosa-

Guru
Kayıtlı Üye
14 Ağustos 2021
7.746
40.930
Başlıktan da anlaşılacağı üzere konu gönül ilişkisi. Ben geçen sene 29 yaşımda, ömrümde ilk kez aşık oldum. Gerçekten anladım neymiş bu işler, öncesinde ben hiçbir şey yaşamamışım. Odağımı kaybettim, burnumun ucunu göremedim, gözüme perde değil kat kat kumaşlar indi desem yeri.
Neyine aşık oldum, vallahi bilmiyorum. Romantik değil, yakışıklı değil, özenli davranmaz, umursamazdır. Gerçekten bilmiyorum neden o. Niyesi zaten pek mühim değil artık, sonuca bakarsak ben sevdim bu adamı.
İlk birkaç ay zaten havalardaydım, anlamadım. Sonra sonra yavaş yavaş sorunlar baş gösterdi. Arkadaşlar astroloji ile ilgilenenler bilir, bu bir oğlak laneti. Ne alaka demeyin, ben bu adamdan kime bahsetsem oğlak mı dedi. O yüzden burcunu da söyleyeyim de daha net bir şeyler belirsin. Umursamazlık, tepkisizlikle insanı çıldırtıyor ya resmen. Gözünün önünde çıldırıyordum öylece izliyordu. Mesela plan yaptık diyelim, ben özendim hevesliyim. Mutlaka bunun yüzünden plan sarkar, iptal olur. Ya anlatabildim mi salaşlığı, salmışlığı. Tüm olayımız buydu yani. Devamlı özür dilerdi, ama işte çok sevdiğimden kabul eder devam ederdim.
Birkaç ay önceye kadar böyle böyle gittik. Sonra işte daha da umursamaz oldu, bir gün beni delirtti. Kavga ettik, bana git başımdan deyince bende kontak kapandı. Orada bitti "güya".
O olaydan sonra aramadık birbirimizi. Ben o sırada başka biri ile görüştüm, flört gibi değil, daha çok görücü usulü görüşme diyeyim. Acımdan, kaybolmuşluktan ne halt yediğimi zaten bilmiyordum. Zaten o da olmadı, iyi ki diyeyim. Ondan ancak komedi çıkar, o bu konunun meselesi değil. :KK53:
Neyse işte sonra sonra bir şekilde birbirimize çekildik, mesajlaşmaya başladık. Ama barıştık diyemem. Bana depresyondayım vs. dedi. Kopuktuk zaten, seni kaybetmek istemiyorum, tamamen kopmak istemiyorum falan dedi bir iki. Sonra çekildik köşemize.
İşte son birkaç gündür yine yazışmaya başladık. Sanki ilk flört dönemimiz gibiydi. Sonra bana dedi ki, senden ayrıldıktan sonra rahatladım. Zincirlerimden kurtulmuş gibiydim. Daha başka şeyler de dedi ama varlığımın onu sıktığı idi ana fikri. Uzun uzun yazmak istemiyorum sizi sıkmamak adına.
Ben bunu duyunca şok oldum. O an görüşmeyelim madem dedim, kapattım. Bir saat ağladım resmen. Özürler dilemiş, yok işte onu kastetmedimler vs. bir sürü boş inkar cümlesi işte.
Bugün de konuştum son kez. Daha çok yüzleşme adınaydı. Neyimin onu boğduğunu sordum, yine de kötü hissettirdiğim için özür diledim. Hoşçakal dedim, efendi efendi çekildim. Ne dediğini sorarsanız, şaka yapmışmış, özür dilermiş, saçmalıyormuşum. Hiçbirini duymadım bile, öyle işte. Çok üzüldüğüm için anlatmak istedim. İstenmediğim yerde durmadım, tebrik alırım. Zor oldu ama koptum.

Son düzenleme:
Oğlak zor burçtur ama severse gönül.almayi bilir ..benim.esimde oğlak inanılmaz patavatsız rahat kalp.kiran bir tip ben de zor alıştım çok zor oldu ..ama sizde pek sevgi de yok gibiymiş sanki tek taraflı gibi zorlama valla sal gitsin ya 30 yaşına gelmişin çile çekmeye mi aşk diyecen bu yaştan sonra ergen gibi bosver gitsin

Ya sizin onu sevdiginiz gibi sizi sevmiyor yada baska biri ile de görüşüyor..

bu ikisi de degil karakter olarak böyleyse o daha kötü.. hic cekilmez adam olmaz.. yol ver gitsin..

Sevince birakmak kolay olmuyor bos sallama da diyebilirsin ama daha once yaptım oluyor.. bitiyor.. tarihe karisiyor..
Sonra karsina adam gibi biri çıkıyor oh be diyorsun.. en azindan benim oyle oldu..
Sende kendine sans ver sünepe erkekle yol yürünmez 😁

Burçla alakası yok sevdiklerine kıyamıyor tüm burçlar. İster takıntılı başak olsun, ister dengesiz ikizler, ister umursamaz oğlak, ister ben bilirimci aslan. Aslan erkeklerine de inanılmaz zor derler, egodan geçilmez derler ben de sevgilim de aslan burcuyuz ama o ego savaşlarını birbirimize yapmıyoruz. Evcil bir kediye dönüştü ormanların kralı anlayacağınız.

