Benim gibi hamilelik belirtilerini buradan takip eden daha sonra hamile olduğunu öğrenenler birde benim kişisel deneyimlerime bir gözatın

Öncelikle hayırlı olsun yavrunuz şimdiden

Adet sancısı gibi kasık ağrıları hamle kaldığın ay her zamankinden daha önce mi başladı adetine?

Çok mutlu olurum
Çikolata kistim vardı çocuk yapıyorum olmuyodu aylar geçti soğan kürü yaptım o ay oldu adetim bittiği ertesi günü başladım. Sabah 1 buçuk su bardağı su kaynat. Kaynayan suyun içine 1 tane dörde boldugun soğanı koy 5 dakika o şekilde kaynasın. 1 su bardağına süzdür. Ilık olsun tam sogumasin aç karına iç. Akşamda aynı şekilde yapacaksin. 15 gün yapıp bırakacaksın daha fazla yapma. Bunu yaptığımda içimden resmen iltihap aktı sonra adet oldum sonraki ay hamileydim işte. Şimdii ikinci için tekrar baslicam

Kesinlikle yapacam teşekkür ederim

Sağlıkla kucağınıza alın birşey dikkatimi çekti, adet bitiminden sonraki 10-15 gün mü yoksa adet başlangıcından sonraki 10-15 gün mü??

ne oldu sizin son durumunuz? belirtilerimiz çok benzer ben pozitifi gördüm

Adete 3 gun kala test yaptım bu şekilde çıktı şuan 4+2 hamileyim daha keseyi göremedik benim belirtilerim kasik ve bel agrisi gogus ağrısı

Adete 3 gun kala test yaptım bu şekilde çıktı şuan 4+2 hamileyim daha keseyi göremedik benim belirtilerim kasik ve bel agrisi gogus ağrısı

Eklentiler

• 20220920_085029.jpg
    105,3 KB · Görüntüleme: 60
Merhaba arkadaşlar 18 Eylül sat.adetten 10gun sonra aşırı bel ve mide ağrım başladı hiç olmazdı test aldim pozitif çıktı 3gun onnde beta2.0 çıktı ama akşam oldumu 3gundur geçmeyen Bi ağrı var ve tuvalet te afedersiniz peçeteye sildimmi şeffaf sümüksu kokusuz parçacıklar gelio sizce değer yukselirmi haziran ayında dış gebelik sağ tüp patlamasından iç kanamadan ameliyat oldum sağ tüp alındı oyuzden çok temkinli olmaya çalışıyorum

parçacıktan kastınız kan veya doku parçası mı? beta 2 pozitif olmuyor zaten.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…