Bencillik değilde ne?

Keşke fake olsaydı en çok ben isterdim bunu sinirden olumlu gelişmeleri yazmayı atlamışım gittik ama sonuç alamadık röntgeni de bilmiyorum nie çektiler apandiste baktı bir de ciğerlere öksürük yok ama çekmişken ona da bakılsın dedi

Cigerler neerde, apandasit nerdee. Bizim ile dalgami geçiyorsunuz?

O hengamenın ortasında o adama kahvaltı hazırlamak niye, bır de patates kızartıcam.. 💩 yesın.

Sabr ettım yazıp durmussunuz, neden Sabr ettiniz?
Evet, fırlatsaydınız tabagı.. Neyin sabrı bu?

Bes yıllık iki cocuk sahıbı karısına 'senı mutlu edecek bırıyle evlenseydın keske' diyen adam dunya ahiret sigaramın külürdür. Degersiz ve leş kokulu.

iş problemi ekonomik sorunu mu var onlara mı canı sıkkın acaba?evdekilerden mi çıkarıyor hırsını
Yok idareci kendisi işte problemi yok varsa da hiç bahsetmedi bilmiyorum
Ekonomik sorun da malesef bu dönemde hepkes sıkıntı da ben de ücretsiz izinde olduğum için bşraz daha sıkıyoruz kemerleri ama bu çocukların hastalığıyla ilgilenmesiyle nasıl ilgili olabilir ki

O hengamenın ortasında o adama kahvaltı hazırlamak niye, bır de patates kızartıcam.. 💩 yesın.

Sabr ettım yazıp durmussunuz, neden Sabr ettiniz?
Evet, fırlatsaydınız tabagı.. Neyin sabrı bu?

Bes yıllık iki cocuk sahıbı karısına 'senı mutlu edecek bırıyle evlenseydın keske' diyen adam dunya ahiret sigaramın külürdür. Degersiz ve leş kokulu.
Yok ya hu ona hazırlamadım kahvaltı kızıma hazırladım o da çıkardığım kahvaltılıkları masaya koydu yedi kızım da hiç bir şey yemek istemiyordu ne istersen onu yaparım dediğimde kızartma istediğini söyledi onu da o yüzden yaptım tabiki beyfendiye vermedim

Yok idareci kendisi işte problemi yok varsa da hiç bahsetmedi bilmiyorum
Ekonomik sorun da malesef bu dönemde hepkes sıkıntı da ben de ücretsiz izinde olduğum için bşraz daha sıkıyoruz kemerleri ama bu çocukların hastalığıyla ilgilenmesiyle nasıl ilgili olabilir ki
haklısınız.biraz tavır koyun kavga etmeden ezdirmeyin kendinizi.herşey olacağına varır

Allah Allah nie dalga geçeyim ya doktor ne dediyse onu diyorum bu küçük çocuk ya hani aynı röntgende hepsi görülüyor ya hani ne taktınız ha fake die düşünüyorsanız lütfen kendinizi yormayın
Cigerler neerde, apandasit nerdee. Bizim ile dalgami geçiyorsunuz?

Bide çocuk kendini yerlere atiyormuş bahanesi de ee ne olacak çocuk çok hasta agliyor diye dr a mı gotüiyeceksiniz baba için yorumum yok baba yok çünkü 🤷🏼‍♀️
Ateşi var çünkü ağlayan kendini parçalayan çocuğu kolundan sürükleyerek nasıl götüreyim havale mi geçirsin bu nasıl bir bakış açısı

Apandisit, bağırsak düğümlenmesi Allah korusun rabbim çocuğu.
Bu kadar acının içinde bağıran çocuğu hastaneye götürmek yerinde hala evdeki işe yaramayan minderle mi boğuşuyorsunuz?
Araba var yok bilemem ama en basiti taksi çağır çocuğu hastaneye götür.
Kıyamam meleğime ne kadar ağlamış oysa :KK43:
Kocan içinde geçmiş olsun.

Çoktan öküzlüğünün meyvesini vermiş.

Ya ben çözemiyorum araba yok gidemedim olayını.
1. Taksi
2. Komşudan rica etme
3. Olmadı ambulans çağırma çünkü acılar içinde çığlık atan çocuk var
4. O da olmadı diyelim, kucağına alıp sokağa fırlasa illa biri noldu bacım der

O kadar çok okudum ki kk da hastaneye tek başına gidemeyen anne. Kınamak istemiyorum hatta kınamıyorum da ama bebek olunca insanlar tek gidemiyor mu hastaneye? Belki henüz doğurmadığım için bilmiyorumdur, bilemem.

Bir anne olarak elinizden geleni yapmaya çalışmissiniz ama neden ya sabir cekip sustunuz? Bagiracaktiniz ya da kafasina bir bardak su döküp kalk gidiyoruz diyecektiniz ya da çocuğu adama birakip siz de anahtari alip çocuğu hastaneye götürecektiniz. Yani bu adama ah vah ya da yap et diye konuşup herşeyi onun insafına birakmayin. Gerekirse polis de çağırın şahit tutun ne diye bir asalakla zaman kaybediyorsunuz ki? Boyle bir adam oldugunu bilmiyor muydunuz da ikinciyi dogurdunuz? Amacim yargılamak değil sadece bunlari düşünün ona gore yol alin çünkü siz olumsuzlarin ustunu örtmeye çalıştıkça daha ağırını yasarsiniz diye düşünüyorum

