Beni anlayan varmı

ZElipek

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
8 Kasım 2015
62
22
40
[ ] Merhaba bayanlar ne zamandır kafamı kurcalayan bir konu var acaba ben mi yanlış düşünüyorum yoksa gerçekten yanlış bir şeyler mi var yardıma ihtiyacım var, 12 yıllık evliyim normalde eşim kendi arkadaşı olsun benim arkadaşım olsun ailecek görüşmeler ona hep tersti istemezdi açıkçası görüşmek yani ben kendi arkadaşımla görüşürdüm o kendi arkadaşlarıyla ama ev oturması yada dışarıda bi yerde oturalımlar ona yanlış gelirdi,eşimin işi dolayısıyla şöyle diyeyim özel okul tarzında bir okula ortak, bu sayede eşimin eski lise arkadaşı oğlunu o okula yazdırıyor ve o zaman karşılaşıyorlar falan oturup kahve içiyorlar bizde ailecek görüştük dışarıda kahve içmeler, okey oynamalar,pikniğe gitmeler falan böyle devam etti bir süre ama beni rahatsız eden şeyler vardı,mesela okey oynuyoruz biz bayanlar eş oluyoruz onlarda erkek erkeğe eş oluyorlar kadın eşime taş atıyor diyelim eline uzatıyor masaya taşı koyucağına ve her bittiğinde oyun kazansada kaybetsede eşime gösteriyor ıstakasını, bi konu oluyor diyelim müzik veya yemekle ilgili eşim açıyor mesela telefonundan okey oynarken müzik her bi şarkı açtığında buda çok güzel şarkı bunuda çok severim diye konuşması bitmiyor her lafa atlaması var , pikniğe gittik mangalı eşim yapıyor kadın yanında dikiliyor kocası orda oturuyor, o benim eşimin yanında dikiliyor,yani arkadaşı olabilir ama,bu kadar samimi olması bana yanlış geliyor hadi bunu geçtim geçen gün çocuklar okula gidicek sabah kalktım eşime mesaj gelmiş watsaptan baktım o kişi eşimin arkadaşı 2 tane 20 dakika arayla mesaj mesajda sadece tek nokta . diğer attığı mesajda sadece nokta bu ne demek oluyor ben anlamadım açıkçası bilen varsa bana söylesin

Önce eşine de kadından uzak dur yoksa kadın elimde kalacak de yada sen dur beni çağır ben yolarım o şeyi sen anladın. Bacım uzak tut kocanı başlarım böyle işe de cazgır ol tantana çıkar olay çıkar susma korksun senden kadın. Sen de de suç var mangal yapan kocanın yanına git sen dur kadına da de yazık kocan yanlız kaldı ayy. Sinirlerim bozulduuuu agliycam sinirden

Sana msj yazıcam müsaitmisin demek oluyor. Gözünüzü üzerinden ayırmayın derim.

Öncelikle o nokta ne demek oluyormuş bunun hesabını kocanıza bi sorun bence . Sonra da bi daha asla aynı ortama gelmeyin o arkadaşlarla

Noktalı bir mesaj bir değil iki defa olmuş. Beni rahatsız ederdi açıkçası. Yanlışlıkla olmuş gibi durmuyor.

Ben böyle yıllar sonra ortaya çıkıp, birden sıkça görüşme durumlarını gereksiz görüyorum ayrıca.
Eşiniz normalde aile görüşmelerine sıcak bakmayan biri olarak sizin liseden erkek arkadasınızla bu şekilde görüşür, iletişim halinde olmanızı anlayışla karşılar mıydı? Hiç sanmıyorum.

Rahatsız olduysanız biraya gelmeyin. Umarım o noktalar, olmuş bitmiş şeylerin habercisi değildir.

Bende karşısındayım kocamın yanında dikilmiyorum ama yakınındayım ama o yanında dikiliyor

Aslında kuruntu değil anlattıklarınız, ben de pek hoşlanmazdım.
Okey de taşın eline verildiğini hiç görmedim. Masaya koyarsın herkes görür. Elden ele niye veriliyor. Ne mana ?

Ve zaten son sözleriniz de şüphe uyandırıcı.
Nokta neden atılır ..

Mesaj içeriği olsa siz görseniz bu ne diye ortalık karışır ,nokta olunca çocuk atmış. Yanlış olmuş diyerek üzeri kapatılabilir.

Hoşlanmam böyle şeylerden.

Sizin için de üzüldüm, aile olarak hiç sosyal çevreniz yok imiş. Tam birileri ile görüşmeye başlayınca usulsüzce şeyler dönüyor.
Sanacaksiniz ki hep böyle...
Kötü bir denk geliş.

Emin olun tüm çevreler böyle değil. Medenice seviyeli şekilde eşler dostlar oturup çay içebiliyoruz.

Bir de eşinizin böyle ortamlardan hep sakınır olması da kişi kendinden bilir işi , hesabı mı ?

Işte.kız kardeşimde bana öyle dedi bu ne saçma şey sanki.yanlızmısın müsaitmisin gibi şeyler söyledi

Siz niye ağlıyorsunuz hamilelikten hormonlar böyle yapıyor sanırım. Sakin olun

Eşinizin telefonunu alıp kadına .nokta gonderin gelecek tepkiyi bekleyin ve maalesef hiç hoş bir seyle karsilasmayacaksiniz gibi ya lütfen bunu o kadının yanına kar bırakmayın olur mu ailesine eşine herkese rezil edin doğru dusunuyorsak...eşinize sormayın bile inkar edecek evet diyecek hali yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…