ben zayıfladım incecik oldum. beden değişikliği nedeniyle yep yeni elbiseler burada !

pinkolog

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Temmuz 2013
99
17
merhaba arkadaşlar hayatım boyunca tombik bir insandım. şişko değil ama zayıf hiç değil. :) sanırım artık zayıf bir insanım. ve bir çok elbisem artık olmuyor. zayıflamayı düşünen arkadaşlara tavsiyem yeni elbiseler almamaları aldığım hiç bişeyi giyemiyorum artık. o yüzden benim paylaşacağım parçalar bu ara dönemde hayat kurtarıcı olabilir sizler için. umarım bi faydam olur herkese. darısı herkesin başına :21::21::21:
$IMG_0420.jpg

bu eteğimi çok severek aldım. sadece bir kez giydim. kışın kalın opek çorop ve botlarla harika duruyor. rengine veda etmek zor olacak :KK43:
40 - 42 beden
30tl

bu tuniği amerikadan aldım geçen yaz sonu giymek nasib olmad. taytlarla kombin edebilirsiniz.tiril tiril hem gündüz hem gece kullanılabilir.
$IMG_0423.jpg
bol kesim 42- 44 hatta daha büyük bedenlere bile olabilir.
50tl

o kadar severek giydiğim bir çeket ki... benetton marka kaşe. yep yeni sapasağlam! fotoğrafa ek olarak çok şık giri birde kemeri var.
$IMG_0432.jpg
40- 42 beden
50tl

Son düzenleme:
$IMG_0425.jpg

amerkadan aldığım nine west elbise.
türkiyede bu boy elbise bulmakta çok zorlanmıyordum. yeni moda hep oldukça diz üstü oluyor. bu elbisenin kesimi, boyu (tam diz üstü) vücuda oturması harika. kumaşı ve kalitesi ise zaten ortada. yazın kurtarıcısı olabilir.
aldığımdan çok çok daha düşün bir fiyata satıyorum. hatta bir ara terzide daraltsam mı die düşünmedim de değil. :)
42 beden

100 tl

$IMG_0428.jpg

peplum bluz. bu ürüne aşık olarak aldım. sadece bir kere giydim. o kadar güzel duruyor ki anlatamam. üstelik çok zayıf gösteriyor. omuzunda spak detaylar var.
40 beden

30 tl

$IMG_0422.jpg

giymek hiç nasib olmadı. sıfır. çok rahat yazlık tirirl tiril bir elbise. üstünde dantel detaylar var.
40 beden
20 tl

$IMG_0421.jpg

atmoser marka vintage tarzı 1 kere giyildi sadece. rahat kullanışlı. ön kısmında minik fırfır detayları var.
38 -40 beden uygun
20 tl

Son düzenleme:
Siz bunlara büyük beden mi diyorsunuz sanırım şuan 32 beden fln olmalısınız....ürünler güzel ama birazdan bayağa çok pahalılar,hayırlı satışlar

Siz bunlara büyük beden mi diyorsunuz sanırım şuan 32 beden fln olmalısınız....ürünler güzel ama birazdan bayağa çok pahalılar,hayırlı satışlar

inanın hepsi çok özel. kıyamıyorum hiç birine. şuanda 36 bedenim.
nasıl zayıfladın diye soran arakdaşlar oldu bu vesile ile onu da cevaplayayım.
çok iştahım vardı sürekli yemek yeme istediğim vardı. özellikle tatlıya karşı aşırı zaafım vardı. doktora gittim hormanlarıma gizli şekerime ve insülin direncime baktılar ve insülin direncim normal değildi. onunla ilgili bir ilaç verdi doktor ve o pis iştahım normale döndü. hiç öyle aman aman aç gezmedim ama asla da eskisi gibi yemedim. biraz spor yaptım, yogaya gittim. yoga yı asla kilo verdirmiyor ama kilo verirken vücudunuz keşfediyorsunus oturuşunuz nnefes alıp verişiniz değişiyor. tüm güzel gelişmeler bir araya gelince zayıfladım.
hızlı değil haftada en fazla 1 kilo vererek ilerledim. daarısı isteyen herkesin başına :KK55::KK55::KK55:

kıyafetlerime yapabileceğim bişeyler olursa yardımcı olmaya çalışırım.

