Benim Çeyizlerim :)

anaaa çok az kalmışş mutlu güne :KK52: :KK52: çok güzelmiş tatlım altına kk kızlarıda yazarmısın bizim için belki ilk bizim ismimiz silinir :KK16:

Yazarım tabi ki.... :) teşekkür ederim canım. :)

Amin saol canım :KK16:

Evet haklısın canım toplu ve nakitler epeyce uyguna geliyor ama nakit alamayız son zamana kalırsada ödemekte sıkıntı yaşarız die nişandan sonra alıp yavaş yvaaş taksitle ödemeyi düşünüyorum o yüzden :KK34:

Buzdolabı ve çamaşır makinesi sevgilimin var yeni sayılır o yüzden şimdilik onları almıcaz belki 3-5 sene sonra değiştiririz bu işten az masrafla çıkmaya çalışıyoruz ev kredimiz var çünkü :KK34:

beyaz eşya olarak bulaşık makinesi ve set üstü ocak alıcaz bide elektrikli süpürge:KK34:

Aslında hep bosch istemişimdir ben beyaz eşyalarımı ama çok pahalı fiyatlar geçen buzdolabı- çam mak- bulaş mak- set üstü için bi hesap çıkarttılar 10 bin gibi bi rakam çıktı sen baya uyguna almışsın bide çok fazla şey almışsın davlunbazın fırının küçük ev aletlerin fln toplamda yaklaşık 9bin çok iyi bence :KK34:

Haklısın canım çok masraf oluyor. Yalnız ben ilk BOSCH bayiden fiyat teklifi almıştım şimdikinden daha uygun bir fiyat çıkarmışlardı. Ama dediğim gibi o da nakit ve toplu ödeme fiyatıydı. Sanırım 3 milyar kadar oynadı aralarından. Siemens 'den demek ki daha yüksek bir fiyatla çıkarsın canım.

bütün herşey çok güzeldi. güle güle kullan.. az kalmış düğüne..şimdiden mutluluklar..
Teşekkür ederim, Size de mutluluklar dilerim.

Çamaşır Sepeti :)

$çamaşır sepeti.jpg

Cupcake Sabunluk sonunda aldım :)
$cupcake sabunluk.PNG

Arkadaşımdan Cupcake Çerezlikler :)
$cupcake çerezlik.jpg

Ve Nikah Şekerlerimiz bitmek üzere :)
500 + adet.. Gerçekten çok yorucu kaç kişi olursanız olun yorucu ama güzel :)

İşte Şekerler :)
$nikah şekerimiz.jpg $nikah şker.jpg $nikah şeker.jpg

Davetiyemizi de sade ve şekerin etiketine uyumlu seçmeye çalıştık.
$davetie111.jpg

canım yeni çeyizlerini güle güle kullan çok güzeller
nikah süslerinizde çok şeker olnuş tam sana uygun pembe pembe çok beceriklisin valla eşin olacak kişi çok şanslı:)

yeni cicilerin hayırlı olsun canım hepside çok güzel nikah şekerlerin çok şekerrrr allah tamamına erdirsin

Bohçaların yanında gidecek olan bakım sepetlerimizi de hazırladık...

İçleri daha önce almış olduğum kozmetik ürünleri ile dolu. İkimizin de Sepeti aynı :) Daha sonra bu sepetleri değerlendireceğim.... :)

$bakım sepeti.jpg

Kayınvalidemin Bohçam için aldığı 2 adet English Home yüz havlusu

$yüz havlusu 2.PNG $yüz havlusu.PNG

Bohçaların yanında gidecek olan bakım sepetlerimizi de hazırladık...

İçleri daha önce almış olduğum kozmetik ürünleri ile dolu. İkimizin de Sepeti aynı :) Daha sonra bu sepetleri değerlendireceğim.... :)

Eki Görüntüle 714583

Son düzenleme:
Önceliklee Maşallah diyorum! :nazar:
Canım herşey harika görünüyor.
Nikah şekerlerin hele. Herşeyi geçiyorum onların hazırlanmasındaki titizlik,uğraş helal olsun.
Sana çok güzel hatıraları kalacağına inanıyorum :KK16:
Davetiyenide çok beğendim gerçekten :nazar:
Güzel güne sayılı günler kaldı, Çok mutlu olun İnşalllah :KK16:
Bakım Sepetini Ne de güzel süslenmiş.
Bohçana konacak havlularda çok şık, mutlulukla kullan hepsini İnşallah :KK16:

Önceliklee Maşallah diyorum! :nazar:
Canım herşey harika görünüyor.
Nikah şekerlerin hele. Herşeyi geçiyorum onların hazırlanmasındaki titizlik,uğraş helal olsun.
Sana çok güzel hatıraları kalacağına inanıyorum :KK16:
Davetiyenide çok beğendim gerçekten :nazar:
Güzel güne sayılı günler kaldı, Çok mutlu olun İnşalllah :KK16:
Bakım Sepetini Ne de güzel süslenmiş.
Bohçana konacak havlularda çok şık, mutlulukla kullan hepsini İnşallah :KK16:

Çok teşekkür ederim Perim. Allah razı olsun. :)
Nikah şekerleri ile evet çok uğraştık ve halada uğraşıyoruz. Malum final haftam. Bu sene hem mevzun oluyorum hem evleniyorum.
ikisinin telaşı ikisinin heyecanı, ikisinin stresi çok çok farklı. ( Ders çalışıyordum ara verdim :)

Allah yeni evlenen çiftlerin hep yanında olsun. Aminnnn....

Çok teşekkür ederim Perim. Allah razı olsun. :)
Nikah şekerleri ile evet çok uğraştık ve halada uğraşıyoruz. Malum final haftam. Bu sene hem mevzun oluyorum hem evleniyorum.
ikisinin telaşı ikisinin heyecanı, ikisinin stresi çok çok farklı. ( Ders çalışıyordum ara verdim :)

Allah yeni evlenen çiftlerin hep yanında olsun. Aminnnn....

Canım ben senin öğrenci olduğunu bilmiyordum.
Harikasın valla herşey bir arada olmuş :)
İnşallah finallerinde çok iyi geçer :KK16:
Bir yandan sonra senenin verdiği heyecan ve ders kalmasın telaşı bir yandan evliliğin güzel duyguları heyecanı kesinlikle haklısın :)

tatlım çok şirin herşeyin nikah sekerlerine ayrı bayıldım Allah yardımcınız olsun inş en az stresle geçirirsin düğününü şimdide çooookkk mutlu olmanızı diliyorum Rabbimden :KK16: bu arada ayakkabının altına kk kızları yazmayı unutma bunu bi gelenek haline getirelim ya :KK16: :KK69:

tatlım çok şirin herşeyin nikah sekerlerine ayrı bayıldım Allah yardımcınız olsun inş en az stresle geçirirsin düğününü şimdide çooookkk mutlu olmanızı diliyorum Rabbimden :KK16: bu arada ayakkabının altına kk kızları yazmayı unutma bunu bi gelenek haline getirelim ya :KK16: :KK69:

Amin canım çok teşekkür ederim. Yazıcam inşallah :)) biri daha söylemişti. Aklımda o konu :))

Merhaba kızlar,
Uzun süre sonra, evlenmiş olmama rağmen dayanamayıp kendimi Çeyiz KONU'm da buldum.
Artık Ne kadar da çeyiz olmasa, evim için aldıklarımı sizlerle paylaşmaya devam edeceğim.

Kayınvalide'min bohçam için aldığı English Home Pike Takımı
$english home pike takımı.PNG

Arkadaşlarımdan Cupcake Hediyeler :) (Tepsi tam olarak öyle değil)
$cupcake tepsi.PNG $pasta fanus.PNG

Ev Yerleştirirken aldığım ikea ürünleri
Mumluklar, mumlar... Şamdan
$mumluk.jpg $mum2.PNG $mum.PNG

$beyaz mumlar.PNG $şamdan.PNG

Mum tabağı, Çiçek Saksıları ( Saksılar için İkea dan açık ve koyu pembe yapay çiçekler aldım.)
$mumtabak.jpg $ikea saksı.PNG $saksı.PNG

İkea Çerçeveler
$ikea çerçeve.jpg

Soyacak
$soyacak.PNG

Eklentiler

• $Ekran çerezlik.jpg
    $Ekran çerezlik.jpg
    24,8 KB · Görüntüleme: 103
Kaşmir Halılar
Hepsi Yanar Döner ve uçları püsküllü

Salonun Halısı
$kaşmir salon halısı.PNG $salon.PNG

Yatak Odasının Halısı
$kaşmir yatak odası halı.PNG $yatak oda.PNG

Giriş ve Küçük Odanın Halıları
$kaşmir giriş ve küçük odaların halısı.PNG $giriş.PNG

Mutfak için de yuvarlak, krem, hafif bir halı tercih ettim.

canım cok güzel olmus bende senin gibi hasır sepetler düşünüyorum :21:

Ben çok heves etmiştim. Eşim için hazırladım. Bir de kendime de hazırlattım. Herkes çok beğenmişti. Küçük şeyler mutluluk katıyor o zamanlara. Hevesin varsa mutlaka yap derim. Hayırlısı olsun. :)

X