benim deneyimim ve tavsiyem benimle varmisiniz ...

benim havinim 15

Üye
Kayıtlı Üye
10 Kasım 2015
611
766
Slm ben hamile olmadan önce 58 kiloydum ve bana yakısmiyordu o kadar zayiflik çünkü kemiklerim iri ve yüz hattim hemen cöker vücut olarak ne kadar güzel görünsemde sima olarak cok berbat görünürdüm ekim ayinda hamile kaldim ve temmuz 27 anne oldum ...simdi bundan sonrasi benim icin daha zor oldu ...
Ben dogumun son aylarinda baya bir kilo aldim ve 20 kiloydu bu rakam dogumda 11 kilo gitti cunku normal yapmistim ve sonra emzirmeden dolayi olsa gerekki cok canm cikolata istiyordu e ee tabi Almanyanin cikolatalarıda baska bir tatda olur gider alır yerdim..Bu durum haftada bir kez olmasına rağmen yinede kilo aldım ...Kizımı iki ay tek emzirebildim sitres ve üzüntüden dolayı giden sütüm geri gelmedi ...Ve yıl 2015 yine ekim Ayiydi esimin bana aynaya bakmamı istemesi dısardan bana kilolu muammelesi yapması zoruma gitti çünkü bna kilo almıssin sisko diyen kisilerde 80 kilo civarında kendilerine bakmadan beni elestirmeleri cok zoruma gitti bir kasım sabahı korkmadan aynaya baktım ve tartiya ciktim ki 79 kiloydum Ve bi karar aldım o gün aynaya baktim kendime sõz verdim yemiyecem dedim.ve iste sunlari cikardim hayatimdan
Kola asla ve hala icmiyorum
Cikolata kabus gibi bir sey(ayda sadece 2 tatli kasigi )
Sekerli meyve sulari(ayda belki 4 bardak falan )
Pastalardan (kilo vermeye karar koydugumdan beri yemedim)
Hamur islerinden (sabah kahvaltisinda sadece 1 veya 2 dilim ekmek pogaca gittim yerde belki oda sadece yarimì )
Cips (hala yemiyorum
Tatli (misafirlikte yarim yedim)

Simdide yediklerimi yazayim

Kahvalti cok az yemek ve bol su
Ara meyva
Aksam sebze veya yine meyve
Ve bol su
Hergun yarim saat evde spor
(Size en bùyuk tavsiyem evde benim gibi cikamiyorsaniz disarda spor salonlarinda egzersiz yapmaya vaktiniz yoksa evde muhakak 30 dk yapin )
6 dan sonra asla bir sey yemeyin su haric

Ve 2 ayda 10 kilo verdim simdi

69
kiloyum hedefim bana yakistigi icin ve beni daha güzel gösterdiği icin 65 insallah onuda yaza tamamlarim .....

Kahvalti cook onemli niye az yediniz..ben kahvalti az yapinca ogle yemege saldiriyorum...hangi sporlari yaptiniz

Ben de 52 kilo ile evlendim uzun süre hiç kilo almadım son 2-3 aydır baya aldım ben de kilo vermek istiyorum. 2 ayda 10 kilo cokmuş da. Sağlıklı olan ayda 2 kilo benim bildiğim ama yine de yapacam sizin yaptığınızı 18 ocakda başlıcam değişikliği sizinle de paylaşacağım.. :-) inşallah zayıflarım 57 kilo olmuşum hedef 50;-)

X