Benim hayatım...

canım allah yardımcın olsun önemli olan annen. bu durumlarda olan hep anneye oluyor hepinizin derdini ayrı ayrı çekiyor analarımız baş tacı olması gerketiğine rağmen. eşinle aranın iyi olmasına çok ama çok sevindim. sana tavsiyem bu ay başıma hangi kötü olay gelecek diye düşünüp bunlara odaklanma. annenin duasını al bol bol kaynananın da yüzünü şeytan görsün töbe töbe. nasıl insanlar bunlar hiç anlamıyorum

canım allah yardımcın olsun önemli olan annen. bu durumlarda olan hep anneye oluyor hepinizin derdini ayrı ayrı çekiyor analarımız baş tacı olması gerketiğine rağmen. eşinle aranın iyi olmasına çok ama çok sevindim. sana tavsiyem bu ay başıma hangi kötü olay gelecek diye düşünüp bunlara odaklanma. annenin duasını al bol bol kaynananın da yüzünü şeytan görsün töbe töbe. nasıl insanlar bunlar hiç anlamıyorum

Sagol canım kayınvalıdeme bırsey olsa kılım kıpırdamaz yemın edıyorum ona karsı o kadar kın doluyum kıı anlatamam...Annemın dualarıyla bu kadar seyden kurtulduguma ınanıyorum zaten...

Canım hayatım roman olur diyen insanlar vardır ya bence siz o insanlardansınız,ve her romanın bir sonu vardır sizinkide mutlu bir sona ulaşmış,anneniz ve abiniz şükür iyiler,ablanızı kafaya takmayın bence sizlere yeterince üzüntü vermiş ve yaşantısını seçmiş ,siz evliliğinize odaklanın bence olan size olmuş ,mutlu yuvanızın tadını çıkarın,geçmişi tekrar tekrar yaşarken şuan neler kaybediyorsunuz,hayata yeniden ve gülümseyerek başlamanızı öneririm ,sevgiler.

Sagol canım kayınvalıdeme bırsey olsa kılım kıpırdamaz yemın edıyorum ona karsı o kadar kın doluyum kıı anlatamam...Annemın dualarıyla bu kadar seyden kurtulduguma ınanıyorum zaten...

allah sağlık sıhhat versin annene. canım allah yar ve yardımcın olsun. dualarım seninle.

Cok sagolun arkadaslarım,kardeslerım,ablalarım...
Inanın yazdıklarınızı gorup okumak bıle buyuk haz verıyor bana...Benı cok mutlu edıp moral oluyorsunuz...
Dua edecegınızı bılıyorum ve ınanıyorum kı (Artık ınanmak ıstıyorum) hersey guzel olacak INSALLAH...

X