Benim Çeyizlerim :)

Vileda ve Banat Tuvalet Fırçası :)))

$vileda.jpg $banat tuvalet fırçası.PNG

Nişan bohçaları mis koksun diye yaptığım hediyelik sabunlar :)

Kalpli çift renk tül olan nişanlımın bohçasına :)

$bohça 3.jpg

Diğerleri de nişanlımın yakınları için :)
$bohça 4.jpg $bohça.jpg $bohça1.jpg

Canım bu sabunlar çok şeker olmuş ne güzel şeyler düşünüp yapıyorsunuz imrendim valla:KK9: damat tarafı yaşadı ne düşünceli bir gelinleri (kızları) olacak:KK12:

Canım hediyelik sabunların çok güzel, bayıldım gerçekten.
Mis gibi kokacak bohçalarda oh :KK16:

Canım bu sabunlar çok şeker olmuş ne güzel şeyler düşünüp yapıyorsunuz imrendim valla:KK9: damat tarafı yaşadı ne düşünceli bir gelinleri (kızları) olacak:KK12:

Canım çok teşekkür ederim. Bi yerde görmüştüm bende, düğün yaklaştı zaman buldukca bişiler yapmaya calısıyorum. :) hayırlısı artık:KK70:

Son düzenleme:
Gerçekten güzel bir sinyal :))
Temizlik gibisi yok :KK16:
Canım bu arada nişan bohçalarını yolladınız mı yoksa düğün zamanı mı?

Canım biz nişanla düğün arası uzun diye hiç bohça olayına girmedik. Düğüne yaklaşık 3 , 4 hafta kala bohçalar gidecek. Ve gelecek :))

Canım hayırlı ugurlu olur inşallah herşeyiin çok güzel :nazar: Allah kocacınla güzel, mutlu günlerde kullanmayı nasip etsin :KK16:

Azda zaman kalmış mobilyalar falan hazır mı?

Buarada bakıorumda siemensi sen zengin etmişsin :KK1:

Bende nişanımdan sonra kısmet olursa Beyaz eşyaya girmek istiyorumda dikkatimi şuara ilk onlar çekiyor :KK1: nekadar tuttu acaba hatırlıyor musun?

Canım hayırlı ugurlu olur inşallah herşeyiin çok güzel :nazar: Allah kocacınla güzel, mutlu günlerde kullanmayı nasip etsin :KK16:

Azda zaman kalmış mobilyalar falan hazır mı?

Buarada bakıorumda siemensi sen zengin etmişsin :KK1:

Bende nişanımdan sonra kısmet olursa Beyaz eşyaya girmek istiyorumda dikkatimi şuara ilk onlar çekiyor :KK1: nekadar tuttu acaba hatırlıyor musun?

Öncelikle cok tesekkür ediyorum canım :) Allah sanada mutlu mesut bir hayat nasip eder inşallah.

Mobilyalarımı alalı aslında cok oldu. Evi kiraladıktan sonra yapılmaya baslandılar. 10 gün kadar bbir zaman sonra mobilyalarımın yapımı bitmiş olucak inşallah.

Beyaz esyalar 7.000 küsür bişeydi. Küçük ev aldtlerinide ordan alınca pek bişey tutmadı. 8,700 falan olması lazım. Ekmek kızartma makinesi ve blendır hediye ettiler. Blendırı kayınvalideme verdim. Henüs hepsi siemenstelr evi yerleştrmeye yakın getirticem eve.
Beyaz eşya olayına girmeye acele etme toplu ve nakit alımda cok indirim oluyor. Biz o şekilde aldık ve çok karlı çıktık. Bir de kampanya vardı. Biz aldıkdan sonra çamaşır makinesi 1.000 tl kadar artış oldu. 2013 fiyatları o zaman oluşturulmuş. O yöndende şanslıydık yani.

Herşey istediğin gibi olur umarım. Mutluluklar.. :)

Son düzenleme:
bebeğim ne güzel şeyler almışsın öyle tam olarak ne kadar kaldı düğününe gelinlik ayakkabılarda tamam baıldım altındada liste var ya çok şirin :KK16:

bebeğim ne güzel şeyler almışsın öyle tam olarak ne kadar kaldı düğününe gelinlik ayakkabılarda tamam baıldım altındada liste var ya çok şirin :KK16:
Sağol canım çok teşekkür ederim. Haziran 15 de Allah kısmet ederse evleniyorum.

Ayakkabı bende pudra pembesi düşünüyordum ama bunu görünce tamam bu olmalı dedim ve aldım. :)

Hakkımızda hayırlısı :)))

Sağol canım çok teşekkür ederim. Haziran 15 de Allah kısmet ederse evleniyorum.

Ayakkabı bende pudra pembesi düşünüyordum ama bunu görünce tamam bu olmalı dedim ve aldım. :)

Hakkımızda hayırlısı :)))

anaaa çok az kalmışş mutlu güne :KK52: :KK52: çok güzelmiş tatlım altına kk kızlarıda yazarmısın bizim için belki ilk bizim ismimiz silinir :KK16:

Öncelikle cok tesekkür ediyorum canım :) Allah sanada mutlu mesut bir hayat nasip eder inşallah.

Mobilyalarımı alalı aslında cok oldu. Evi kiraladıktan sonra yapılmaya baslandılar. 10 gün kadar bbir zaman sonra mobilyalarımın yapımı bitmiş olucak inşallah.

Beyaz esyalar 7.000 küsür bişeydi. Küçük ev aldtlerinide ordan alınca pek bişey tutmadı. 8,700 falan olması lazım. Ekmek kızartma makinesi ve blendır hediye ettiler. Blendırı kayınvalideme verdim. Henüs hepsi siemenstelr evi yerleştrmeye yakın getirticem eve.
Beyaz eşya olayına girmeye acele etme toplu ve nakit alımda cok indirim oluyor. Biz o şekilde aldık ve çok karlı çıktık. Bir de kampanya vardı. Biz aldıkdan sonra çamaşır makinesi 1.000 tl kadar artış oldu. 2013 fiyatları o zaman oluşturulmuş. O yöndende şanslıydık yani.

Herşey istediğin gibi olur umarım. Mutluluklar.. :)

Amin saol canım :KK16:

Evet haklısın canım toplu ve nakitler epeyce uyguna geliyor ama nakit alamayız son zamana kalırsada ödemekte sıkıntı yaşarız die nişandan sonra alıp yavaş yvaaş taksitle ödemeyi düşünüyorum o yüzden :KK34:

Buzdolabı ve çamaşır makinesi sevgilimin var yeni sayılır o yüzden şimdilik onları almıcaz belki 3-5 sene sonra değiştiririz bu işten az masrafla çıkmaya çalışıyoruz ev kredimiz var çünkü :KK34:

beyaz eşya olarak bulaşık makinesi ve set üstü ocak alıcaz bide elektrikli süpürge:KK34:

Aslında hep bosch istemişimdir ben beyaz eşyalarımı ama çok pahalı fiyatlar geçen buzdolabı- çam mak- bulaş mak- set üstü için bi hesap çıkarttılar 10 bin gibi bi rakam çıktı sen baya uyguna almışsın bide çok fazla şey almışsın davlunbazın fırının küçük ev aletlerin fln toplamda yaklaşık 9bin çok iyi bence :KK34:

X