Başak Burcu 24 Ağustos - 23 Eylül Benim Burcum Başak Sevgilim İse İkizler Yorumlar mısnız ?

ikizler erkeğiyle başa çıkmak zordur
hele de başak kadınlarının bunun üstesinde gelmesi imkansıza yakın

şimdi insanlar ne kadar farklıda olsa... Başak ve ikizler ...dengeli olur bana göre ... sizi ilginç buluyorsa sabit fikirli değilseniz sıkmazsanız onu , yani ayarını iyi yaparsanız :) anlaşırsınız...
arkadaşlarına bakın ,gittiği yerleri gözlemleyin.... bu onun hakkında fikir sahibi olmanızı sağlar. şimid kimse kimseye benzemez.
sizi merak ediyor edip, sormasını sağlayın, ilgisini güncel tutmaya çalışın ikizler burçları meraklı insanlardır. merakı güncel kaldıkça sizde sizi bırakmaz...

benim burcum başak eşim ikizler ama yakında eski eşim olacak galiba boşanacaz okadar iyi anlaşıyoruz işte:KK43:zamanında şık olup evlendi burç uyumlarıımıza baktıp hep anlaşamaz çıktı bende aman burç lakırtı dedim geçtim ama evlenince geçimsizlikler başladı :KK43:

benim burcum başak eşim ikizler ama yakında eski eşim olacak galiba boşanacaz okadar iyi anlaşıyoruz işte:KK43:zamanında şık olup evlendi burç uyumlarıımıza baktıp hep anlaşamaz çıktı bende aman burç lakırtı dedim geçtim ama evlenince geçimsizlikler başladı :KK43:

:KK43: çok üzücü bir durum...

neden anlaşamadınız ?

bende başağım..erkek arkadaşımda ikizler..çok kurcalıyorum çok eleştiriyorum kendi kendime herşeyi kuruntu yapıyorum..ben mi gıcığım o mu anlayamadım..

benim burcum ikizler erkek arkadaşım 22 eylül başak erkeği ..fakat beni alttan alarak geçiyor ömrü garibimin biraz teraziye kaçıyor özellikleri onun .sanırım ondan biraz da. çok dengeli ayak uyduruyo bana :KK70:

ikizler benden uzak Allah a yakın olsunlar o derece istemem bnde başağım eski sevgilimde ikizlerdi hep kavga hep kavga hareketleri bni uyus ediodu ama ayrıldık tabi üzülüodum ama en iisi buymuş diorum şimdi bide ikizler biraz çapkın oluyor galiba

canım ikizler bayanı içinde aynı şeyler geçerli mi acaba ? :2: şıpsevdi olduğumuz ve yetinmediğimiz olmuyor değil ama elimizdekinin kıymetini öyle anlıyoruz sanki :)

ben başağım erkek arkadaşım ikizler.
aslında bnde ikizleri hiç sevmezdim ama kötü bi yanını görmedim. tek kötü yönü çok ısrarcı olması ki bnde bundan hiç hoşlanmam. hayır dediysem hayır olmalıdır. ama o evet yapmak için uğraşır üstüme gelir bnde sinrlenip bağırırım haydaa buyrun kavgaya. en büyük sorunumz bu .

ikizler gizemli bir burçtur.kendi gizemli olduğu gibi gizemi de sever.başak burcu barışçıl bir burç oldugundan ilk etapta ikizlerin ruh değişikliklerine katlanabilir ama konu evlilik oldugunda başak artık kendi kurallarını günyüzüne çıkarır.bu devre önemlidir.başak net bir burçtur ,ne istediğini bilir.ikizler ise düşüncesini herzaman net söylemeyebilir.size söyleyemediği kendince sebepleri olabilir..onları çözmek ömür gerektirir.seviyorsanız ve mücadeleye varsanız ömür sizin.....

