bende buraya ZAYIFLADIMM hemde 25 KILO!! yazacagimmm

çok teşekkür ederim canım tarif için.kahvaltı olarak yenilebilir bu tarif çok ta güzel olur.
Ben ara öğün olarak tercih ediyorum ama başkaları kahvaltı olarak tüketiyor spor yaptıgım için ben kahvaltımı mutlaka yumurtayla yapıyorum. Bide iyi bir kahvaltı hızlı kilo vermek demek :KK66:

Gel canim benim..ben sanki rapor verir gibi hergun giriyorum kendime yediklerimi bildiriyorum:)))
Bende günlük açmıştım ama tutamıyorum bi türlü. Benim zayıflama yarışmaları daha çok motive etti. Ben 9. Takımdayım. 2-3 haftaya mezun olucam inş. Cuma'dan Cuma'ya tartı günü gruplar yarışıyor.

Ben ara öğün olarak tercih ediyorum ama başkaları kahvaltı olarak tüketiyor spor yaptıgım için ben kahvaltımı mutlaka yumurtayla yapıyorum. Bide iyi bir kahvaltı hızlı kilo vermek demek :KK66:

ben de son zamanlarda sadece kahveyle kahvaltı yapıyorum maalesef..terapistim de diyetisyenim de listeye uymamı söylüyor beslenme programım var..ama hala uyamadım bir şeye..eskiden çok düzenli spor yapardım şimdi onu da yapmaya gayret ediyorm.psikolojik açıdan zor bir zaman geçiriyorum o yüzden hiçbir şeye odaklanamadım..

ben de son zamanlarda sadece kahveyle kahvaltı yapıyorum maalesef..terapistim de diyetisyenim de listeye uymamı söylüyor beslenme programım var..ama hala uyamadım bir şeye..eskiden çok düzenli spor yapardım şimdi onu da yapmaya gayret ediyorm.psikolojik açıdan zor bir zaman geçiriyorum o yüzden hiçbir şeye odaklanamadım..
İnş en kısa zamanda toparlarsın canım. psikoloji diyette cok önemli kendini iyi hissetmiyorsan malesef işin boyutu değişiyor yeme içme spor konusunda. Bende atlattım öyle dönemler spor yaparken tüketim kalmıyordu sadece canm yemek istiyordu fln fln .

İnş en kısa zamanda toparlarsın canım. psikoloji diyette cok önemli kendini iyi hissetmiyorsan malesef işin boyutu değişiyor yeme içme spor konusunda. Bende atlattım öyle dönemler spor yaparken tüketim kalmıyordu sadece canm yemek istiyordu fln fln .

ben de aynen öyleyim canım..en kısa zamanda toparlanırım umarım..

Bende bisey asiri baski altinda olursam ters tepiyo:))kendi kendimin bekcisi olmam lazim benim.onun icin burda tek takiliyodumiste:))

Canimm biliyomusunn aynenn bende piskolojik olarak kotuyummm hemde dipte...bende kendimi baska seye odaklamaya karar verdim yani kendime:)hirsimi kendimden cikariyorum yedirmiyorum kendimi bide cok yoruyorum:))dun arkadas geldi zayiflamissin dedi.daha tartilmadim ama koca gobegimden fark etti sanirim:))bence sende bu yontemi dene bi bakalim belki sendede ise yarar:))

Bende günlük açmıştım ama tutamıyorum bi türlü. Benim zayıflama yarışmaları daha çok motive etti. Ben 9. Takımdayım. 2-3 haftaya mezun olucam inş. Cuma'dan Cuma'ya tartı günü gruplar yarışıyor.

Ustteki kesaji sana yazmistim alintilamayo becerememisimm

Canimm biliyomusunn aynenn bende piskolojik olarak kotuyummm hemde dipte...bende kendimi baska seye odaklamaya karar verdim yani kendime:)hirsimi kendimden cikariyorum yedirmiyorum kendimi bide cok yoruyorum:))dun arkadas geldi zayiflamissin dedi.daha tartilmadim ama koca gobegimden fark etti sanirim:))bence sende bu yontemi dene bi bakalim belki sendede ise yarar:))

sağol canım..her şeyi dert etmemek lazım işte.benim huyum bu maalesef değişmek için uğraşıyorum.en kısa zamanda toparlanırım umarım..sen de bırakma sakın devam et.

bende yarından itibaren ciddi anlamda başlıyorum benimde kilom en son tartıldığımda 75 idi bir ya oldu bakalım kaç kilo çıkacam yarın ...

Bende aynısı yaptım canım. Tamamen kendimi kilolarıma verdim ve bu sefer bu işi kökünden halletmek istiyorum. 67 göreyim p 90x diye program var onu yakıp edip bide ağırlık çalışıp kas yapmak istiyorum

günaydın kızlar nasılsınız?ben her zaman ki gbi sabah diyetime başladım akşama kadar devam edip akşam bu sefer yemem diye düşnüoyurm..genel de son zamanlarda öyle oluyor da :)

kızlar bu arada instagramda ece diye bir hatun takip ediyorum..kadın 40 kilo verdi ya.inanamazsınız muhteşem oldu..siz de takip edin isterseniz motivasyon videolarını izlediğimde gaza geliyorum ama akşama kadar sürüyo :KK70: D:KK70:

X