Merhaba hanımlar. Çok gerginim çok şu an kızım hasta uyuyor yanımda oğlumda diğer yanımda uyuyor ben de sinirden ölüyorum resmen. Dün geceden şu ana kadar neler oldu kısaca anlatmak istiyorum size.
Kızım saat 9 gibi uyudu herhangi bir şeyi yok saat 12 gibi oğlumu emzirirken uyandı bağıra çağıra ağlıyor karnım ağrıyor, kusucam die bağırıyor ben oturma odasından koşa koşa çocuk kucağımda odaya gittim eşim olacak insanda kapıda durmuş bakıyor çocuğa hiç bir şey yapmadan, çocuğu kaldırıp lavaboya götürmek gibi herhangi bir girişimi yok kız yatakta kıvarnıyor resmen neyse nie seyrediyorsunuz oğlanı uzattım tut die tutmuyom ne yapıcan dedi döndü yatak odasına gitti kızımın elinden tutup lavaboya götürdüm o kusarken oğlumu yatağa bıraktım ister bak ister bakma dedim döndüm kızımın yanına gittim neyse sakinleşti biraz oturma odasına getirdim yatırdım üzerini örttüm sırtını karnını sıvazlamaya başladım beyfendi oğlanı getirip yanımıza bırakıp yatmaya gitti neyse ya sabr dedim oğlanın eline oyuncak verdim kızıma birkaç lokma birşeyler yedirip ilaç içirdim uyudu oğlanı da uyuttum bende yanında uyudum gece saat 4 gibi gene uyandı ateşi karın ağrısı burun akıntısı kusması var yani korona olma olasılığı yüksek yine kustu ateşini düşürmek için yine ilaç içirdim o sırada oğlan uyandı onu emzirmek için odasına gittim kızım ağlamaya başladı kendi kendime dedim şimdi kalkıp bakar zaten kalkmadı kapısına vurdum kalktı kızla ilgilen çocuğu emziriyprum ben dedim kızın yanına gitti bir dakika durmadan tuttu elinden yanıma getirdi annen burda yanında otur dio oğlanı uyuttum gittim beyfendiyi çağırdım tekrar kalk acile gidelim korona olmuş olabilir ilaç verirler dedim ne koronası saçmalama ilaç ver uyur büyütme dedi çok sinirlendim ağzıma geleni saydım senden yardım bekleyenden kabahat ben görürürüm dedim ama kızım da kendini yerlere atıyor gitmem die çok korkuyor hastaneden zaten ateşi var havale filan geçirir die korkuyorum da bir yandan bunun bağrışmalarına oğlanda uyandı oğlanı aldım beyzadenin yatağına bıraktım bak çocuğa dedim gitmedik daha doğrusu gidemedik ateşi düşmüştü uyukluyordu zaten yatırdım uyudu. Sabah giderim artık die bende uyudum sabah 8.30 gibi uyandı yine bağır çağır kusucam die çıkardı yatağına yatırdım sen uzan ben sana kahvaltı hazırlıycam dedim kahvaltı hazırlarken beyfendi de uyandı oturdu kahvaltı yapmaya başladı ben hala geceden sinirliyim zaten oğlan ağlamaya başladı patates kızartıyorum dedim ki çocuğa bak ağlıyor, bakmadı beyfendi işine bak, konuşma dio bana elimde tabak vardı gözüm döndü elimdeki tabağı kafasına fırlatmamak için zor tuttum kendimi ama tezgaha fırlattım tabağı kırıldı tabi döndüm oğlanı aldım kucağımda bebekle kızımın kahvaltısını hazırladım yatağına götürdüm yediriyorum geldi beyfendi kıza canım nasılsın iyi misin neren ağrıyo dio sanki sabaha kadar çocuklar umrumda olmayan de değilmiş gibi dişimi sıktım sustum ya sabr dedim arabanın anahtarını bırak hastaneye gidicem dedim bırakmadı tabi bir sürü mesaj attım ilgisizliği sevgisizliği için bana attığı mesaj şu keşke seni mutlu edecek biriyle evlenseydin 5 yıllık evliyiz. Çok şükür şimdi iyi kızım ateşi düştü karın ağrısı geçti ilaçların etkisi geçince de böyle kalır inşallah
Doktora gittik burda yazmamışım aşağıda yorumlarda var ama görülmüyor; eşime polisi ambulansı arayacağımı söyleyince gitmeye razı oldu ama kızım kendini parçaladı hastaneden çok korkuyor hasta olunca bende zorlamadım sakinleşince gideriz dedim artık bir süre sonra aradım gittik tabi yol boyunca yine kavgamız devam etti test yaptılar ultrason çektiler ultrason temiz test sonucunu hala bekliyoruz ama kızımın durumu şu an iyi çok şükür ateş hala var ama kusma ağrılar yok
Biley soracağım. Ekonomik özgürlüğünüz varmı. Eğer varsa zaten 2 çocuğunuz var bide 9 ay karnınızda taşımadığınız anasının bğyütemedeği bir çocuğa neden bakıyorsunuz

Biley soracağım. Ekonomik özgürlüğünüz varmı. Eğer varsa zaten 2 çocuğunuz var bide 9 ay karnınızda taşımadığınız anasının bğyütemedeği bir çocuğa neden bakıyorsunuz
Var çok şükür ya ne bilim çocuklar babasız büyğmesin mantılı işte yoksa ben koca delisi değilim olsa da olur olmasa da olur olmasa hatta daha ii olurda bakcaz artık

X