Beni Bırakma

Sıla ne yapacak bakalım kim kurtaracak

Zeynep yine zor durumda esin kocasına dilekçeyi imzalattı bakalım ne olacak

Bugün izleyemedim

Hülya ile vedat sevgiliymiş eskiden ayrılmalarında esinin parmağı var galiba,zeynep onun kızımı acaba.

Bence zeynep onun kızı bu arada bora da evde bi kadın sakliyor o kimki

Bence zeynep onun kızı bu arada bora da evde bi kadın sakliyor o kimki
Annesi yani anne diyor ama bora yurtta büyümüş galiba zeynep boranın evinde kalırken yetimhaneye geldiğin gün vs demişti,artık aile evlat mı edindi bilmiyorum ama o kadının öyle olmasında boranın parmağı var galiba,kadını merdivenin başına götürmüştü aşağı atacak gibi hareket yapmıştı.

Bu meltem e çok gıcık oluyorum sıla 'nın başına her şey getirir

Sıla ile tarık daha çok yakışıyor bence

Bu meltem e çok gıcık oluyorum sıla 'nın başına her şey getirir
Sarhoş etti kızı meyve suyuna birşey kattı bakalım ne olacak,zeynebe atılan iftira olduğu ortaya çıkacak diye düşünüyorum artık.

Zeynep e de üzülüyorum atılan iftira peşini bırakmayan cansu ve annesi bora hangisoyle ugrasacak

Zeynep e de üzülüyorum atılan iftira peşini bırakmayan cansu ve annesi bora hangisoyle ugrasacak
Bu işi bora çözer diye düşünüyorum,herşey açığa çıktıktan sonra da emre peşinde koşacak,arzu ahlaksız deyip duruyor ama tarıkın babası cengiz değil galiba,ilk internette özeti dönmeye başladığında okumuştum,meltemi de buse dolduruyor aslında.

Tarık la emre kardeş değilmi yani

Kardeş ama baba farklı galiba,ilk başlarda izlemedim ama dizinin özetleri ilk çıktığında okumuştum arzunun sakladığı sır vs diye.

Meltem bugün silayi ne hale soktu ya
Mehmette sılanın içki içmeyeceğini bilmesi gerek aslında sonuçta çocukluk arkadaşı,meltem tarıga sıla kendisi ortaya atıldı diyor ama mehmet duydu gerçeği halbu ki tarıga söylebilirdi.

Mehmet sıla 'nın çocukluk arkadaşı mi o nasıl gelmiş oraya

X