MED BUTİK / Yeni ürünler eklendi7satılmıştır.

$IMG_20140329_232517.jpg $IMG_20140329_232452.jpg

38-40 beden, gabardin-kot gibi bir kumaşı var..Siyah dar paça pantolon.

Son düzenleme:
Satılanları ve yeni eklenenleri ilk sayfada güncelledim..

Kalanlar son haliyle ilk sayfadadır.

51 numaralı puantiyeli elbise ve 2 numralı krem elbise bedenleri nedir acaba s den l ye kadar olur yazmışsınızda koltukaltından bolluk olur mu acaba ben s bedenimde

51 numaralı puantiyeli elbise ve 2 numralı krem elbise bedenleri nedir acaba s den l ye kadar olur yazmışsınızda koltukaltından bolluk olur mu acaba ben s bedenimde

51 numara elbise değil tunik..bol olacağını sanmıyorum s iseniz..

2 nolu elbisenin de kolları zaten model olarak bol, balon kol gibi..Çok ince bir kumaşı var, tril tril..

$IMG_20140410_154544.jpg $IMG_20140410_154539.jpg

Bir arkadaşla takasa girmiştik ama küçük geldi bana..collezione marka, s-m uyumlu...

$SAM_0878.jpg

Bu da s beden, kot şort..

Tamam tatlım duruyor bu takım..Benimkiler ne kadar yapıyor ki? Fitleşiyor muyuz bu şekilde? 5 üründü benim sanırım, 25 yapıyor..Bir ürün daha seçsene sen..

olur ama biliyosun ben takasfda biraz fark koyuyorum daha doğrusu eşleşsin istiyorum tatlışım:)Eşofman bedeni neydi hayatım?

olur ama biliyosun ben takasfda biraz fark koyuyorum daha doğrusu eşleşsin istiyorum tatlışım:)Eşofman bedeni neydi hayatım?
L beden canim..bacak kisimlari oturuyor ama..bol degil yani..

Sen begendiklerine karar ver, pazartesi falan cikaririz kargolari:KK34:

fiyatlar düştü diye okuyunca aylar once sorduğum hırkaya baktım ama hala 22 tl :KK31: zaten bluzumu de kullanamadm :KK31: ürünler çok şık ama bana nasip olmadı medcim ya :KK31: hayırlı satışların olsun :KK54:

fiyatlar düştü diye okuyunca aylar once sorduğum hırkaya baktım ama hala 22 tl :KK31: zaten bluzumu de kullanamadm :KK31: ürünler çok şık ama bana nasip olmadı medcim ya :KK31: hayırlı satışların olsun :KK54:

Beğendiğiniz ürünü sorun ki yeni fiyatı öğrenin gevezekcim :)

Bluz kullanılamayacak bir bluz değil ama evet sana kısmet olmadı canım..Teşekkür ederim, sana da hayırlı satışlar canım.

X