Beni Bırakma

Evet beni affet de oynamıştı en son ben bu diziyi beğendim

Ses kayıdı boranın eline geçti,oda hemen vermez bence zeynep ve emre barışmasın diye,esin gitgide daha kötü olmaya başlıyor kızı merdivenden itti,zeynep iyileşince tabi isim versede esin inkar eder,kamera vardır inşallah.

Meltem tuhaf oldu bakalım sonu ne olacak,dünkü bölümde tarık sılayı eve götürdüğünde onları galiba seher hala gördü,tarık ile sılanın evli olduğunu bence ilk meltem öğrenecek gibi duruyor.

Dizinin süresi de bence kısa sürüyor.

Meltem sıla 'nın babasını arayacaktı bence arayamaz artık tarık evliliğe bir süre ara verelim dedi

Bora zeynep seni kurtaracagim dedi ama bencede yapmaz

Diziyi bugün izledim,zeynep vedatın kızı bundan emin oldum esin o zamanda kötülükler yapmış belli,esinin sonu nasıl olacak bakalım,cansu şimdi olmazsada bence ilerleyen bölümlerde değişebilir özellikle kardeş olduklarını öğrendiklerinde.

Meltem yine yaptı yapacağını sılanın ailesininde haberi olur artık,ama burada asıl suçlu tarık madem kızı sevmiyordun 10 yıl niye bekledin gerçi aileside tuhaf özellikle babası sürekli meltem meltem.

Bu bölüm borayı sevdim esine yaptıkları güzeldi :) hakkından gelecek belli oldu ama annesine niye öyle yapmış anlamadım

Tarık meltemi takip edip gerçeği öğrendi,sılanın babası geldi bakalım olaylar nasıl olacak.

Emre zeynepin masum olduğunu anladı artık galiba,arzu emrenin halini görünce yine zeynebi suçlar,esinin de gerçek yüzünü öğrenecek galiba yavaş yavaş.

Meltem intihara kalkışır diye tahmin ediyorum,tarık sılaya aşığım dedi,sıla ne düşünecek bakalım kesin beni korumak için yaptı diyecek.

Esinin sonu nasıl olacak bakalım.

Bugün anca sonuna yetisebildim esinin sonu iyi değil bence oh olsun ona bora din mezar kazdiriyordu niye

Bu esinin boradan çekeceği çok neler yaptıracak ona

Bende çok izleyemedim sıla gideceğim dedi tarık bırakmak istemiyor esin boraya yalvardi bi anlaşma yapalım dedi borada zeynepe yaptıklarını cekeceksin dedi esin boranin bacagina sarıldı yalvardi tam o esnada kocası geldi

Sıla artık melteme karşı konuşmaya başladı sessiz kalmadı,esinde itiraf edecek artık heralde

X