Benim bekaret problemlerim ve ilişkilerim

Fakat kadin durmuyo iste. Israrla size dava acicam senle de kizlarinla da cok ugrascam ben daha diyo. Annem de haliyle cildirdi. Ayrica dedikodulari yaydiktan sonra biz nolucaz bilmiyorum. Zaten oyle oldu olay. Diger kadin telefonlari acmiyo ikisi birlik olmus yani ve topu bize attilar zerre uyumadim suan beynim durdu resmen
Ne icin dava açacakmış, hala yazmıyorsunuz. Apaçık yazsanıza şuraya.

Suan sinirden napicagimi bilemedigim icin pasif kaldim ama kuduruyorum resmen. Sakinlesmeye calisiyorum. Annem benzetti zaten o arayan kisiyi fakat o komsu bizi tehdit edyo sacmasapan hem seninle hem kizlarinla ugrasicam dava acicam vs vs. Yani ailecek adimizi cikaricakmis falan filan. Resmen pislik yapiyo kadin. Olaylarin oncesi de var fakat suan anlatmaya mecalim yok
Anneniz önceden biliyor muydu yoksa şimdi mi öğrendi

Evet bir de başkasıyla daha görüşmüş o koloniden.o da aynı nedenden bitmiş bir de.belli ki bunlar böyle.
Bildirimi görünce kesin linç edildim diye düşündüm ama benim gibi düşünenler de varmış. Bilmiyorum her yorumda biz öyle değiliz demesi çok rahatsız edici geldi hani bakire olmayan kadın güzellemesi yapılacak nerdeyse. Madem değilsin ki olabilir, bunu sorun edecek insanlarla neden takılıyorsunuz anlamıyorum hem de defalarca üst üste.

Suan sinirden napicagimi bilemedigim icin pasif kaldim ama kuduruyorum resmen. Sakinlesmeye calisiyorum. Annem benzetti zaten o arayan kisiyi fakat o komsu bizi tehdit edyo sacmasapan hem seninle hem kizlarinla ugrasicam dava acicam vs vs. Yani ailecek adimizi cikaricakmis falan filan. Resmen pislik yapiyo kadin. Olaylarin oncesi de var fakat suan anlatmaya mecalim yok
Ne için tehdit ediyor ben anlamadım.

Küçük yerlerde teyzeler arasında incir çekirdeğini doldurmayacak şeyler bile büyütülüp büyük kavga ve dedikodu malzemesi haline getirilir. Üstüne bir de kan davalı gibi davranılır. Siz neden bu klanın içine girip bir de üstüne yan sokaktaki teyzenin oğlu, karşı komşunun oğlu falan gibi kişilerle görüşüp bu curcunaya kendinizi attınız? Kaldı ki bu teyzelerin oğullarından birine ikisine yürek yemiş gibi özel hayatınızı anlatmışsınız.Bu arkadaşlar kendileri için bu derece sansasyonel bir haberi içlerinde tutabilirler mi sizce?Onların çevresi ve vizyonu için hazine gibi bir dedikodu malzemesi sonuçta. Yapacağınız şey belli bu kişilerle irtibatı tamamen kesecek, ileri giderlerse savcılığa verecek ve bir daha da muhatap olmayacaksınız.Kendi kendilerine ne yapıyorlarsa yapsınlar. Keşke en başta bu komşu dedikodu yaparken tüm alakanızı kesseydiniz, şimdi onların ortamına uygun " senin gelin için de bilmem ne diyorlar" derseniz olay bu noktalara varır tabi ki. Ben de bu tarz yerlerde yaşadım eskiden, gidip gel diye çok söylendiler, kapının önünde konuşalım diye baskı yaptılar falan hiç ilgilenmedim bile. o zmaan da dedikodu yapıyorlar ama hiç değilse "asosyal, psikolojisi bozuk galiba" falan diyorlar ama yine de kavga etmenin bir yolunu buluyorlar.