ben başağım, erkek arkadaşım ise ikizler
tamam kabul, ben ayrıntılara takılıyorum, çok eleştiriyorum, biraz mızmız biraz da huysuzum ama..
o da bir gün siyah-bir gün beyaz, bir gün iyi-bir gün kötü, bir gün seviyo-bir gün sevmiyo. kendi içinde o kadar çok gelgitler yaşıyor ki..
bir ikizler erkeğiyle yaşayabilmek gerçekten çok zor..:KK50:

sen zaten yorumu cok güzel yapmissin... bu burclar aynen dedigin gibi.. burclar kisilik analizi icin cok iyi bir silah:KK1::KK1: ama birde basimiza yükseleni alcalani cikardilar.. onlari da göz önünde bulundurursan iyi olur.. simdi ikizler erkegi degisikligi hareketi sever, o yüzden biraz renkli biri olman lazim... Allah kolaylik versin...

kim ne yazmıssa hepsidemi uyar bi çifte.. ben bunları sadece ben yasıyorum sanıyodum bizde var bu sanıyodum ama başak kadını ikizler erkeği hep aynıymıs yahu..gercekten cok ama cok zor..sevgi olmasın bir an bile beraber yasanmaz gibi geliyor bana

yapmayın kızlar ya dünyanın en eğlenceli en sevimli yaratıkları ikizler erkekleri sevdiğine bağlı zeki yani onlarla sıkılmak mümkün değil. başak mükemmelliyetçiliğini ve sertliğini bir tarafa bırakmalı. zeka anlamında uyuşurlar ama duygusal anlamda başağın biraz serbestliğe ihtiyacı var.

yapmayın kızlar ya dünyanın en eğlenceli en sevimli yaratıkları ikizler erkekleri sevdiğine bağlı zeki yani onlarla sıkılmak mümkün değil. başak mükemmelliyetçiliğini ve sertliğini bir tarafa bırakmalı. zeka anlamında uyuşurlar ama duygusal anlamda başağın biraz serbestliğe ihtiyacı var.

yazdıklarına daha fazla katılıyo olamazdım yanii süper anlatmışsın :KK61:

çok çok zor bi ilişki. benim de eski sevgilim ikizlerdi, bi gün mutlu oluyodu bi gün depresyona giriyodu bi gün iyi davranıyodu ertesi gün yabancı oluyodu, çok yıprattı beni.. arada çok büyük bi aşk olması lazım katlanabilmek için.

çok çok zor bi ilişki. benim de eski sevgilim ikizlerdi, bi gün mutlu oluyodu bi gün depresyona giriyodu bi gün iyi davranıyodu ertesi gün yabancı oluyodu, çok yıprattı beni.. arada çok büyük bi aşk olması lazım katlanabilmek için.
benim eşimde ikizler burcu önceden burçlarla pek ilgili değildim uyum falan inanmazdım taki eşimin çift karakterli olduğunu anlayıncaya kadar aynen eki sevgilin gibi günü gününe uymaz hiç çekilecek gibi değil bende terazi burcuyum tam bir denge insanıyım o yüzden 13 yıldır beraberiz ama bu 13 yılda giden hep benden gitti gerçekten burçlara inanmaya başladım artık..ikizler çok zor insanlar bence..........

Son düzenleme:
benim eşimde ikizler burcu önceden burçlarla pek ilgili değildim uyum falan inanmazdım taki eşimin çift karakterli olduğunu anlayıncaya kadar aynen eki sevgilin gibi günü gününe uymaz hiç çekilecek gibi değil bende terazi burcuyum tam bir denge insanıyım o yüzden 13 yıldır beraberiz ama bu 13 yılda giden hep benden gitti gerçekten burçlara inanmaya başladım artık..ikizler çok zor insanlar bence..........

ben de senin gibi pek ilgilenmezdim, bi burç mu etkileyecek hayatımızı derdim ama gerçekten etkiliyomuş :) işte sen hep toparlıyosun ben başak burcuyum en fazla 3 yıl tahammül edebildim en sonunda pes ettim :) sizin mutluluğunuz daim olur inşallah :)

X