Bende profil resim vermek istiyorum:(

burcin2006

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Haziran 2008
28
0
kızlar merhaba:KK66:
yeni üyeyim estetikle ilgili araştırma yaparken k.k.den oldukça fazla yardım aldım hepinize çok teşekkür ederim(bana sıkılmadan cvp veren arkadaşlar hakkınızı helal edin:)senelerdir içimde olan bir hayaldi bu ve ALLAH razı olsun eşimi 9,senemde ikna edebildim (sanırım mertebe atladım9,sende:)zemuszemus şimdi iş araştırmaya yoğun bir şekilde fiyatlar konusunda pazarlığa oturmaya geldi:)henüz hiçbir doktoru ziyaret etmedim ama emre beyle mailleştik çok ilgili bir dok.saolsun..ama verdiği fiyat keseye uymuyor tabi 1000tl aşıyor bizi aslında şunuda merak ediyorum acaba sadece bu 4000tl ile iş bitiyormu?hastaneye yatarken çıkarken ayrıca bi masraf oluyormu?bide önerilen hastaneler dışında mesela daha uygun bir hastane bulmak mümkünmü?cvplarınızı bekliyorum acaip stresliyim ve eşim caymadan noktayı koymak istiyorum sizlerde bu konuda oldukça tecrübelisiniz umarım duyarsınız beni sevgiyle kalın opuyorumnanaktan

bide aklıma takılan diğer bir mevzu bende sağlık prolemleri de var sinüzit,et büyümesi kıkırdak eğriliği yani bunları zaten ssk ve özel karşılıyor dolayısıyla ben hastane masraflarını sigortadan karşılamış oluyorum geriyede estetik fiyatı kalıyor acaba bu verilen rakam herşey dahil fiyat yaa hastane masrafları düşünce ne olur ne dersiniz doğrumuyum bilen varmıdır acaba :bbo:

kızlar merhaba:KK66:
yeni üyeyim estetikle ilgili araştırma yaparken k.k.den oldukça fazla yardım aldım hepinize çok teşekkür ederim(bana sıkılmadan cvp veren arkadaşlar hakkınızı helal edin:)senelerdir içimde olan bir hayaldi bu ve ALLAH razı olsun eşimi 9,senemde ikna edebildim (sanırım mertebe atladım9,sende:)zemuszemus şimdi iş araştırmaya yoğun bir şekilde fiyatlar konusunda pazarlığa oturmaya geldi:)henüz hiçbir doktoru ziyaret etmedim ama emre beyle mailleştik çok ilgili bir dok.saolsun..ama verdiği fiyat keseye uymuyor tabi 1000tl aşıyor bizi aslında şunuda merak ediyorum acaba sadece bu 4000tl ile iş bitiyormu?hastaneye yatarken çıkarken ayrıca bi masraf oluyormu?bide önerilen hastaneler dışında mesela daha uygun bir hastane bulmak mümkünmü?cvplarınızı bekliyorum acaip stresliyim ve eşim caymadan noktayı koymak istiyorum sizlerde bu konuda oldukça tecrübelisiniz umarım duyarsınız beni sevgiyle kalın opuyorumnanaktan

4000tl ile normalde is bitior...tabi hastaneye bagli ve sanrim bundan ucuzuda olmaz canim...:)

tumena cnm çok teşekkür ederim seninde başını ağrıttım özelden:)burda yazan 2,msjim için bi fikrin varmı acaba?

cnm batıdaaaaa 3000-7000 arası deişiyo diye biliyorum..dogudaaa 1000-2000 arası olabiliyosun ama batı için bu fiyat biras zor..

4000 tl doktor amelyat ve bir gecelik hastane parası.eger hastanede fazla kalcaksan her gece için extra ödemen gerek.bide emre bey özel hastanelerde yapıyor ve hastane parası senden çıkıyor.saglık sorunlarınıysa ssk çok cüzi bi rakamını karşılıyor.yani 4000 tl yi kendi cebinden veriyorsun.geçmiş olsun canım.bence böle.bende emre beyle maille ve telle konuşyorum.bende deviasyıon var cesaretimi bi toplasam yaptırcam.tumena sagolsun bana da çok yardımı dokundu.bitanedir o:1hug:

yani bu verilen rakam içinde hastane fiyatı var ben bunu sigortadan zaten düşüreceğim diğer sağlık problemleri için eee ozaman doğal olarak fiyatta düşmezmi bunu sormak istiyorum ne dersiniz?bu şekilde olan yokmu acaba k.k de?

ssk saglıkla ilgili kısmı zaten 100-200 tl veriyosun cnmmmm..geriye kalan estetikle ilgili olan ücret....banaaa 1700 estetik ücreti ssk karşılamıyo...saglıkla ilgili olan kısmında 100 tl..yani toplamda 1800 demişti doktor :)

4000 tl doktor amelyat ve bir gecelik hastane parası.eger hastanede fazla kalcaksan her gece için extra ödemen gerek.bide emre bey özel hastanelerde yapıyor ve hastane parası senden çıkıyor.saglık sorunlarınıysa ssk çok cüzi bi rakamını karşılıyor.yani 4000 tl yi kendi cebinden veriyorsun.geçmiş olsun canım.bence böle.bende emre beyle maille ve telle konuşyorum.bende deviasyıon var cesaretimi bi toplasam yaptırcam.tumena sagolsun bana da çok yardımı dokundu.bitanedir o:1hug:

teşekkür ederim yanıtın için valeriya bende özel hayat sigortası var ve yatılı durumlarda tamamını olmak şartıyla karşılıyor onun için ısrarla soruyorum cnm yanlış anlamayın kıt değilim yaniii:)))))))))))) opuyorumnanaktan

ssk saglıkla ilgili kısmı zaten 100-200 tl veriyosun cnmmmm..geriye kalan estetikle ilgili olan ücret....banaaa 1700 estetik ücreti ssk karşılamıyo...saglıkla ilgili olan kısmında 100 tl..yani toplamda 1800 demişti doktor :)

anlayamadığım şeyy ben sağlıkla olan kısmı için zaten hastaneye yatıcam ve hastane ücretini bu şirket ödüyor die biliorum sanırım kıt olmaya başlıyorum:KK43:((( :uhm:

3000 ne yapan doktorlar var cnmmm ama yaptıları burunları begenirmisin bilmiyourmmmm....ünü baya iyi olan 2-3 doktor 4000 ve üzeri yapıyomuşş 2000-3000 ne bulabilirsin ama doktoru begenirmisin bilmiyorum...ben olsam 3000 varsa elimde 1000 daha elime geçince olurum acele etme cnmm burun bu sonucta yüzün tam ortası..

bana sorusu olan herkese yardim etmeye calisiorum canim...:1hug: opuyorumnanaktan

offff yaaaaa 3000 gözden çıkardık ama şimdi istediğim olmuyorrr çokkkk üzülüyorummmm :gitme:

ucuz diye sakin bilmedigin bir doktora gitme canim...ucuza yapan kötü yapcak diye birsey yok tabiki ama iyi arastir...bi cogu ucuz diye bilmedikleri doktorlara gidiyorlar ve sonuc sonra facia olabiliyor...

burçin 2006 önce ameliyat öncesi sağlık sigorta ve tomografi bilgilerin hastaneye yollanıp onlardan yani sigortandan provizyon isteniyor eğer sigortan deviasyonu karşılıyorsa benimki karşılamadı sanırım 1 milyar kadar az ödeyebilirsin emre beye ama bu iş sigortanla ve burun tomagrafinle bitiyor bence önce emre beye burun tomografinle başvur o sana yardımcı olur.:lepi:

X