Surekli oldugum gibi davrandim ve hicbiseyimi saklamadim. Ve hep bu yuzden kaybettim. Suan olanlari agzim acik izliyorum. Ailem zaten bakire olmadigimi biliyodu. Universitede kotu bi tecrubem olmustu kurtaj durumlarim olmustu vs. Hangi devirdeyiz ve kac yasindayiz da bunlar gerceklesiyo ya. Saka gibi. Suan ne dusuncegimi ne yazcagimi ve o kisilere napicagimi bilemez haldeyim. Benim yuzumden tasinma konulari gecti bi ara evde. Intihar etsem de herkes rahatlasa diyorum bazen
ablacım iyisin hoşsun da
çocuk aile dostunuzmuş

sen o çevreni bilmiyor musun?
sen bilmiyorsun ailen de mi bilmiyor?

benim ailemde, çevrede de bekaret meseledir, türkiyenin büyük kısmında böyledir
bu platfom ya da genç bir kesim belli mahalleler vs ülkeyi temsil etmiyor

bekareti sorun edecek adamla bir de aile mahalle vs. ortak ortamın olan adamla neden görüşüyorsun?
hani kendin tanışırsın hadi tartamazsın diycem o da yok...

yaşın 30 oluyor bu ülkeyi biraz ölçüp tartmayı öğren ama artık yani
--planın ülkeden çekip gitmek filan değilse--bir şekilde bu ülkede yaşamak durumundasın, bu şekilde nasıl olacak o?

geçmiş olsun umarım daha büyümeden unutulur

Ne için tehdit ediyor ben anlamadım.
o kadının gelini hakkında da bazı dedikodular varmış
konu sahibinin kız kardeşi de buna atıf yaparak "senin gelin hakkında da laflar var, sen öyle her denilene bakma" filan demiş anladığım kadarıyla

tehdit eden kadın "gelinime iftira ediyorsunuz, lafını ediyorsunuz" türünde dava edecekmiş anladığım kadarıyla

diyeceksiniz böyle dava mı olur olmaz tabii de konu zaten nereden tutsan elinde kalır bir konu

Zaten tatilde aramızda bir şeyler olur diye düşünerek söylemiş, ki olur yaşları neredeyse 30 olmuş iki insan ilişki içindeyse baş başa vakit geçirdiğinde illa ki cinsel paylaşımları olur. Muhafazakar insanlarsa o da baştan bellidir, sanmıyorum iki muhafazakar insan üç aylık ilişkide beraber tatile çıksın. Birbirini tanıma kısmı da bu yüzden önemli. Eğer ki adam sorsaydı bunu, o zaman söylesin tamam sıkıntı değil. Ben saklasın gizlesin demedim yani onu yanlış ifade etmek istemem. Ama konu gündeme bile gelmemişken "ben bakire değilim bu arada" demek komple hata, işte o şekilde karşı tarafa yargılama ve söz hakkı vermiş oluyorsunuz, alttan alta "buna rağmen" mesajı veriyorsunuz, adam tamam problem yok diyip yarın öbür gün "bakire olmamana rağmen seni kabul ettim" dese laf edemezsin çünkü en baştan zaten bunu onun insiyatifine bırakmış oldun. Öyle yani.
Aslında “Ben bakire değilim” ifadesi bile falso, dediğiniz gibi. Böyle bir durumda “Birlikte tatile gideceğiz ancak bu tatilden beklentin ne?Cinsel bir yakınlaşma mı?” gibi direk sorabilir kadın. Sonrasında da “Daha önce cinsel birliktelik yaşadın mı?” diye adama sorup ardından kendisine bu soru yöneltilirse “Yaşadım” diyebilir. Sonuçta erkek de yaşadıysa kadını yargılayamayacak bir durumda bırakmış olur onu. “Bakire değilim” ifadesi zaten bekaret tabusunu onaylamak gibi bir şey oluyor.

Küçük yerlerde teyzeler arasında incir çekirdeğini doldurmayacak şeyler bile büyütülüp büyük kavga ve dedikodu malzemesi haline getirilir. Üstüne bir de kan davalı gibi davranılır. Siz neden bu klanın içine girip bir de üstüne yan sokaktaki teyzenin oğlu, karşı komşunun oğlu falan gibi kişilerle görüşüp bu curcunaya kendinizi attınız? Kaldı ki bu teyzelerin oğullarından birine ikisine yürek yemiş gibi özel hayatınızı anlatmışsınız.Bu arkadaşlar kendileri için bu derece sansasyonel bir haberi içlerinde tutabilirler mi sizce?Onların çevresi ve vizyonu için hazine gibi bir dedikodu malzemesi sonuçta. Yapacağınız şey belli bu kişilerle irtibatı tamamen kesecek, ileri giderlerse savcılığa verecek ve bir daha da muhatap olmayacaksınız.Kendi kendilerine ne yapıyorlarsa yapsınlar. Keşke en başta bu komşu dedikodu yaparken tüm alakanızı kesseydiniz, şimdi onların ortamına uygun " senin gelin için de bilmem ne diyorlar" derseniz olay bu noktalara varır tabi ki. Ben de bu tarz yerlerde yaşadım eskiden, gidip gel diye çok söylendiler, kapının önünde konuşalım diye baskı yaptılar falan hiç ilgilenmedim bile. o zmaan da dedikodu yapıyorlar ama hiç değilse "asosyal, psikolojisi bozuk galiba" falan diyorlar ama yine de kavga etmenin bir yolunu buluyorlar.
Asıl psikolojisi bozuk olan kendileri. Kırılıyorlar işsizlikten, akşama kadar aynı evi 40 kere temizle, aynı işi yap tabi kafa bi gidiyor, eğlence lazım, başka bişey de yok birbirlerine sarıyorlar.

