bende eski günlerime dönmek istiyorummmm yardımmmmmmm

zen2012

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Şubat 2014
451
64
34
kızlar öncelikle merhaba 27 yaşındayım 100 kiloyum buraya nerden mi geldim 55 kilodan doğum ,pcos,troit,insülin direnci derken kilolar aldı başını gitti ve bende bu halde kaldım herkesin eleştirip yorum yapmasından bıktım artık ben eski güzel günlerime dönmek istiyorum yardım edin motive edin tavsiye edin yani edin bişeyler işte

daha önce bir çok defa farklı yöntemle kilo verdim ama artık geri almaktan yoruldum.diyet ,akapuntur,spor hepsiyle zayıfladım.nescafe gold içtim bi ara zayıfladım sonra tekrar aldım napcam ben ya

Abla merhaba. Bende çevremden hep eleştrilere maruz kaldım. Kilo aldın, nereye kadar yiyeceksin diyen bile oldu :) insan insanın halini pek anlamıyor malesef. İnsülin direncin yüksekmiş sanırım, aç kalmaman düzenli beslenmen gerekli. Bunun için doktorunla görüştün mü? sana her diyet uymaz çünkü salığını bozmamalısın bence. Ve inan az ama öz yedikçe, o kilolar patır patır gidecek sana laf söyleyenleri dumura uğratacaksın yeter ki iste. Çoğu insan diyet yapar zayıflar sonra kiloluyken alıştığı beslenme tarzına geri döner bu da fazlasıyla kilo aldırır. Diyetten sonra salmayacağım ben kendimi mesela. Yine yediklerimize dikkat etmek şart.

Ya şimdi kiloları hızlı verdiysen genellikle daha hızlı biçimde geri geliyo. Ben şu ayda on iki ayda onbeş kilo falan verenlere şaşırıyorum. Zaten öyle verenler pek fit görünmüyor. Biz ne yazikki a kilolu olunca daha güzel görüneceğümizi düşünüyoruz ama öyle olmuyo işte. Yavaş vermek gerek. Bence sen sağlıklı beslen bide her gün spor yap. Bak nasıl gidiyorlar. Hımm bi de rahatsızlığın varmış onub için testlerini falan yaptır.

kızlar öncelikle merhaba 27 yaşındayım 100 kiloyum buraya nerden mi geldim 55 kilodan doğum ,pcos,troit,insülin direnci derken kilolar aldı başını gitti ve bende bu halde kaldım herkesin eleştirip yorum yapmasından bıktım artık ben eski güzel günlerime dönmek istiyorum yardım edin motive edin tavsiye edin yani edin bişeyler işte
bir yerden başla canım ya.ben beşinci haftama girdim.akapunktura gidiyorum ve karbonhidrat diyeti yapıyorum.şekere ve insülün direncinede iyi geliyor.103.400 ile başladım şimdi 97.400 gr ım 4 haftad a buraya geldim.daha yolum uzun ama kararlılıkla gidecek o kilolar.istersen destek olabiliriz birbirimize.günlükte açtım kendime.karbonhidrat diyeti deneyimlerimiz sayfasında da yazıyorum başlayıp kararlı olmayımnca habire sorunumuz büyümeye devam ediyor.

bir yerden başla canım ya.ben beşinci haftama girdim.akapunktura gidiyorum ve karbonhidrat diyeti yapıyorum.şekere ve insülün direncinede iyi geliyor.103.400 ile başladım şimdi 97.400 gr ım 4 haftad a buraya geldim.daha yolum uzun ama kararlılıkla gidecek o kilolar.istersen destek olabiliriz birbirimize.günlükte açtım kendime.karbonhidrat diyeti deneyimlerimiz sayfasında da yazıyorum başlayıp kararlı olmayımnca habire sorunumuz büyümeye devam ediyor.
sayfana bakacağım şimdi ya akapunkturda yaptırdım herşeyi denedim iradem başka konularda sağlam ama iş yemeğe gelince ben bir iradesizim

bu diyet hakkında biraz yazarsan sevinirim işte olduğum için burda bakabiliyorum onun için geç kalan cevaplardan dolayı kusura bakmayın