Sadece kaybetme korkusu yaşamadıkları insanlara karşı umursamaz olur tüm insanlar. İlla karşısındakinin bak bana şöyle yaparsan ben giderim diye sopa göstermesine de gerek yok. Ben yanlış bir şey yaparsam gitme ihtimali var düşüncesi bile yeter özenli davranmaya.

Böyle vıyk vıyk dengesiz erkeklerin hikayelerinden gına geldi. Bana da denk gelmişti. Bir de karşıdaki insanı anlamaya çalışma, aman kalbi kırılmasın derken o kadar saçma karakterler tanıdım ki. Ne gereği var gerçekten? Ayrılmışsın gitmiş bitmiş sonra niye hala beni düşünüyor mu diye yazıp sonra da araya saçmalayıpseni rahatsız ediyor? Hiç gereği yok.

Ya sizin onu sevdiginiz gibi sizi sevmiyor yada baska biri ile de görüşüyor..

bu ikisi de degil karakter olarak böyleyse o daha kötü.. hic cekilmez adam olmaz.. yol ver gitsin..

Sevince birakmak kolay olmuyor bos sallama da diyebilirsin ama daha once yaptım oluyor.. bitiyor.. tarihe karisiyor..
Sonra karsina adam gibi biri çıkıyor oh be diyorsun.. en azindan benim oyle oldu..
Sende kendine sans ver sünepe erkekle yol yürünmez 😁
Benim onu sevdiğim gibi asla sevmediğini net anladım artık.
Karakteri de böyle, son noktaya gelene kadar işin ciddiyetini anlamadı mesela. Bugün ancak dank etti kendisine. Hala otur oturduğun yere bir yere gidemezsin falan diyerek beni durdurabileceğini düşünüyordu. :deli:
İşin kötüsü hiç olmadığım kadar yıldızım parlak bu aralar. İyi gibi görünen biri açıldı geçen gün bana. Ama benim kafam karışıktı, aklım bundaydı.

Burçla alakası yok sevdiklerine kıyamıyor tüm burçlar. İster takıntılı başak olsun, ister dengesiz ikizler, ister umursamaz oğlak, ister ben bilirimci aslan. Aslan erkeklerine de inanılmaz zor derler, egodan geçilmez derler ben de sevgilim de aslan burcuyuz ama o ego savaşlarını birbirimize yapmıyoruz. Evcil bir kediye dönüştü ormanların kralı anlayacağınız.

Sadece kaybetme korkusu yaşamadıkları insanlara karşı umursamaz olur tüm insanlar. İlla karşısındakinin bak bana şöyle yaparsan ben giderim diye sopa göstermesine de gerek yok. Ben yanlış bir şey yaparsam gitme ihtimali var düşüncesi bile yeter özenli davranmaya.
Siz de haklısınız. Galiba ne yaparsam yapayım gitmez diye düşünüyordu. Bunda da suç benim, gerçekten de gitmedim bunca zaman. Ama sonunda başardı valla. Bu sefer çok üzüldüm, içime oturdu. İstenmemek çok koydu ya.

Umursamaz ve salmış tavırlarının detayını tam anlayamadigim için o konuda bir şey diyemem ama o koyu yazdığınız kısım yeterince üzücü. Devam etmemeniz hayriniza. İlişki toksik.

Umarım yanlış anlaşılmam ama sittirsin gitsin demeye geldim :olamaz: Okurken içim sıkıldı nedir o yahu zincirmiş mincirmiş hasbaya bak sanki Brad Pitt herkes unun peşinde. Tekmeyi at gitsin .
Ay yok Cherry ne Brad'i yanından geçmez. :KK53: Ben ondan çok daha güzelim emin ol.
Yanlış da anlamam hak ettiği bu çünkü.

Ay yok Cherry ne Brad'i yanından geçmez. :KK53: Ben ondan çok daha güzelim emin ol.
Yanlış da anlamam hak ettiği bu çünkü.

Kaçtır böyle konular var bakıyorum mıymıntı, 15lik kız gibi nazlı erkek tipleri içime fenalık geldi artık. Hepsine aynı yorumu yazıyorum mıymıntı erkek çekilmiyor :ruh:

Siz de haklısınız. Galiba ne yaparsam yapayım gitmez diye düşünüyordu. Bunda da suç benim, gerçekten de gitmedim bunca zaman. Ama sonunda başardı valla. Bu sefer çok üzüldüm, içime oturdu. İstenmemek çok koydu ya.
Mesela bu yazışmalar tekrar nasıl başlıyor. Siz mi yazıyorsunuz ya da o yazdığı zaman hiçbir şey yok gibi mi davranıyorsunuz? Ayrıca sürekli sen beni istemiyorsun, sen bana değer vermiyorsun gibi cümleler de çok ters tepiyor erkeklerde. Siz sanki kendi değersizliğinizi kabul ediyorsunuz gibi oluyor. Kendinizle alakalı olumsuz cümleler kurmayın. Siz çok değerlisiniz hep bunu hatırlayın.

X