benim durumum da olan var mı?

merhaba arkadaşlar. Lütfen son derece samimi niyetlerle bana yazın.27 yaşındayım ve hiç sevgilim olmadı. Daha doğrusu ben tercih etmedim. Genelde ilişkilerim platonikti ve yıllardır kimseden etkilenemiyordum. Ancak bundan bir ay öncesine kadar biriyle tanıştım ilk andan beri içimde onunla ilgili güzel hisler besliyorum. Kendisiyle muhabbetimiz mesaj üzerinden oldu (iş amaçlı ancak geçmişte de dershaneden görüntü olarak tanıdığım birisiydi) sonra kendisi bana yaklaşmaya başladı benim duygularım daha da arttı bana sert davranıyordu aslında sonrasında durduk yere bizden olmaz deyip numaramı sildi. Ben de bir daha ona dönmedim. Geçenler de tekrar bana yazdı ve görüşmek istediğini söyledi bana haksızlık yaptığını filan anlattı. Yazmasını dahi beklemiyordum ve görüşmeyi kabul ettim çok umutlu değildim ancak görünce daha da duygularım arttı da memnun olmalı ki beni beğendiğini hatta çok ciddi olduğunu filan söyledi.Ben onu çok erken filan diye hatta durduruyordum.Eve geldik ve her şey daha güzel olmuştu attığı mesajlar samimiydi tekrar görüşmek için gün ayarladı filan. Tabi ben de hülyalardayım sonunda beklediğim adamı buldum dedim. Hemen yarın bir mesaj attı biz bir yıl görüşmeyelim(sınava hazırlanıyorum bu süreçte kafamın karışmasını istemiyormuş) sınavdan sonra bakalım nasip filan dedi. Hatta sınavı kazan ki bizden olsun dedi. Ben şok oldum ama üstelemedim tamm dedim biraz da tepkili olarak buluşunca konuşurum diye de o an çok üstüne gitmedim. Sonra bana çok geç cevap yazmaya başladı hatta görüldü atmaya. Buluşmada yalan oldu tabi iptal edelim bile demedi yani sanki hiç olmamış gibi. Konuşalım dedim o an iyi olmadığını söyledi. Sonra baktım ki zorla olacak bir şey değil ben onu silerek artık mesaj atmıyorum. Beni engellemiş arada açıyor beni kontrol ediyor tekrar kapatıyor. Ona karşı hala hislerim var belki beni cepte de görüyordur bilmiyorum. Ben yazmıyorum ama aklımdan da çıkmıyor.
Ay canım benim ilk ilişkin olduğu için böyle. Duygu yoğunluğun çok fazla. İlk ilişkide sıkı sıkı tutunur insan. Yaşın hiç bir önemi yok. ☺️😇

Anlattığın kadarıyla saçma bir karakter. Bu kadar kafa mesaisine değmez.ilk olduğu için değerli geliyor sana ama ona mecbur değilsin. 😉 Tecrübeydi diyceksin. Ben kim o kim diyceksin. Hatta bir daha msj atarsa senle uğraşamam bebeyim😎 diyceksin. Durmak yok yola devam 🥰

amaaan elin psikolojisi bozuk saçma sapan adamını gözünde büyütme. başka adam mı yok. bir yılda senin hayatına kimsenin girmeyeceğinin garantisini kim veriyor ona acaba? demek ki duygusal bir şeyler hissetmiyor. seni çantada keklik olarak görmesine izin verme, sepetle gitsin.

Engelle geç.
O başkasıyla konuşuyor.
Ondan red yiyince size geliyor.
Yedek oyuncu misali.
Bir de sınavı kazan bizden olsun mantığı nedir? Maaş kartının olması mı?
Menfaatçi insanlardan uzak durmak lazım.

merhaba arkadaşlar. Lütfen son derece samimi niyetlerle bana yazın.27 yaşındayım ve hiç sevgilim olmadı. Daha doğrusu ben tercih etmedim. Genelde ilişkilerim platonikti ve yıllardır kimseden etkilenemiyordum. Ancak bundan bir ay öncesine kadar biriyle tanıştım ilk andan beri içimde onunla ilgili güzel hisler besliyorum. Kendisiyle muhabbetimiz mesaj üzerinden oldu (iş amaçlı ancak geçmişte de dershaneden görüntü olarak tanıdığım birisiydi) sonra kendisi bana yaklaşmaya başladı benim duygularım daha da arttı bana sert davranıyordu aslında sonrasında durduk yere bizden olmaz deyip numaramı sildi. Ben de bir daha ona dönmedim. Geçenler de tekrar bana yazdı ve görüşmek istediğini söyledi bana haksızlık yaptığını filan anlattı. Yazmasını dahi beklemiyordum ve görüşmeyi kabul ettim çok umutlu değildim ancak görünce daha da duygularım arttı da memnun olmalı ki beni beğendiğini hatta çok ciddi olduğunu filan söyledi.Ben onu çok erken filan diye hatta durduruyordum.Eve geldik ve her şey daha güzel olmuştu attığı mesajlar samimiydi tekrar görüşmek için gün ayarladı filan. Tabi ben de hülyalardayım sonunda beklediğim adamı buldum dedim. Hemen yarın bir mesaj attı biz bir yıl görüşmeyelim(sınava hazırlanıyorum bu süreçte kafamın karışmasını istemiyormuş) sınavdan sonra bakalım nasip filan dedi. Hatta sınavı kazan ki bizden olsun dedi. Ben şok oldum ama üstelemedim tamm dedim biraz da tepkili olarak buluşunca konuşurum diye de o an çok üstüne gitmedim. Sonra bana çok geç cevap yazmaya başladı hatta görüldü atmaya. Buluşmada yalan oldu tabi iptal edelim bile demedi yani sanki hiç olmamış gibi. Konuşalım dedim o an iyi olmadığını söyledi. Sonra baktım ki zorla olacak bir şey değil ben onu silerek artık mesaj atmıyorum. Beni engellemiş arada açıyor beni kontrol ediyor tekrar kapatıyor. Ona karşı hala hislerim var belki beni cepte de görüyordur bilmiyorum. Ben yazmıyorum ama aklımdan da çıkmıyor.
Konuyu açar açmaz kafasına tava yiyip bayılan bir üyeyle daha karşı karşıyayız.

