bende herşeye karışan bir görümce miyim sizce?

Ben bu yasli anne-babaya kredi cektirip dugun yapan ,uzerine trip atan insanlari anlamiyorum ,anlamak da istemiyorum.

Para yetmeyecek diye dert yandiginda benim verecegim cevap cok farkli olurdu,siz fazla iyisiniz bi de yardimci olmaya calisiyosunuz valla bravo.
bazen kardeşime daha napsınlar der gibi oluyorum ama denmiyor çünkü onun da eli kolu bağlı işi düzensiz. eğitimini tamamlamadı.

Sen en güzelini yapmışsın benim düğününü ben kendim yaptım desem yeri kimse ilgilenmedi ha burukluk oldu mu oldu ama herkes öyle düşünmeye bilir sen güzel birşey yapmışsın ama oda tek değil belki derler ne çok karışıyor falan diye onun kulağına da kar suyu kaçırırlar ama sizi takdir ettim ne güzel öz eleştiri yapmışsınız maşallah
bende çok üzülmüştüm. gelinlik bakmaya kendi annemle gidince kv mi dediklerinde özellikle. şuna emin oldum bir taraf muhakkak daha isteksiz oluyor böyle şeylere. ben herşeye gelsinler istedim onlar seçsin ona bile razıydım. şuan görüşmüyoruz... buruklukta zaten verilmek istenen duygu unuturuz inşAllah.

Siz yapacaginizi yapmışsınız gerisi onlara kalmış çok takilmayin bence sonradan kıza da kinlenebilirsiniz olayı akışına birakin derim

Siz yapacaginizi yapmışsınız gerisi onlara kalmış çok takilmayin bence sonradan kıza da kinlenebilirsiniz olayı akışına birakin derim
şuan galiba o moddayım inş nefsime yenilmem artık yemin ediyorum karışmıcam. anneme de mesaj attım şimdi bana bişey deme diye hep annem söyledi aslında şuna üzülüyorlar şu oluyor vs. ben kır düğününün adını bile anamadım. artık umrumda değil cevap yazmadığı her saniye hırçınlaşıyorum ne gerek var. uyuyup uyanıp oğluma bebek arabası almaya gidicem.

En güzelini yaparsın kinlnme o kardeşinin esi olacak kardeşin için onu zaten göreceksin o yüzden boşver düşünme bebeğine ilgilen sorarlarsa cevap ver dediğim gibi akışına bırak herşey olacağına varıyor zaten :)

En güzelini yaparsın kinlnme o kardeşinin esi olacak kardeşin için onu zaten göreceksin o yüzden boşver düşünme bebeğine ilgilen sorarlarsa cevap ver dediğim gibi akışına bırak herşey olacağına varıyor zaten :)
zamanla geçer kinim soğukluk kalır ama bir süre geçmesin ki onlar da nefes alsın. hiçbişey eskisi gibi olmicak :))yani inşAllah...

daha önce her fırsatı teptiler ondan beceremezlerse ellerindekide gider diye korktum ama haklısınız kardeşimde olucam bu gidişle. asla karışmıcam bugün sondu. çabuk yüzüme yansır kalbim bir araya gelmemeye de çalışıcam. ama dayanamıyorum 23 bine bulmuşlar kır düğünü ben ise 8 e buldum. neyse karışmıyorum :KK43:(
ohoooo size ne canım bundan
olmaz böyle de kardeşinizden nişanlınızdan el etek çekmeyin de
sorarlarsa cevap verirsiniz

Bence de daha da karışmayın iyi niyetlisinuz ama karşı taraf yanlış anlar
Ancak ben olsam hasta babama 70 bin kredi cektirmelerine izin vermem o konuda her türlü karisirim
çünkü Allah gecinden versin ama ölünce ucu bir yerde size de dokunacak onlar sefasini sürerken kendim cefasini cekemem

Aslında ilgilenmeniz çok güzel. Ve hatta , " acaba çok mu karışıyorum " diyen görümce çok azdır herhalde.
Genelde gorumceler , uzakta da olsa tüm hakimiyeti kurmaya çalışıyorlar ve hatalarının farkında değiller.

Iyi niyetiniz , maalesef ki karşı taraftan olumsuz olarak görülebilir , daha da inada bindirebilir

Bence de daha da karışmayın iyi niyetlisinuz ama karşı taraf yanlış anlar
Ancak ben olsam hasta babama 70 bin kredi cektirmelerine izin vermem o konuda her türlü karisirim
çünkü Allah gecinden versin ama ölünce ucu bir yerde size de dokunacak onlar sefasini sürerken kendim cefasini cekemem
babam ben evlenirken de biraz borçlandı maalesef kardeşim onlara destek oldu ev geçiminde vs. babam gittikten sonra en fazla emekli ikramiyesi onlara gider gözüm yok babam iyileşsinde. aslında kardeş olarak gereken zamanda gerek fedakarlığı hep yaptık ben okurken o çalıştı. o evleniyor ben feragat ediyorum biçek şeyden keşke elimden de fazlası gelse.

X