Ben onu çok sevdim

Umursamaz ve salmış tavırlarının detayını tam anlayamadigim için o konuda bir şey diyemem ama o koyu yazdığınız kısım yeterince üzücü. Devam etmemeniz hayriniza. İlişki toksik.
Ya hep ben daha özenliydim Lavender Hanım. Hani beni düşündüğüne dair, özendiğine dair bir şeyler görmek istedim.
Ya mesela açlık onu etkiliyor diye çantamda atıştırmalık taşır olmuştum. Ya da ne bileyim, dinlerdim onu, yanında olduğumu hissettirirdim. Onun sevgi anlayışı benim gibi değildi. Kabaydı, hoyrattı.

E rahatlamış zincirlerden kurtulmuşsa şimdi niye görüşüyor? Ve bu şaka ise ki tabi ki değil böyle bir şaka neden yapıyor? Senin aşık olduğunun farkında daha fazla g*tünü kaldırma bu gereksizin bence.

Mesela bu yazışmalar tekrar nasıl başlıyor. Siz mi yazıyorsunuz ya da o yazdığı zaman hiçbir şey yok gibi mi davranıyorsunuz? Ayrıca sürekli sen beni istemiyorsun, sen bana değer vermiyorsun gibi cümleler de çok ters tepiyor erkeklerde. Siz sanki kendi değersizliğinizi kabul ediyorsunuz gibi oluyor. Kendinizle alakalı olumsuz cümleler kurmayın. Siz çok değerlisiniz hep bunu hatırlayın.
Günaydın diyor bazen. Ben de cevap veriyorum vs. Böyle oluyordu işte.
Hiç kavga etmedim bu defa. Sakin sakin diyeceğimi dedim, yaşattığı güzel duygular için teşekkürümü ettim çıktım.

E rahatlamış zincirlerden kurtulmuşsa şimdi niye görüşüyor? Ve bu şaka ise ki tabi ki değil böyle bir şaka neden yapıyor? Senin aşık olduğunun farkında daha fazla g*tünü kaldırma bu gereksizin bence.
Kendisi sevgiliyken boğuluyormuş. Ama böyle free takılınca bayılıyormuş bana. Aynen böyle dedi.

senden ayrıldıktan sonra rahatladım. Zincirlerimden kurtulmuş gibiydim.
Hemen hemen bir çok hatayı affedebilirim, yerine göre. Ama şu lafı duyuyorsam anlarım ki sevilmiyorumdur. Giderim. Her şeyi bırakır giderim. Daha bizden olmaz. Sevgisizliğin affı olmamalı. Sen de gitmişsin zaten, akıllı kadınları seviyorum.

Hemen hemen bir çok hatayı affedebilirim, yerine göre. Ama şu lafı duyuyorsam anlarım ki sevilmiyorumdur. Giderim. Her şeyi bırakır giderim. Daha bizden olmaz. Sevgisizliğin affı olmamalı. Sen de gitmişsin zaten, akıllı kadınları seviyorum.
Katip, gören de boğazına bastım sanacak. Ya sevgili olarak ilgi, sevgi, özen istedim. Parasını yemedim, kapris yapmadım, kısıtlamadım. Yeminle manyakça hareketlerim yoktur.

Katip, gören de boğazına bastım sanacak. Ya sevgili olarak ilgi, sevgi, özen istedim. Parasını yemedim, kapris yapmadım, kısıtlamadım. Yeminle manyakça hareketlerim yoktur.
Ya adam senle ciddiyet istememiş işte, takılmalıkken giderin var fazlası bayıyor demek istiyor.

Kendisi sevgiliyken boğuluyormuş. Ama böyle free takılınca bayılıyormuş bana. Aynen böyle dedi.
Ya böyle bir insansa zaten senin gibi biri ona çoook fazla kendine bir F*** buddy bulsun free free takılır. Çok çok iyi yapmışsınız çok mantıklı buldum sizi. Sizin kadar çok sevip, kopamayıp kendini mutsuzluklara sürükleyen o kadar çok insan var ki. Merak etmeyin siz uzaklaşınca ciğerci kedisi gibi kuyruğunu kıstırıp gelir geri :KK33:

Adam resmen isteyince gel, istemeyince git modunda. Sevgili olmak bu değil. Yerinde olsam beklemediği bir an da bye çekerim. Rahat rahat nefes alsın içine çeksin oksijeni :KK70:
Bugün o bye bye'ı aldı zaten. Kendisini sonsuza kadar terk ettim. Hala farkında değil, orası ayrı.

Günaydın diyor bazen. Ben de cevap veriyorum vs. Böyle oluyordu işte.
Hiç kavga etmedim bu defa. Sakin sakin diyeceğimi dedim, yaşattığı güzel duygular için teşekkürümü ettim çıktım.
Bence kalıplaşmış bir davranışsa bu tavırlar siz bu kişiyi boşverin ama çok da bir şans daha vermek istiyorsanız bırakın sizin istediğiniz ilişki şekliyle ve size nasıl davranması gerektiğini bilerek dönsün. Son bir şans daha verirsiniz olmuyorsa da olmayacaktır zaten.

Ya böyle bir insansa zaten senin gibi biri ona çoook fazla kendine bir F*** buddy bulsun free free takılır. Çok çok iyi yapmışsınız çok mantıklı buldum sizi. Sizin kadar çok sevip, kopamayıp kendini mutsuzluklara sürükleyen o kadar çok insan var ki. Merak etmeyin siz uzaklaşınca ciğerci kedisi gibi kuyruğunu kıstırıp gelir geri :KK33:
Bugünkü konuşmaya kadar ne yaptığının, dediklerinin bende yarattığı yıkımın farkında bile değildi. Öyle diyeyim.
Uykusundan uyandırdım bir nevi.

İlişki benlik değil yeaaa diyenler gibi aynen .
Bir şekilde hayatında olacakmışım güya. Öyle buyurdu beyefendi.
O öyle buyurduysa tabi, akan sular durur. Elin kızını anası sanıyo bunlar, bi lafıyla ayağına her şeyi getirecek.

X