inanın hepsi çok özel. kıyamıyorum hiç birine. şuanda 36 bedenim.
nasıl zayıfladın diye soran arakdaşlar oldu bu vesile ile onu da cevaplayayım.
çok iştahım vardı sürekli yemek yeme istediğim vardı. özellikle tatlıya karşı aşırı zaafım vardı. doktora gittim hormanlarıma gizli şekerime ve insülin direncime baktılar ve insülin direncim normal değildi. onunla ilgili bir ilaç verdi doktor ve o pis iştahım normale döndü. hiç öyle aman aman aç gezmedim ama asla da eskisi gibi yemedim. biraz spor yaptım, yogaya gittim. yoga yı asla kilo verdirmiyor ama kilo verirken vücudunuz keşfediyorsunus oturuşunuz nnefes alıp verişiniz değişiyor. tüm güzel gelişmeler bir araya gelince zayıfladım.
hızlı değil haftada en fazla 1 kilo vererek ilerledim. daarısı isteyen herkesin başına :KK55::KK55::KK55:

kıyafetlerime yapabileceğim bişeyler olursa yardımcı olmaya çalışırım.

Canım benim bu başarı hikayenden çok etkilendim umarım hep fit olursun darısı başıma ve isteyen arkadaşlarıma inşallah...evet fiyatta yardımcı olman güzel ama önce midemi,sonra bedenimi küçültmeliyim:)Özelden kısa mesaj atıcam sana şimdi ve eminim son olmayacağım :)))

$IMG_0431.jpg

kanada dan almıştım. harika bir bolero mini ceket. önü açık olduğu için 38- 40 hatta 42 beden için uygun
sadece aldığım gün giydim.
40 tl

Son düzenleme:
$IMG_0426.jpg

denizci kız bolerosu. bütün bir yaz hiç çıkartmadan çok seve seve giydim. taş gibi sapa sağlam. beyaz atlet jean kombinimin vazgeçilmez parçasıydı.
38- 40 bedene uygun
10tl

$IMG_0429.jpg

hiç bir yerde bulamacağınız mükemmel bir ceket. bedene oturuyor kuşak detayı belinizi sarıyor oldukça zayıf gösteriyor. hem klasik hem spor kombin edilebiliyor.
sadece 2 kere giydim.
40 beden

35 tl

$ImageUploadedByKadınlar Kulübü1396103960.055304.jpg
Hiç kullanmadım. Topuğunda ufak çizikler var. İndirimden almıştım amerikadan. Aldığımın 10da 1i fiyatına satıyorum.
Çok şık duruyor. Jeanlerle elbisellerle rahatça kombin edebilirsiniz. Rengi o kadar güzelli her renge uyum sağlayabilir.
38 numara
25tl

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

$ImageUploadedByKadınlar Kulübü1396104182.920197.jpg $ImageUploadedByKadınlar Kulübü1396104196.523788.jpg
Bir servet ödeyerek almıştım bu botları. O kadat aşık olarak aldım ki ayağıma uygun numarası yoktu büyüğünü aldım içine taban koydurttum ama gene de büyük geldü kullanamadım.
İçi dışı deri. Özel tasarım. Lazer kesim desenleri ve zımbaları var. 600 tl ye almıştım. 300 tl ye satıyorum. Bi kere gitçydim sadece 0'dan farklı yok.

$ImageUploadedByKadınlar Kulübü1396104523.321697.jpg
Benetton marka yazlık hırka.
Hiç bir kusuru yok tertemiz.
38 40 bedene uygun
20tl

$ImageUploadedByKadınlar Kulübü1396175222.654415.jpg Platformunda metal detaylar var. Rengi herşeye uyumlu. Ben bütün bir yaz jeanlerle giydim. Sapasaplam.
37 numara
15tl

$ImageUploadedByKadınlar Kulübü1396280567.266143.jpg

Geçtiğimiz yaz sonu kanada dan almıştım. Bi kere bile giyilmedi.
İster tunik ister elbise olarak kullanın. Üst kısmında dantel detayları var.
40 42 beden
30tl

X