Benim bekaret problemlerim ve ilişkilerim

Ailem kendi halinde insanlar bu tarz olaylari pek sevmezler ve ne hikmetse de hep bizi bulur bunlar. Anlatabildim umarim. Annemin de tek cekincesi benim durumum. Yani karsi ataga ggecicek fakat kadin sak diye orospu dediginde film kopuyo yani. Savunamiyo mu desem utaniyo mu desem bilmiyorum. Zor durumda kaldilar yani. Keske yatip yatip diktirip evlenen tiplerden olabilseydim bunlarin hicbiri basima gelmicekti
Çok iğrenç bir bakış açınız varya .
Sorun sizin akıl dışı davranışlarinizda zaten.
Kendi hayatınızi madem kurdunuz ve çevrenizin bakış açısıyla paralel değilse niye aile dostuyla takiliyorsunuz? Onu geçtim bekaret sizin için madem anlam ifade etmiyor neden ya bak ben bakire değilim diye özellikle belirtiyorsunuz ki ?

“Aile” dostunuzun oğluna bakire olmadığını söylemek hangi aklın ürünü… sadece senin sevgilin değil ki, ailece tanıdığınız insanlar bunlar ve sana yönelmelerinin sebebi kendi yaşantılarına uygun olduğunu düşünmeleri. her doğru her yerde söylenmez bunu öğrenmiş oldun ama keşke bunlar yaşanmasaydı.

En başta o itten kurtulmussunuz. Bir şükredin. Benim kendi de bakire, muhafazakar eşinin de bakire olmasını isteyene lafım yok. Ama sen 3 ay sonra tatil planı yap sonra da kiz bakire değil diye ayrıl. Hadi ordan.
Sizin hatanız o komşu ilk geldiğinde onun seviyesine düşmek ve habire görücü usulü ilişki yaşamak. Gelinine bak diyerek tartışmayı alevlendirmissiniz. Pardon sizi ilgilendiren birsey yok lütfen bir daha gelmeyin diyebilirdiniz.
Ya siz de çirkeflesin ( o itin gay oldugunu yayin) ya da imkanınız varsa taşının. Fazla laubali olunmuş.

İyi o zaman. Sonuna kadar inkar. Gidin başlarına geçirin o evi. Asıl ben sizi dava edeceğim, elalemin kızları ile uğraşmak neymiş göreceksiniz diye yıkın ortalığı. O iftiracı oğlun yatmadım onunla diye dedikodumu çıkardı, bak bakalım ben ona neler ediyorum, yakında yörede tek kısmet bırakmayacağım ona, her gittiğiniz kapıya gidip marifetlerinizi teker teker anlatacağım, senin nasıl çirkef bir yelloz oğlunun da nasıl bir gevşek olduğunu cümle aleme bi yayayım sen gör diye koca taşı alın evinin önüne koyun. Bakın Anadolu insanı budur tam olarak, bana kızacaklar ama kimse de inkar edemez bunu, bu insanlarda nezaketin karşılığı yok. Onlardan daha çirkef olmazsanız sizi çiğ çiğ yerler.
Bu kız bu çirkefliği yapamaz. Yapabilecek olsaydı evlendiği gece kandırmanın planını yapardı

Bu kız bu çirkefliği yapamaz. Yapabilecek olsaydı evlendiği gece kandırmanın planını yapardı
Niye söylemiş, hadi söyledi etti bi hata neden sonradan inkar etmediler onu anlamadım, ne sanıyorlardı anlamıyorum ki, anadolu köyü orası, Londra değil.

Niye söylemiş, hadi söyledi etti bi hata neden sonradan inkar etmediler onu anlamadım, ne sanıyorlardı anlamıyorum ki, anadolu köyü orası, Londra değil.
Evet ben de diyorum her zaman bunu ama burada okuyup duruyoruz ya senin bedenin senin kararın… yok anam o kadar da değil, insan toplumsal bir varlık kim ne derse desin.. tam okarak ne cevap verdiler dedikodulara orasını anlamadım ama inkar etmelilerdi.

Evet ben de diyorum her zaman bunu ama burada okuyup duruyoruz ya senin bedenin senin kararın… yok anam o kadar da değil, insan toplumsal bir varlık kim ne derse desin.. tam okarak ne cevap verdiler dedikodulara orasını anlamadım ama inkar etmelilerdi.
Aslında benim çılgın önerimin dışında da güzel başa çıkma yolları yazılmış, yalan söyledim test ettim de falan demiş yukarıda biri, bi şekilde çıksın işin içinden, sonra bu garip yerden kimse ile ilişki yapmasın, çok saçma sapan insanlar, bekareti geçersin daha beterleri ile sınarlar bu belli yani.

X