Abla merhaba. Bende çevremden hep eleştrilere maruz kaldım. Kilo aldın, nereye kadar yiyeceksin diyen bile oldu :) insan insanın halini pek anlamıyor malesef. İnsülin direncin yüksekmiş sanırım, aç kalmaman düzenli beslenmen gerekli. Bunun için doktorunla görüştün mü? sana her diyet uymaz çünkü salığını bozmamalısın bence. Ve inan az ama öz yedikçe, o kilolar patır patır gidecek sana laf söyleyenleri dumura uğratacaksın yeter ki iste. Çoğu insan diyet yapar zayıflar sonra kiloluyken alıştığı beslenme tarzına geri döner bu da fazlasıyla kilo aldırır. Diyetten sonra salmayacağım ben kendimi mesela. Yine yediklerimize dikkat etmek şart.
canım zaten hastanedeyim endkrin uzmanı diyetisyen akapunkturherşey elimin altında fakat basiretimmi bağlandı ne olmuyo önceden herkes fiziğime hayrandı rus kızlarına benzetirlerdi şimdi kilolu alman kızlarına benzetiyorlar valla eşim bile bazen laf sokuyo çok mutsuzum :KK61::KK61::KK61::KK61:

burdaki formlarda okuyorum başarı öykülerini ben neden yapmayayım diye düşünüyorum ama olmuyorrrr foto koymayı becerebilsem eski ve yeni hallerime baksanız gerçekten acınası bir durumdayım ama kişiliğim ruhum hala eski zen2012 insanlar anlamıyor bunu hep kilo almışın bazen vermediim halde gıcklığına aaaa sen kilo vermişin

bende 100 kiloya doğru gidiyorm etlerim çatlak çatlak oldu.. çok mutsuzum :KK43: inşallah doğumdan sonra verebilirim . emzirirken daha çok alınıyo diyolar. kimisi çocuk stresinden verilir diyolar kafam karıştı valla .

bende 100 kiloya doğru gidiyorm etlerim çatlak çatlak oldu.. çok mutsuzum :KK43: inşallah doğumdan sonra verebilirim . emzirirken daha çok alınıyo diyolar. kimisi çocuk stresinden verilir diyolar kafam karıştı valla .
valla bende hamile kalmadan önce çok zayıftım hamile kaldım son ayımda pupp diye bi rahatsızlık geçirdim hep kortizollü iğne vurundum sonrada şişteikçe şiştim doğlumdan sonra bir anda 90 kiloya düştüm ama şimdi 100 kilo bu nedemek ya Allahtan boyum 176 öyle olmasaydı yuvarlanığ giderdim sanırım

valla bende hamile kalmadan önce çok zayıftım hamile kaldım son ayımda pupp diye bi rahatsızlık geçirdim hep kortizollü iğne vurundum sonrada şişteikçe şiştim doğlumdan sonra bir anda 90 kiloya düştüm ama şimdi 100 kilo bu nedemek ya Allahtan boyum 176 öyle olmasaydı yuvarlanığ giderdim sanırım
canım benimde boyum 1,76 ile 1.80 arası .... boyum uzun olmasa depsresyondan çıkamazdım heralde 91 kiloydum 4 gün önce ve daha 2 buçuk ay var doğumuma 100 ü görürüm heralde

ben de iki sene de 15 kilo alan biri olarak yazmak istedim sizi anlıyorum insan zayıf bir dönem gecirip sonra alınca ççokk kötü oluyormuş benim de suan psikolojim çok bozuk bebekte istiyorum ama bu kilo ile de olmuyor malesef 75 kiloyum suan da beraber destek olabiliriz birbirimize

birde neskafe gold demissiniz o nasıl oluyor bilgi alabilir miyim acep ben sirkeli ballı su içiyorum simdilik daha etkisi olmadı

X