o kadının gelini hakkında da bazı dedikodular varmış
konu sahibinin kız kardeşi de buna atıf yaparak "senin gelin hakkında da laflar var, sen öyle her denilene bakma" filan demiş anladığım kadarıyla

tehdit eden kadın "gelinime iftira ediyorsunuz, lafını ediyorsunuz" türünde dava edecekmiş anladığım kadarıyla

diyeceksiniz böyle dava mı olur olmaz tabii de konu zaten nereden tutsan elinde kalır bir konu
Komşu gelinime iftira attınız diye dava açarsa konu sahibi de açabilir. Ama bence kimse dava mava açmaz. Anca kavga edip karakolluk olurlar, uzaklaştırma çıkar. 🎃

Açıkçası böyle 2 yüzlü erkeklerden iğreniyorum kendi namus timsali biri mi? Karaktersiz. Tüm delilleri konuşmaları vs savcılığa verip şikayetçi olurdum. İftira vs resmen atmaya çalışıyorlar adınız çıkarılır vs gibi davacı bile olabilirsin. uzaklaştırma kararı aldırda hergün ifade versinler 🤣

Okudum okudum okudum çıkardığım sonuç o kadar özgüvensiz duruyorsunuz ki ciğeri beş para etmez ‘kalitesiz’ olarak sıfatlandırdığınız insanların sizi ezmesine anne kız müsaade ediyorsunuz ya da hala eksik bir şeyler var anlatmıyorsunuz konuda kopukluk var.

Annenizin elimde kalcak demesi sizin dövsek darp raporu alsa haklıyken haksız olcaz demeniz, suç duyurusunda bulunmaya yeltenmemeniz neden bu kadar pasif kaldığınızı düşünüyorum altında güçlü bir sebep yatıyorsa ok ama yoksa neden???

Ya hu bana veya ailemden birine O…. iması yapılacak annem veya çevremdekiler sessiz kalacak? İnsan hayatta onuru için yaşar. Gerekirse haksız duruma düşün elinizde kalıyorsa kalsın yok ben daha medeni yollardan halledeyim diyorsanız da gidin suç duyurusunda bulunun. Böyle saçmalık mı olur?

şu an sinirden kuduruyorum.o... bak sen ya ne diye dava açacakmış,komşum bakire değil diyemi.o sevgilin olacak adam kılıklı aptalın sıç ağzına.hatta kadın ararsa Şİkayetçi olun

Komşumun kızı evlenmeden sevişti diyerek dava mi acabiliyormus 😂😂😂 ben olsam manevi tazminat davası açardim.sosyal hayatımı etkiliyor diye. Bir daha böyle bir şey yaparsa ses kaydın alınıyor tehdit ve santajdan dava açiyorum de aç.

Şunca sayfayı okudum söylenecek tek şey var. Diktirenleri hiç ayıplamamak hor görmemek lazım. Öyle saça böyle tarak.

Nişanlanmaya yaklaşmış olan ilişkide birlikte tatile gitme planı yapmışlar, tatilde pişpirik oynamayı mı düşünüyordu bu it. Pekala sevişeceklerdi, aklı sıra namuslu takılanı bu kadar işte.

Konu sahibi, eğer durumu herkesin bileceği şekilde kabullenmediysen 'tavırlarını görmek için yaptım, sevgileri bu kadarmış, şu saatten sonra kapıma köpek bile olamazlar' de. bi şoka girsinler, iyi gelir.

Bu konu da 'dürüst olacam' diye çırpınan kızlarımıza ders olsun, gidin diktirin, bunlara dürüstlük değil tek kullanımlık zar lazım.

X