Beni anlayan varmı

Önce eşine de kadından uzak dur yoksa kadın elimde kalacak de yada sen dur beni çağır ben yolarım o şeyi sen anladın. Bacım uzak tut kocanı başlarım böyle işe de cazgır ol tantana çıkar olay çıkar susma korksun senden kadın. Sen de de suç var mangal yapan kocanın yanına git sen dur kadına da de yazık kocan yanlız kaldı ayy. Sinirlerim bozulduuuu agliycam sinirden
Sana ne oldu 😂 ay çok güldüm ilahi

Direk mesaj at hem kocasına hem kendisine , merhaba sizin telefondan bizim telefona nokta gelmiş mesaj olarak . Acaba çocuklar yanlışlıkla mı attılar ?

Gerisini bırak karı koca onlar düşünsün . Ama asla karın kocama atmış falan olayına girme burda şizofren yaftası yiyen çok kadın gördük

Direk mesaj at hem kocasına hem kendisine , merhaba sizin telefondan bizim telefona nokta gelmiş mesaj olarak . Acaba çocuklar yanlışlıkla mı attılar ?

Gerisini bırak karı koca onlar düşünsün . Ama asla karın kocama atmış falan olayına girme burda şizofren yaftası yiyen çok kadın gördük
Ben kadını aradım o gün dedimki esimin adı murat. murat dediki filiz bana nokta mesajı atmış sana ulaşamadı galiba o yüzden bana msj atmış dedi dedim oda.bana ben atmadım.dedi oğlunun adı irfan irfan atmıştır dedi,neyse ben telefonu normal olarak kapadım, oğlunun okulunu aradım.çocuğa sordum napıyosun falan diye lafa girdim sabah dedim murat amcana msj attınmı dedim hayır dedi 3 kere üst üste sordum neyse onunlada kapadık.telefonu 15 dakika falan geçti çocuk beni aradı emel teyze dedi sabah ben arkadaşlarla msjlaşıyordum yanlışlıkla elim çarpmış olabilir dedi kapadık telefonu gel şimdi çık işin içinden

Bence eşinize hiç sormayın safı oynayıp takip edin . Bir şeyler varda illa ortaya çıkar .

Ben kadını aradım o gün dedimki esimin adı murat. murat dediki filiz bana nokta mesajı atmış sana ulaşamadı galiba o yüzden bana msj atmış dedi dedim oda.bana ben atmadım.dedi oğlunun adı irfan irfan atmıştır dedi,neyse ben telefonu normal olarak kapadım, oğlunun okulunu aradım.çocuğa sordum napıyosun falan diye lafa girdim sabah dedim murat amcana msj attınmı dedim hayır dedi 3 kere üst üste sordum neyse onunlada kapadık.telefonu 15 dakika falan geçti çocuk beni aradı emel teyze dedi sabah ben arkadaşlarla msjlaşıyordum yanlışlıkla elim çarpmış olabilir dedi kapadık telefonu gel şimdi çık işin içinden
Keşke böyle bir şey yapmasaydın ikisinide uyandırdın . Ortada bir şey varsa artık daha dikkatli olacaklardır .

Keşke böyle yapmak yerine eşinizin telefonundan nokta gönderseydiniz kadına, herşey dökülürdü ortaya

Keşke böyle yapmak yerine eşinizin telefonundan nokta gönderseydiniz kadına, herşey dökülürdü ortaya
Keşke ama inan o an aklıma gelmedi esimde uyuyordu kalkar aniden diye yapadım

Eşinize sormayın. "Yanlışlık olmuş da sen bana güvenmiyor musun, nasıl insansın, bundan sonra da şifre koyucam, paranoyaklık yapamayacaksın" diyecek, çekilecek kenara. Siz de nokta atın kadına eşinizin telefonundan😀 bakalım ne diyor. Zaten malum neler olduğu.. üzücü. İnsanlar iyice ahlaksızlaşmış.

Şimdi okudum yorumunuzu🤦🏻‍♀️ İş işten geçmiş.

Oğlanın okulu nasıl arıyorsunuz?
Çocuğun ayrı telefonu varsa kendi nosundan atardı zaten msjı
Hayır diyip sonra tekrar arayıp belki atmışımdır demesi çok tuhaf
2 kere nokta üstelik
Çocuk kaç yaşında?
Olay çok ilginç
Keşke uyandırmasaydınız kimseyi
Sizde ona nokta atıp bekleyecektiniz
O an da telefonu saklayacaktınız sessize alıp
Eşiniz sorunca telefonu görmedim diyip zaman kazanacaktınız

[ ] Merhaba bayanlar ne zamandır kafamı kurcalayan bir konu var acaba ben mi yanlış düşünüyorum yoksa gerçekten yanlış bir şeyler mi var yardıma ihtiyacım var, 12 yıllık evliyim normalde eşim kendi arkadaşı olsun benim arkadaşım olsun ailecek görüşmeler ona hep tersti istemezdi açıkçası görüşmek yani ben kendi arkadaşımla görüşürdüm o kendi arkadaşlarıyla ama ev oturması yada dışarıda bi yerde oturalımlar ona yanlış gelirdi,eşimin işi dolayısıyla şöyle diyeyim özel okul tarzında bir okula ortak, bu sayede eşimin eski lise arkadaşı oğlunu o okula yazdırıyor ve o zaman karşılaşıyorlar falan oturup kahve içiyorlar bizde ailecek görüştük dışarıda kahve içmeler, okey oynamalar,pikniğe gitmeler falan böyle devam etti bir süre ama beni rahatsız eden şeyler vardı,mesela okey oynuyoruz biz bayanlar eş oluyoruz onlarda erkek erkeğe eş oluyorlar kadın eşime taş atıyor diyelim eline uzatıyor masaya taşı koyucağına ve her bittiğinde oyun kazansada kaybetsede eşime gösteriyor ıstakasını, bi konu oluyor diyelim müzik veya yemekle ilgili eşim açıyor mesela telefonundan okey oynarken müzik her bi şarkı açtığında buda çok güzel şarkı bunuda çok severim diye konuşması bitmiyor her lafa atlaması var , pikniğe gittik mangalı eşim yapıyor kadın yanında dikiliyor kocası orda oturuyor, o benim eşimin yanında dikiliyor,yani arkadaşı olabilir ama,bu kadar samimi olması bana yanlış geliyor hadi bunu geçtim geçen gün çocuklar okula gidicek sabah kalktım eşime mesaj gelmiş watsaptan baktım o kişi eşimin arkadaşı 2 tane 20 dakika arayla mesaj mesajda sadece tek nokta . diğer attığı mesajda sadece nokta bu ne demek oluyor ben anlamadım açıkçası bilen varsa bana söylesin
Canım bence yanlış yapıyorsunuz sizin fikriniz ama insanoğlunun doğası belli harama günaha yatkın yani onun ailesi sonuçta sizin akrabanız değil neden görüşüyorsunuz ki insanoğlu ne kadar güvenilir işte böyle şeyler oluyor sonradan fırsatını yakaladıklarında aldatmaya başlıyorlar yakın eş akraba değilse eşin hiçbir kadınla görüşmemeli çünkü kadın da şeytanlık yapıyor erkek de. Kim olsa rahatsız olur Bi de evli kadın olacak. Yani sen de eşinin kız arkadaşlarının olmasına izin verme bence insanlardan her şey beklenir

X