Benim durumumda olan varmi ?

Kizlar 9aylik evliyim hamile kalmak istiyorum 7 aydir ugras icindeyiz ama olmuyor

• H

OY: 0 0,0%
  • G

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    0
kuzum bizde ilk bi sene istemedik sonra dedik artık gelsin bebiş bıraktık korunmayı ama 6 ayın sonunda tuttu hiç stres yapma bana dktor bişeyin yok dedi eşimede öle dedi herşeyimiz normaldi ama vucut demekki bebeğe hazılıyo kendini 1 seneyi gecerse o zaman doktora gidersin stres yapma 2 yada 3 günde bi ilişki olsun mtlaka olur insallah hemende ayaga kalkma birde ben erken yumurtladım mesela reglim bitti 4 gün sonra birlikte oldk ve ozaman tutmuş :)

kuzum bizde ilk bi sene istemedik sonra dedik artık gelsin bebiş bıraktık korunmayı ama 6 ayın sonunda tuttu hiç stres yapma bana dktor bişeyin yok dedi eşimede öle dedi herşeyimiz normaldi ama vucut demekki bebeğe hazılıyo kendini 1 seneyi gecerse o zaman doktora gidersin stres yapma 2 yada 3 günde bi ilişki olsun mtlaka olur insallah hemende ayaga kalkma birde ben erken yumurtladım mesela reglim bitti 4 gün sonra birlikte oldk ve ozaman tutmuş :)
bakalım kuzum degerlendırıyorum gunlerı ovulasyon ntestı ıle falan takıp edıyorum ınsallah olur artık cok ıstıyorum yasıumızda daha cok genc sanmıyorum kı rabbım gostermesın bı sorun olacagına sadece basıt kıstım vardı doktor bunun gebelıge bı engelı olmaz dedı gecen ay rahatsızladım acıle gıttım ıdrarında kan var yumurtan catlamıstır dedı doktor bana ama yok bakalım ınsallah benımde olur :)

gencsen hiç stres yapma saglıklı olsunda allah ne zaman kısmet ederse :) benim regli günüm geçmışti 3 gün gebelik testim yoktu ovulasyon testi vardı yaptım kopkoyu çıkmıştı dedim regli olcagım zaman yumurtlama olamaz bu zımbırtı yani hamileliğide gösteriyor :)

öyle demekle olmuyor ıste acaba bıseymı var dıye dusunup duruyorsun
Yoo valla gayet de güzel oluyor :)
1,5 senede olmayan bebeğim sallamadığım ayda geldi.
Doktora gidin eşinle, tahlillerde sıkıntı yoksa sallama, bu kadar basit olay.

Canım 8 aylık evliyim ben normal rutin kontroller için gitmiştim doktora o zaman çıktı herşey canım 1 sene normal diyorlar ama bence beklemek mantıksız bi an önce baktırmak gerek
Bende baktırdım canım bende bişey Yok çok şükür eşim için de sprem testi istedi qma bir türlü nasip olmadı bakalım onu verdikten sonra yaza kadar belleyelim diyorum ama o kadar istiyorum ki ondan mı takıyorum ondan mı anlamadım açıkcası benim gibi bekleyenleri sevindirsin rabbim inş

En doğrusu akışına bırakmak, benmde olmadı 9 ay, akışına bıraktım düşünmedim o ay oldu nasip kısmet Rabb'im sizlerinde gönlüne göre verir İnsaAllah
Yani düşününce insanın aklına şu geliyor den dokuz ay sorunlu muydun hayır oldu çünkü demek ki vakti zamanı şimdiydi allahım beklediğimiz karşılığını bize de verisn inşallah aslında sizin böyle yazmanız çok güzel Ümit oluyo çünkü bende on Aydır bekliyorum kendim göründüm eşim kaldı ama takıyorum galiba ben elimde değil çok istiyorum

Yani düşününce insanın aklına şu geliyor den dokuz ay sorunlu muydun hayır oldu çünkü demek ki vakti zamanı şimdiydi allahım beklediğimiz karşılığını bize de verisn inşallah aslında sizin böyle yazmanız çok güzel Ümit oluyo çünkü bende on Aydır bekliyorum kendim göründüm eşim kaldı ama takıyorum galiba ben elimde değil çok istiyorum
bende sızın gıbıyım cok ıstıyorum stres yapıyorum o yuzden dıye dusunuyorum cunkı bızımde yasımız cok genc esım 24 ben 20 ne bıleyım aklımdan gecmıyoır bır sorun oldugu Rabbım cumlemıze nasıp etsın burda hep beraber kutlayalım burada

bende sızın gıbıyım cok ıstıyorum stres yapıyorum o yuzden dıye dusunuyorum cunkı bızımde yasımız cok genc esım 24 ben 20 ne bıleyım aklımdan gecmıyoır bır sorun oldugu Rabbım cumlemıze nasıp etsın burda hep beraber kutlayalım burada
Ya cidden cok gencmışşın canım acele etme strese gerek yok :)

ovulasyon testinde koyuyu gördüğün anda ilişki olsun ben 3 gün üst üste ile hamile kaldım çok şükür. koyulaştığı gün oldu artesi gün çok hafif silinmişti yine ilişki oldu ondan sonraki gün tamamen silinmişti o günde ilişki oldu. inşallah bu ay senin ayın olur benimde bu ay 7. ayımdı

ovulasyon testinde koyuyu gördüğün anda ilişki olsun ben 3 gün üst üste ile hamile kaldım çok şükür. koyulaştığı gün oldu artesi gün çok hafif silinmişti yine ilişki oldu ondan sonraki gün tamamen silinmişti o günde ilişki oldu. inşallah bu ay senin ayın olur benimde bu ay 7. ayımdı
inşallah

Düşünme gercekten vakti zamanı var de 1 sene normal diyo Drlar 1 seneden sonra git olmazsa Dr a

Canım bende öyle ben 26 eşim 28 yaşında ama bakalım artık çok isteyip takıntı yapıyoruz aslında kuzum

Bende baktırdım canım bende bişey Yok çok şükür eşim için de sprem testi istedi qma bir türlü nasip olmadı bakalım onu verdikten sonra yaza kadar belleyelim diyorum ama o kadar istiyorum ki ondan mı takıyorum ondan mı anlamadım açıkcası benim gibi bekleyenleri sevindirsin rabbim inş
Amin canım inşallah bizde sperm testi vermek istedik ama doktor eşinin kilosu boyu orantılı sporda yapıyor sanmıyorum sorun olacağını deyip almadı gerçekten de sorun eşimde değilmiş benim rahim filmi çektirmem gerekmiş şükür çektirdiğim ay hamile kaldım

Canım ya çektirmek faydalı olmuş iyi ki de yapmışsın maşallah :) duanda eksik etme ben bugün bittim evimde değişim evimde olsam ovu testi alacaktım eşimle de yan yana gelemiyoruz boşa geçecek bu ay da nasip mayıs a artık :anneadayı::KK200:

Amin canım inşallah bizde sperm testi vermek istedik ama doktor eşinin kilosu boyu orantılı sporda yapıyor sanmıyorum sorun olacağını deyip almadı gerçekten de sorun eşimde değilmiş benim rahim filmi çektirmem gerekmiş şükür çektirdiğim ay hamile kaldım
Bu arada bu rahim filmi kaç a çekiliyor acaba

8 aydir tik yok bende de. Hic bi problem olmadigi soyleniyor. Her turlu kürü uyguladim. Ovu testi de kullandim olmadi. Bu ay son care incir kürünü uyguladim ovu testiyle. Bata son 3 4 gün kaldim bu ay da olmazsa akışına birakcam

X