bir yıl görüşmeyelim(sınava hazırlanıyorum bu süreçte kafamın karışmasını istemiyormuş) sınavdan sonra bakalım nasip filan dedi. Hatta sınavı kazan ki bizden olsun dedi

Bu adama hiç sevgiliniz olmadigini soylediniz mi ya da belli ettiniz mi?

Şu kısmı okuyunca direkt adam dusundu tasindi hic bir sey olmazsa/bulamazsam mantikli evliligi yaparim en azindan, gozu de acilmamiş diyip sizi kenara ayirmış resmen diye dusundum ben acikcasi.

Bi de evdeki kadın anlamaz pipisi mi küçük, erken mi boşalıyor, sevişmeyi mi beceremiyor, yatakta kötü mü bilmez. Tecrübesi yok çünkü. Kendini on kaplan gücünde hissedecek yamuk pipi.
Ama arkadaş evdeki kadının evde oturmasını da ..özel sektörde çalışmasını da istemiyor."Sınavı kazan ki bizden olsun" lafı çok hoşuma gitti😂

Saçma sapan adamlara böyle beyaz atlı prens muamelesi de gösteriyorsunuz ya ne diyeyim. Bundan olsa olsa kurbağa prens olur. Gerçi o da öpülünce adam oluvermişti. Etmeyin eylemeyin. Yok bir sene sonra görüşelim ne ya 😆😆 bunlara inanmayın. Yazık ya. Gül gibi kadinlar bu çalı dikenlerini nimetten sayıyor bir de evleniyor hatta çocuk yapıyor. Yazık günah.

Akıllı adamın hali başka oluyor azizim. Başarılı evlilik yapacak adam 😂
Bizim kız da "çocuk çok iyi kalpli ..benim sınava daha iyi çalışmam için fedakarlık yapıyor" diye düşünmüyordur inşallah🤲 Çocuk yaptı memur adayı kıza erken rezervasyonu..gözünü ataması olmuşlara çevirdi. En sonunda tüm adaylardan maaş bordrosu ve mal beyannamesi isteyip kararını bunlara göre verecek😅

Bizim kız da "çocuk çok iyi kalpli ..benim sınava daha iyi çalışmam için fedakarlık yapıyor" diye düşünmüyordur inşallah🤲 Çocuk yaptı memur adayı kıza erken rezervasyonu..gözünü ataması olmuşlara çevirdi. En sonunda tüm adaylardan maaş bordrosu ve mal beyannamesi isteyip kararını bunlara göre verecek😅
Meslek de önemli. Şimdi bi maliyeci iyi kazanır ama iş yoğun, mesaisi olur bimemnesi olur. Öğretmen daha az kazanır ama yarım gün çalışır, ev işi beklemez herifinden. Çocuğa da bakıcı neyim gerekirse ucuz olur.

Tabi eline erkek eli değip değmeme durumu da önemli. Tüm adaylar gözü açılmamış kızlardan seçilmeli.

İlk olduğu için hemen kaptirmissin kendini sanırım. Adam resmen sınavı kazan ki öyle görüşelim demiş ince hesaplara bak. Bu adamdan eş olmaz

İlk olduğu için hemen kaptirmissin kendini sanırım. Adam resmen sınavı kazan ki öyle görüşelim demiş ince hesaplara bak. Bu adamdan eş olmaz
aslın da görüştüğümüz de önemli değil dedi ir gün sonra da öyle dedi. Mühnedisim bu arada o da iyi eğitimli biri hırslı yapısı var.

İlk olduğu için hemen kaptirmissin kendini sanırım. Adam resmen sınavı kazan ki öyle görüşelim demiş ince hesaplara bak. Bu adamdan eş
Akıllı adamın hali başka oluyor azizim. Başarılı evlilik yapacak adam 😂
haklısın biliyor musun :) çok akıllıca yaklaşıyor hep mantıksal boğa burcu hem ağır ağır düşünüyor.

X